איפה אפשר לקנות אוזניות איכותיות בארה"ב ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לקנות אוזניות איכותיות בארה"ב ?

Peri228

Recommended Posts

ואגב, אודיו קיובס שולחים רק לכתובת שרשומה בבנק של הכרטיס אשריאי, כלומר אם אתה מזמין מהכרטיס שישי לך מהארץ אז הם לא יקבלו אותו (אין משלוחים לארץ)

כן? באמת?

(דרך אגב, הם מקבלים גם paypal)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וגם אתה לא יכול לדבר שטויות ולומר שיש להן באס מדוייק וזריז.

למען האמת לא אני ולא אתה יכולים לשפוט אז אל תכריז על דברי כשטויות כי דברי שווי ערך לדבריך.

לפי מה ששמעתי הבאס מרוח מנופח וחסר טעם. ובלי לדעת מה ההעדפות שלך אמרתי טראנסים אולי. תנסה לשמוע איתן רוק (החל בקלאסי קל או כבד) ותראה שהן לא נותנות לך באס מדוייק או מהיר או חד מספיק.

וגם בתחום של בידוד, ה280 שלי מבודדות הרבה יותר (אבל יכול להיות שאני לא זוכר טוב)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומי איתם כל הזמן קלסי וגאז והם מצויינות

בידוד? זה אל תהיה בטוח הV700 הם אוזינות מבודדות מאוד.... עם אתה זוכר יצרה אותם בשביל הצרכים של הDJ.... אחד מהצרכים האלה הם לשמוע את מה שמתנגן באוזניות בלי לשמוע רעש מבחוץ (מועדון... רעש חזק מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועצה אחת לסיום כיוון שאתה קונה בלי לשמוע, פשוט לך על מה שיותר "מושך" אותך- כי בעצם אתה לא יכול לעשות פה "בחירה לא נכונה".

בהצלחה עם הבחירה, ותעדכן אותנו בהמשך... ;)

נ.ב

דרך אגב, אני חושב שבאודיו קיובס הם בטעות דפקו 4 במקום 3 בחיר של הIHP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהמפגש הבא יהיה מלא בציוד איכותי:)

בהצלחה עם הבחירה:)

מי אמר שאני מגיע למפגשים ? =)

ושאלה נוספת ( בגלל שנעלם לבנאדם השני את הדיון , וזה מעניין גם אותי ;D ) . חשבתי לקנות את ה iHP , אבל אתה ( שיבי ) כתבת לו שאין מה להתלבט בכלל ועדיף ללכת על המובו . למה ? ה iHP לא אמור להיות נגן הרבה יותר טוב ?

( ואני לא מדבר על המחיר , שבתחום הזה המובו בהחלט לוקח .. )

עריכה -

הסתובבתי לי קצת ב Head-fi , ומצאתי מספר דיונים מעניינים שעזרו לי פחות או יותר . למרות עשרות דעות שקראתי , הדעה היחידי שראיתי חוזרת אצל כולם היא שבתווך של עד 100$ , ההמלצה שלהם היא לקחת את ה Grado SR60 , גם ללא מגבר .

באמת שווה לי לקחת אותן בלי השקעה במגבר ? מישהו שמע אותן בלי מגבר ? כמה יעלה לי מגבר ( סביר ) ?

לינקים רלוונטיים -

Head fi Thread #1

Head fi Thread #2 <-- יותר מעניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

grado מייצרת אוזניות(כמו שאני מאמין שראיתה בתמונות) מכוערות ולא נוחות-למרות שאני כבר ראיתה כמה מודים של EARPADS לGRADO למיניהם, למשל בין המודים פה יש גם מודים לERAPADAS שאנשים עשו...

ובכלל לפי דעות של אנשים, הגרדו יותר טובות למוזיקה ולסרטים ומשחקים לא ממש (לפחות הדגמים ה"זולים").

מי אמר שאני מגיע למפגשים ? =)

למה אתה לא בא? אנחנו לא מספיק אינטיליגנטיים בשבילך? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אז נחזור להתחלה - 280Pro ( שגם הן מומלצות די הרבה ) ;D

אפשר התייחסות ( אפילו קטנה ) לשאלה שלי על הנגנים ? 8)

ולמה אני לא בא למפגשים ? אממ .. אין לי מושג . כאילו , אני רשום לאתר כבר איזה שנה וחצי ( נרשמתי מתישהו ב 2002 ... ) , אבל רוב התגובות שלי פה הן שאלות או הערות על פרויקטים של אנשים ( בעיקר בפורום ) , ולכן לא ממש יצא לי ליצור קשרים עם אנשים כאן .. נראה לי ביזבוז ללכת למפגש ( למרות שאני גר בדיוק 5 דקות הליכה מעזריאלי :x ) .

אבל , זה כבר נושא אחר לדיון , אז בוא נעזוב את זה ( או שאתה יכול לשלוח ה"פ או משו .. ) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בדיוק בשביל זה יש מפגשים :)

ב. הגרדו שוות ערך ל478, האח הקטן של ה280. אם אתה רוצה פתוחות אני חושב שעדיף את ה478.

ג. לכל אחד יש את הדרישות שלו, אם מישהו צריך 10-15 גיגה, שלט ויכולות הקלטה אז ברור שעדיף את הIHP. אם מישהו צריך גיגה, גודל כמה שיותר קטן ומעדיף לחסוך כמה גרושים אז המובו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מפריע לדין שלכם, אבל יש לי שתי שאלות...

איך ה Sen 280 ביחס ל Sen 497 ? ה 497 עולות 60$ וה 280 80$, הם שוים את ההפרש?

איזה חנויות מוכרות כאלה ושולחות אותן לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...