מדוע אין מוסלמים ביפן? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע אין מוסלמים ביפן?

Milford Cubicle

Recommended Posts

דיעה: תגידו גזענים, תגידו אפלייה, אבל היפנים יודעים מה שהם עושים. מה הדיעה הרווחת ביפן על האיסלאם, ואיך הם מרחיקים מעליהם מוסלמים. יש מה ללמוד

Shibuya_tokyo.jpg

לא תמצאו מוסלמי אחד בכל שיבויה, אחד ממתחמי הקניות והבילוי השוקקים ביותר בטוקיו

האם אי פעם קראתם באינטרנט שמנהיג פוליטי או ראש ממשלה מאומה איסלאמית ביקר ביפן?

האם אי פעם נתקלתם בידיעה שהמנהיג של איראן או נסיך מסעודיה ביקר ביפן?

כנראה שלא. כי יפן היא מדינה השומרת על עצמה מפני האיסלאם.

איך הם עושים את זה?

ביפן יש הגבלות מחמירות על האסלאם, כך שמוסלמים לא 'מתים' להגיע לארץ השמש העולה. למשל:

* יפן היא המדינה היחידה שאינה מעניקה אזרחות למוסלמים. גם תושבות קבע אינה ניתנת למוסלמים. וחל איסור על הפצת האיסלאם במדינה.

* תושבות ארעית מוענקת למוסלמים ב-2 תנאים מחמירים: הם צריכים לדבר יפנית ומתחייבים לבצע את טקסיהם הדתיים בבתיהם בלבד. מוסלמים אינם יכולים להקים ביפן ארגונים, מסגדים, או לקיים התכנסויות דתיות.

* אין ביפן אוניברסיטה אחת שבה מלמדים או לומדים ערבית או כל שפה איסלאמית. לא תמצאו 'קוראן' אחד ביפן, לא מתורגם ולא בשפת המקור.

* טוקיו היא הבירה היחידה בעולם שאין בה כמעט שגרירויות של מדינות מוסלמיות.

רוב המוסלמים שחיים ביפן הם עובדי חברות זרות. בקשות לאשרות לרופאים, למהנדסים או למנהלים מוסלמים, הנשלחים על ידי חברות זרות, נידחות בשנים האחרונות. ובתקנוֹני רוב החברות היפניות, אין מקבלים מועמדות לעבודה ממוסלמים.

הממשל ביפן אינו מסתיר את דעתו על המוסלמים ואינו מעלה בדעתו לשנות את החוקים המפלים מוסלמים.

הרחוב ביפן דוחה אותם גם הוא. רוב בעלי הבתים יתחמקו בכל דרך מלהשכיר בית או דירה למוסלמים. בניין או שכונה שנודע כי חי בה מוסלמי נכנסת לעירנות. אם אישה יפנית מתחתנת עם מוסלמי (נדיר מאוד-מאוד) - היא תיחשב מנודה לנצח.

מסכם קומיסו יאגי מאוניברסיטת טוקיו: "הדיעה הרווחת ביפן היא שהאסלאם היא דת צרת אופקים מאוד... וצריך להתרחק ממנה". לכן לא שמענו מעולם על אירוע טרור איסלמיסטי ביפן.

http://www.israelilifeusa.com/in_the_world/3096

אם זה אמיתי אז הם צודקים אומנם ב-100%, אבל זה מאוד "גזעני" ומפלה... שזה הכרחי אומנם על מנת לשמור על האנושות מפני סרטן האיסלם, אבל עדיין בעייתי ליישום בעולם הצבוע שלנו.

חשבתי כבר שהם עלו על טריק מיוחד בשביל לעשות את זה בצורה מתחכמת... אבל לא, הם פשוט אומרים "לכו מפה אנחנו לא אוהבים אתכם" חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שבשאר העולם המגפה כבר התפשטה וביום מין הימים הם פשוט ישתלטו עלינו, כמה שזה לא נשמע אמיתי..

את ההלם שלי קיבלתי כשהגעתי לאי פוקט בתאילנד, ירדתי עם המיני וואן לכיוון החוף וראיתי 4-5 מסגדים, ברחוב הראשי מוסלמיות נינג'ות עם רעלות ומסעדות עם כיתוב בערבית בכל מקום.

