Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

יש מצב שאתה מכבה וירטואלי או מקצה ממש קצת ? זה היה גורם לי לקראשים כל הזמן, ניסיתי את זה עשרות פעמים בפירמוטים שונים ומחשבים שונים וזה תמיד גורם לקראשים (פעם בכמה שעות) בכל תוכנה\משחק כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

קורה לי כל הזמן שאני בקרב יריות עם מישהו ואחרי שכבר נכנסתי למכסה מסוים או מאחורי קיר... פתאום אני מוצא את עצמי מת והגופה עפה אחורה מחוץ למחסה. כאילו שאצל השחקן שירה בי בכלל לא נכנסתי למחסה.

ממה זה יכול לקרות? פינגים? לאגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה לי כל הזמן שאני בקרב יריות עם מישהו ואחרי שכבר נכנסתי למכסה מסוים או מאחורי קיר... פתאום אני מוצא את עצמי מת והגופה עפה אחורה מחוץ למחסה. כאילו שאצל השחקן שירה בי בכלל לא נכנסתי למחסה.

ממה זה יכול לקרות? פינגים? לאגים?

זה שילוב של פינג והעובדה שהמשחק מעדכן את המיקום שלך רק 10 פעמים בשניה. מה שקורה זה שאתה רואה את עצמך מאחורי הקיר אבל כל שאר השחקנים רואים אותך בשטח פתוח. גם אם הפינג שלך היה 10ms הבעיה הייתה קיימת אבל טיפה פחות, כרגע הם בודקים את האפשרות של העלאת קצב הדגימות ל 30 פעמים בשניה ואנשים שיצא להם לנסות את זה אמרו שהשיפור ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה לי בכ 30% מהפעמים שאני נהרג, שלא נדבר על עוד כ 20% מהפעמים שאין לי מושג ממה נהרגתי ואפילו לא מופיע לי מי זה ובאיזה .

אה ועוד איזה 5% של אש "ידידותית"

ממש מתסכל! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מישהו עם 8.1 מצליח להכנס למשחק אחרי העדכון האחרון? משום מה המשחק קורס לי בשנייה שהוא מורץ (בבאטללוג נשאר תקוע על joining server)

מעניין אותי אם זה בעיה עם 8.1 או שיש פה איזה בעיה כללית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה קורה לעוד מישהו, פתרון זמני:

Workaround:

1) Navigate to BF4 installation directory (DEFAULT IS): C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4\

2) Locate BF4.exe > Right Click > Properties

3) Goto compatibility tab

4) (this should be checked!) Check Compatibility: Run this program in compatibility mode for:

5) Select 7 from drop down.

6) Apply

7) Should working now!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הרג אותי (ועוד 3 שהיו איתי) כשהוא מתחת לאדמה ולא רואים אותו :angry: יש באגים כאלה בהרבה מפות, חבל שהם לא מסדרים את זה כי שחקנים מנצלים את זה כל הזמן.

נראה כאילו למרות העדכון האחרון קורה שמתים מ 2 פגיעות של אקדח (לא אחד מהגדולים שבאמת אמורים לעשות את זה) וכל מיני דברים מוזרים כאלה, יותר נדיר אבל קורה. בכל מקרה המשחק במצב הרבה יותר טוב בזכות המעבר ל 30HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...