Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

שום דבר חוץ מ- shadowplay שלא עשה בעיות מעולם. ניסיתי לבטל אותו וגם לא עובד.

ב- dxdiag הכל תקין.

נראה שאני גם לא היחיד שזה קורה לו, יש דיון בבאטלוג עם 955 עמודים (!) על זה, ואני נתקל בפורומים תמיכה של EA בהודעות על אותה הקריסה (אותו מספר שגיאה) אבל בלי יותר מידי פתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הצלחתי לפתור את זה.

עשיתי התקנה מלאה ונקייה של אוריגין.

מחקתי את כל הקבצים חוץ מקבצי ה- EXE בתיקיה C:\Program Files (x86)\Origin והפעלתי את אוריגין.

זה הוריד מחדש את כל הקבצים וכשזה סיים את העדכונים למיניהם המשחק התחיל לעבוד.

רק לציין שלפני שהתקנתי מחדש היה מסומן לי בהגדרות של אוריגין להתקין עדכוני בטא והרצתי את אוריגין כמנהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

לא יודע אם זה בצורה כלשהי תלוי לפאץ' האחרון ולצורה בה ה client מנהל את תעבורת הנתונים אל מול השרתים, אך נראה שכמות איבודי החבילות וחוסר היציבות שאני חווה בהתחברות לשרתים אירופאיים היא די חריגה. תיעדתי את העסק בסרטון ושם ניתן להבחין בבירור את ההשתוללות של גרף הרשת והאינדיקטורים (יתווסף לפוסט ברגע שיסתיים לעלות).

ברשותי שני מנויים, אחד בבזב"ל והשני בטריפל C, עושה רושם שהמצב עם שניהם די זהה, עם יתרון קל לטריפל C.

התשתית שלי היא , עם הגדרת Rate-Adaptive על הקו.

האם קורה גם לכם?

לסרטון -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי היום, לא היה משהו חריג, דווקא די חלק (למרות שאחרי הרבה זמן שלא שיחקתי, אני די חלוד).

אני עם תשתית וספק נטוויז'ן.

דווקא אחרי הפאטץ' נראה שההתחברות למשחק הפכה מהירה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו שם משהו שקצב שליחת הנתונים של הקליינט יהיה על פי ה fps שלך אז אולי זה קשור לבעיה.

הגרף תקשורת מציג דברים כמו ה tick rate וקצב שליחת הנתונים במקרה? ככה יהיה יותר קל למצוא את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אילו באגים אתם בדיוק מדברים?

אני משחק בחודשים האחרונים מלא BF4 וממש נהנה.

גם אם יש איזה שהם באגים הם בטח לא ממש מורגשים או מפריעים לחווית המשחק המדהימה שהמשחק הזה נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...