לקראת קניית צורב חיצוני - Cache size Vs. USB 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקראת קניית צורב חיצוני - Cache size Vs. USB 3

yirmio

Recommended Posts

שלום לכולם!

הצורב שלי מת, ואני רוצה לקנות צורב חיצוני.

שני הצורבים שעומדים על הפרק הם:

1. SAMSUNG X8 SE-208DB
  2. LG GP30NB30

לסמסונג יש USB3 אבל גודל ה cache שלו הוא 1mb

ל יש רק USB2 אבל גודל ה cache שלו הוא 1.5mb

המחיר של שניהם דומה מאוד.

מה דעתכם?

יש למישהו ניסיון או המלצה על אחד מהצורבים הנ"ל או על צורב אחר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע עד כמה הcache הגדול יותר משמעותי, אבל התחושה היא שיש סיכוי שזה נותן משהו. מצד שני, USB3 בוודאות לא נותן כלום בצורב X8 שהמהירות המקסימלית שלו היא 10MB/s (כל בקר USB2 מודרני יודע לספק לפחות 30MB/s יציב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה (גם פנימיים וגם חיצוניים), אבל כרגע לא רואה למכירה בשום חנות. נראה שצורבים חיצוניים עם Lightscribe הרבה יותר נדירים.

יש כרגע את הGP08LU10 באמזון. אפשר להזמין אותו לארץ דרך BuyAmerica:

http://americashopping.co.il/am.php/shop=http://www.amazon.com/LG-Electronics-GP08LU10-LightScribe-External/dp/B001TOD5B2/ref=sr_1_1/191-2538797-9281755?ie=UTF8&qid=1383554427&sr=8-1&keywords=GP08LU10

המחיר הסופי יוצא כ355 שקלים. ספק אם זה שווה את זה.

יש לי צורב Lightscribe (פנימי) ולא ממש התלהבתי מהמראה הסופי של ההדפסה. חיוורת משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...יש לי צורב Lightscribe (פנימי) ולא ממש התלהבתי מהמראה הסופי של ההדפסה. חיוורת משהו.

1. יש עדכון לתוכנת LightScribe (די ישן) הפותר את הבעיה, עוצמת הצריבה היא פי 2 וכך גם זמן הצריבה

2. אני רואה את הצורב Pawtec External USB 3.0 Aluminum 8X -RW Writer Optical Drive with Lightscribe בקישור שלך - 370 ש"ח

בימים רגילים לא הייתי טורח, אך יש לי מלאי של כמה עשרות ו CD צבעוניים לצריבת LS שערכם גדול ממחיר הצורב.

הכנתי לי כבר בעבר כמה אלבומים עם עיצובים יפהפיים ויש לי עוד מה להכין - למרות שהיום ניתן לחבר כל DOK לכל נגן כולל ברכב...

נראה שאבחר כזה לפני שייכחדו מהעולם...

תודה רבה לך QTTP !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...