מדוע אין מוסלמים ביפן? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע אין מוסלמים ביפן?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ לא נכון. אין פיגועים כי אין אסלאם קיצוני שם, יש מעט מאוד מוסלמים שם וגם מתוך אלה זה יפנים שהם מוסלמים או אינדונזים. היפנים עצמם לא מאמינים בקנאות דתית והאסלאם באינדונזיה לא קיצוני כמו האסלם בעולם הערבי. תן לזה זמן והם יגיעו גם לשם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה בהחלט "גזעני". כן - יש הרבה מוסלמים חארות, אבל הם לא היחידים שחארות בעולם. כל דת היא "סרטן" (ובטח שכל הדתות המונותאיסטיות), לא משנה אם זו יהדות, איסלאם או נצרות.
ברכות על הדבר הכי מטומטם שקראתי בחודש האחרון. :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר.

פשוט מאוד (וזאת בלי להתייחס למה אתה או אני חושבים על הדת באופן כללי, או לשימוש במילה "סרטן" ועד כמה הוא מתאים).

נגיד שאתה לוקח את שלוש הדתות שהתייחסת אליהן בהודעתך.

ונגיד שאתה מתבונן על המקום של כל אחת בעולם וההשפעה של כל אחת על העולם, בכמה שנים / עשרות שנים האחרונות (שזו התקופה הרלוונטית לגבינו).

ונגיד שאתה אומר שמנקודת מבט זו אין הבדל בין הדתות.

הרי שאתה דביל.

אולי תטען שזה לא מה שטענת, ובאמת לא טענת זאת מפורשות, אך זה כן משתמע בצורה די ברורה מהניסוח שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. בסדר, אתה צודק.

אני התכוונתי יותר לגבי העקרון. לכן אנסח מחדש:

מבחינתי כל הדתות הללו הן בגדר גידול ממאיר. הגידול האיסלאמי הוא כרגע, בהחלט, הגידול ה"מתקדם" ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להרחיק עד יפן ?

אתה יכול להסתכל על אירופה, אני לדוגמא כבר חצי שנה גר בלטביה, ואני לומד פה בתוכנית בין לאומית, כולם "אירופאים"

כמעט כולם גרמנים\נוורוגים\שבדיים, אבל מה השמות שלהם זה "חביבי, חאסן, חאלד, מוחמד, וכ'ו"

שאתה פונה אליהם ושואל אותם מאיפה הם, התשובה היא פילנד,נוורגיה, גרמניה, ששוודיה וכ'ו, אבל ההורים מאפגניסטן, אירן, לבנון, סוריה, וכ'ו.

עכשיו מה מצחיק שבלטביה עצמה, לא תמצא מוסלמים שהיגרו לפה לגור, ולעבוד כמו שאפשר למצוא בכול אירופה, זה ממש נדיר האמת היא שעד עכשיו ראיתי 2, וזה גם היה במסגד שלהם, ויש רק מסגד 1 בכול לטביה וגם הוא בגודל של סלון ממוצע, ודיי מוסלק, עם שמירה קבועה של משטרה (גם לבת כנסת יש, כנראה בגלל חבורות של נאצים שרק מחפשים זרים)

עכשיו מדוע ולמה? למה מוחמד מאפגניסטן לא יעבור ללטביה? כי פה לא יירקו לכיון שלו, אין דמי אבטלה, אין מענקים, אין כול כול השטיות שהשאר האירופים כדוגמא גרמניה, שוודיה, נוורוגיה נותנים בתור מתנת קליטה ל"פליטים"

וכול מה שאני אומר עכשיו נאמר על ידי כמה חברים גרמנים שגם הם מיואשים מהמצב שהולך היום בגרמניה

מגיעה משפחה מאיזה מקום עם גמלים, ושכולם שם עם שפמים.

מקבלת אומטמטית מענק קליטה, על סך כמה כמה אלפי יורו לכול ראש במשפחה, לאחר מכאן שכר דירה? לא צריך הגרמנים ידאגו לך לשיכונים שזה בעצם דירה שנראת כמו מלון בהשוואה לחורים שמהם הם באו, וכול זה בעלות סמלית שבמחיר שלה לא ההיתה שוכר צימר בצפון, וכמובן זה מתקזז אוטמטית מהקבצאות שהם מקבלים. לא שזה מעניין אותם כי בתור "זר" אתה יכול אוט' לחתום אבטלה ולקבל ... תנחש? 2,500 יורו לחודש... כלומר אתה ואשתך 5,000 יורו לחודש שזה 25 אלף שקל? על מה? שלא תלך לעבוד...

אשתך בהריון? מזל טוב 12 חודשים של אבטלה אוט' ומענק !

מי בא לגרמניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...