Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי repair, אני בכל פעם משחק בשרת אחר, לאף אחד זה לא קרה?!, הבנתי שהמשחק הזה עושה הרבה בעיות להרבה אנשים...

- - - תגובה אוחדה: - - -

הפיירוול מוגדר שהמשחק הזה יכול לפעול דרכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבעיות עם BF4 הגיעו עם המשחק אז רוב הסיכויים שזה לא משהו מהצד שלך ...

תבדוק איזה גירסה של אוריגין יש לך ... אם זה Beta תעביר לגירסה אחרת יציבה .. ואם זה לא עוזר צור קשר עם התמיכה של EA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גירסא רגילה של , אשמח לשמוע אם בכל זאת למישהו יש הצעה לפתור את הבעיה לפני שאני פונה לEA כי האנגלית שלי לא משהו וזה יהיה מאוד מסורבל.

אני מזכיר את הבעיה-אחרי כמה דקות של משחק לא משנה באיזה שרת, פתאום המסך הופך לשחור כמו בתחילת משחק ורואים את הפס הקטן מהבהב בצד ימין למעלה, אחרי כמה שניות זה יוצא לשולחן עבודה. בתפריט של השרתים מוצגת הודעה

eror-could not join to server.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהטכנית שלהם תוכל לעזור לך .

לי עד היום BF3 , מסוגל לרשום את זה .

תתחיל לעבוד :

http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/bd-p/battlefield-4

אולי זה : http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065670123606235/

- - - תגובה אוחדה: - - -

אולי זה :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהוא אומר הבעיה נראה לי בכלל קשורה לחיבור שלו, ברור שניתן להאשים יש את EA אבל קודם יש לבדוק אם הקו שלך יציב, ולעשות לו בדיקות ראשוניות דרך החברה שלך או מישהו שמבין בזה קצת יותר ממני, אני חושב שהחיבור שלך לא יציב ולכן אתה עף מהשרתים, גם תבדוק שאף אחד לא רוכב לך על האינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שוב לכולם, קודם כל תודה רבה על העזרה והרצון הטוב!

התברר שהייתה לי בעיה בפנקבוסטר, תיקנתי אותה לפי הסרטון הבא:

עכשיו אפשר לשחק הרבה יותר זמן ממה שהיה קודם אלא ש...

אחרי 40 דקות בערך זה שוב עושה את המסך החשוך וסימן הטעינה בצד כמו קודם, יוצא חזרה לאתר של BF4 ומציג הודעה שלא הייתה מקודם, האוריגין אומר שאי אפשר להתחבר דרך 2 מחשבים במקביל ומעביר אותי למצב offline. אין מחשב או כל מכשיר אחר שמשתמש באותו הזמן באינטרנט!, מאיפה זה בא לו?! מישהו מכיר תופעה כזאת?

אני מתחיל לחשוב שאולי באמת יש בעיה באינטרנט שלי, את זה אני יבדוק בהמשך. (יש לי רימון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט רימון בהחלט יכול להיות סיבה. אם יש לך אפשרות להתחבר לספק אחר זמנית תנסה ותראה אם זה מסדר את הבעיה.

תנסה אבל לפני שאתה עושה משהו להפנות את הפורטים של אוריגין למחשב שלך ולוודא שהמשחק ואוריגין לא חסומים בפיירוול

Http://help.ea.com/en/article/connection-issues-with-origin/#1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מישהו יכול לומר לי מה הבעיה בתמונות הבאות?

YVcNBFh.png

bjuqftF.png

איך לעזעזל קורה שעם כל פאטץ' שיוצא הביצועים שלי מתדרדרים יותר ויותר? הכל על LOW ואני לא יכול לעבור את ה- 60 FPS בפאקינג test range! לפני ששוחררה ההרחבה הראשונה אני זוכר היה לי בערך 80-90 FPS על ההגדרות המומלצות של GE :((

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את הטמפרטורות של כרטיס המסך בזמן משחק, ותפרסם אותן פה.

בנוסף,תנסה להוריד AFTERBURNER ולהשתמש בהגרות האוטומטיות שלו במאווררים של הכרטיס מסך.

שכחתי להוסיף,תבדוק גם את הטמפרטורות של המעבד שלך בזמן משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי קצת גרמתי לפיצוצים בלאגנים וכו' וכו', FPS צנח והגיע לי לרמה מוגזמת של אזור ה- 30 אפילו... אבל לא המעבד ולא הכרטיס מסך לא התאמצו ממש.

xHUcpPE.jpg

הדבר היחיד שאני רואה פה זה שימוש מוגזם ב- page file, אבל אני לא חושב שזה משהו שאמור להשפיע יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...