כונן קשיח משני לא מפסיק להסתובב - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן קשיח משני לא מפסיק להסתובב

Tzach_n

Recommended Posts

"אני רק שאלה"...

מה מפריע לך שהוא מסתובב?

אם תטען שאורך חיים אז הרשה לי להרגיע אותך - דיסק קשיח זה אכסון לא אמין בעליל - להפסיק את הסיבוב לא משנה כמעט מאום מבחינת האמינות (ואם כבר, לדעתי, מוריד מאורך חייו - תחשוב על זה spind down ו-spin up זה שוחק).

אם תטען שזה ע"מ לחסוך בחשמל - ישנם דרכים יותר יעילות לחסוך בחשמל

אם תטען שזה בגלל הרעש - אז או שיש לך שמיעה של "חתולה" או שאתה ממש רגיש

בקיצור - דיסק קשיח אמור (שם של דג) לעבוד - תעזוב אותו לנפשו.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, ולמרות זאת, כשהמחשב דלוק כל הזמן, ולפעמים שעות ארוכות אני לא ניגש לדיסק בכלל או נמצא בעבודה והוא סתם מסתובב אני חושב שזה יכול לגרום לשחיקה גדולה יותר מאשר Spin Up ו Spin Down פעם בכמה שעות... לכן הייתי רוצה שהוא יפסיק להסתובב לאחר 30 דקות של אי פעילות.

ניסיתי להתקין את Rapid Storage אבל משום מה היו לי פתאום בעיות Startup, ואז ניסיתי להסיר אותו והמחשב לא עלה בכלל, ודרש ממני לעשות Restore ואז נדפק לי האנטיוירוס ואז גיליתי Malware בקיצור נהיה פתאום סלט במחשב מכלום.

השאלה היא האם חייב שיהיה מותקן Rapid Storage בשביל שהכונן יפסיק להסתובב במצב AHCI? אחרת מה הפואנטה? אין בתוכנה הזו שום הגדרות שאני יכול לשנות. יש רק Link Power Management שזו מערכת אוטומטית ממה שהבנתי.

אני בכל מקרה צריך לשדרג את המערכת הפעלה ל-8.1 ולקבל שני דיסקים חדשים שבוע הבא, ונתקדם משם, לפחות עכשיו אני יודע מה גורם לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...