האמת שכשהייתי בברזיל לא ראיתי מוסלמים בכלל, אין לי מושג למה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני בטוח שליפנית, השגורה בפי כ-125 מיליון איש, יש גרסא של הקוראן.

ודרך אגב: http://www.japanesemuslims.com/

יש מסגדים, יש מוסלמים, יש קוראן ביפנית. פשוט היפנים הם אומה די הומוגנית, והם לא מטומטמים ו/או נבערים מספיק בשביל לאמץ את הדת הזו, אז זה די נדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שבשאר העולם המגפה כבר התפשטה וביום מין הימים הם פשוט ישתלטו עלינו, כמה שזה לא נשמע אמיתי..

את ההלם שלי קיבלתי כשהגעתי לאי פוקט בתאילנד, ירדתי עם המיני וואן לכיוון החוף וראיתי 4-5 מסגדים, ברחוב הראשי מוסלמיות נינג'ות עם רעלות ומסעדות עם כיתוב בערבית בכל מקום.

האמת שכשהייתי בברזיל לא ראיתי מוסלמים בכלל, אין לי מושג למה :nixweiss:

מפריע לך כשהבוס לא אוהב מרוקאים, כשבשבילך מסעדות עם כיתוב בשפת המרוקאים זה חלק מ'המגפה'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאמר הזה הוא גניבה לכל דבר מיידעה אחרת ונרחבת יותר... לא נכונה ברובה.. הקיר שהם שמים בפני האסלאם זהה לקשיים הם מערימים על שאר הדתות חוץ מהשינטו והיהדות.. מעבר לכך, הרבה סעיפים הם פשוט לא נכונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלהכליל את המוסלמים כולם כגוף אחד בסגנון "הבורג " ממסע בין כוכבים (כן אני גיק ) ,זה פשוט טיפשות גדולה

יש המון פלגים שונים באסלם ,חוץ מהסונים והשיאים

זה כמו שתכניסו את נטורי קרטאה ומתנחלים כיפות סרוגות ,לאותה קטגוריה ,רק כי הם מאמינים באותו האל

בעניין יפן ,הם בצדק גמור ובניגוד לטימטום בישראל וחלק מארצות אירופה והעולם,פשוט לא מאפשרים "פלישה" אליהם בלי מלחמה

וזה לא משנה דת או חוסר דת

לקבל אזרחות או תושבות יפנית ,זה לא קל ,נקודה

וזה מה שמגן אליהם מקבוצות שעלולות ללכת נגד המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה בהחלט "גזעני". כן - יש הרבה מוסלמים חארות, אבל הם לא היחידים שחארות בעולם. כל דת היא "סרטן" (ובטח שכל הדתות המונותאיסטיות), לא משנה אם זו יהדות, איסלאם או נצרות.

כך שאם היית אומר שהיפנים חכמים כי הם שומרים על מדינה ללא איסלם, יהדות או נצרות - הייתי מבין. אבל האמירה שלך סתם מגעילה.

כך או כך, הכתבה הזו סופר-אולטרה רדודה. אין שום סימוכין, אין מקור אחד בודד, מהימן או לא מהימן. (אה, יש איזה חלקיק ציטוט עלוב בסוף הכתבה של אדם לא קשור...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי כבר שהם עלו על טריק מיוחד בשביל לעשות את זה בצורה מתחכמת... אבל לא, הם פשוט אומרים "לכו מפה אנחנו לא אוהבים אתכם" חח

למה הם צריכים טריק? למי הם צריכים לעשות חשבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היפנים הם אומה הומוגנית והם לא מעודדים הגירה. בכדי לקבל אזרחות יש הרבה מאוד תנאים, כמו דיבור יפנית שוטפת וכו', ולכן החברה גם נותרת הומוגנית למדי.

קצת דומה לצרפתים, שמקבלים (או קיבלו) כל זר כל עוד הוא מוטמע בתרבות הצרפתית ומעריך אותה, רק שבניגוד ליפנים הצרפתים "צרפתו" כל מקום שהם הגיעו אליו, ובגלל זה לצרפתים יש הגירה אפריקאית מוסלמית אדירת מימדים, וליפנים אין מהגרים מסין ומקוריאה בכלל, או לפחות לא במידה ששווה להתייחס אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...