הצילו!! ה-GalaxyS3 נתקע במסך הפתיחה לפני העלייה ואינו מגיב מעבר :-( - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו!! ה-GalaxyS3 נתקע במסך הפתיחה לפני העלייה ואינו מגיב מעבר :-(

ssib

Recommended Posts

ערב טוב

כמה חודשים אחרי שעזרתם לי עם הבעיה הקודמת והמכשיר הפסיק לאכול כמו משוגע (לאחר שתיקנתי לו את שקע הטעינה) הוא שוב עושה צרות והפעם חמורות מתמיד.

הבוקר, רגע אחד השתמשתי בו. לאחר מכן הנחתי אותו על השולחן בעבודה (הרחק ממים או כל דבר אחר) ופתאום אני מביטה עליו ורואה את מסך הפתיחה הראשוני שעולה ברגע שמדליקים (מכיבוי מלא) את המכשיר - מסך שחור עם שמו של למכשיר. וזהו.

ניסיתי לכבותו או ללחוץ על מקש כלשהו ואין תגובה.

הדרך היחידה לגרום תגובה היתה להוציא את הסוללה (מה קורה במכשירים ללא נשלפת?).

הוצאתי, החזרתי, ניסיתי להדליק ושוב נתקע באותו מסך פתיחה.

ניסיתי לחבר להטענה וכל מה ששני רואה זו ריקה וסמן של תיחלת הטענה אבל ללא תגובה מעבר. כלומר גם בשלב זה הוא נתקע.

גם מכאן הדרך היחידה לכבותו היא להוציא את הסוללה.

ניסיתי לחבר של מכשיר של מישהו בעבודה וכמובן שלא היה כל שינוי, כלומר זו לא הסוללה (מה שהיה צפוי אבל בדקתי בכל אופן)

ניסיתי להגיע לריקברי וכל עוד אני לוחצת על שלושת המקשים מסך הפתיחה מהבהב פעם בכמה שניות. ברגע שאני מפסיקה הוא נתקע עליו ואינו זז יותר. :(

בבקשה עזרו לי שוב להפעיל את המכשיר שלי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר

תודה על התגובות ציאניד ו- ag

ציאניד, אני כבר אלך לנסות את הדברים שמצאת עבורי.

ag, איני מצליחה להגיע לכלום. לא משנה מה אני עושה - הוא נתקע על מסך הפתיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה הטלפון היה כל הזמן נתקע לי אחרי כמה דקות . הפתרון שעבד אני התקנית את הגריסה של Firefds 4.1.2 פתר לי את הבעיה של התקיעה ועובד מעולה אני לא הולך להסביר לך איך להתקין יש כבר מדריך מוכן ואני מאוד ממליץ לך וכל מי שיגיד לך שלא כדי לך הוא לא מבין כלום מהחיים המסכנים שלו בבקשה http://iandroid.co.il/forum/topic89214.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר

תודה על התגובות ציאניד ו- ag

ציאניד, אני כבר אלך לנסות את הדברים שמצאת עבורי.

ag, איני מצליחה להגיע לכלום. לא משנה מה אני עושה - הוא נתקע על מסך הפתיחה.

ניסית jig?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה, אוהד

איני רוצה להתקין רום בעברית על המכשיר. אם כבר אני רוצה להתקין אומגה.

אבל כלל איני בטוחה אם ניתן להתקין כרגע רום על המכשיר שלא לדבר על איבוד המיידע שאם ניתן הייתי מעדיפה להמנע ממנו.

תודה ag

אין לי jig . אפשר(וכדאי?) לייצר כזה מדוק רגיל ו-USBOTG?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה נמסיס.

מעולם לא התעסקתי עם דברים כאלה. חשבתי יותר על ייצור ברמה של להרכיב כמה דברים, לא ממש לבנות / להלחים.

אולי אם מישהו מאזור ת"א היה יכול להשאיל לי jig..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר היה עם רוט ?

אם כן, האם את מכירה את התוכנה לצריבת רומים Odin ?

_________

עריכה:

אני רואה שאת מכירה את ה- JIG, אז אני מתאר לעצמי שאת מכירה את Odin וכו'... האם את מצליחה להכנס ל- Download Mode?

_________

אני אומר לך את האמת, אני חושש שמדובר ב- SDS (מהסיבה שזה קרה לך מבלי שעשית משהו שיכול לגרום שלה) כאשר מדובר בשבב ה- eMMC שפשוט נהרס פיזית (שבבים תקולים מהיצרן), יש 2 סימפטונים לתופעה, הראשון הכי פשוט לזיהוי, המכשיר מת לחלוטין, השני שהמכשיר נתקע ב- Boot וכדי לדעת בוודאות אפשר לנסות לצרוב רום מקורי ע"י Odin במקרה שהצריבה נכשלת, מדובר בשבב eMMC תקול. יש מעבדות שמחליפות רק את השבב ומחזירות את המכשיר לחיים, יתרונות עלות תיקון זול (יחסית), חסרונות זה יחזור במוקדם או במאוחר (ההלחמות לא מחזיקות מעמד). התיקון הנפוץ יותר הוא החלפת , וזה יכול להסתכם בקרוב לשווי המכשיר כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, חתול

המכשיר היה עם רוט. עם Odin טרם יצא לי לשחק. בכל מקרה, איני מצליחה להגיע לשום מסך לבד ממסך הפתיחה :(.

אני אבדוק מה העניין עם Odin בערב. בתקווה שאצליח לצרוב את הרום עליו.

מה העניין עם ההלחמה הזו של הצ'יפ? כמה בערך אמור לעלות וכמה זמן אמור להחזיר?

אין לי ממש רצון להוציא כעת את המכשיר לפנסיה מוקדמת. מצד שני גם לזרוק כסף סתם לא ממש בא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...