Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משתדל להוסיף שרתים למועדפים במקרה שלא היה בהם בעיות חיבור, ככה אני לא מציך חפש ברשימת שרתים שגם ככה לא טובה כל כך (מראה רק רשימה חלקית, תמיד שאני מסדר לפי פינג מופיעים רק שרתים מגרמניה למרות שיש לי מדינות שהפינג בהם אותו דבר ואפילו נמוך יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dice logic: 1X sight + 2X magnifier < 1X sight

מסתבר שזה באג ידוע וממש לא חדש...ההגדלה עובדת כשלא משתמשים בה ומפסיקה לעבוד כמשתמשים בה.

עוד משהו שממש מציק שראיתי במשחק האחרון, לא רק שצריך יותר מידי פגיעות עם RPG בשביל להרוס כלי , גם אם מצליחים לעשות פגיעה טובה (שמונעת ממנו לזוז או CRITICAL אחר), התיקון של כלי הרכב הרבה יותר מהיר מהקצב שאפשר לירות עליהם. שלו לדבר על זה שבשביל להגיע למצב שאני פוגע שיכולת של טנק לנוע אני צריך בדרך כלל לכוון טיפה מאחוריו ושהרבה פעמים פגיעה ישירה פשוט לא מורידה שום דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש בעיה אחרי שהתקנתי את ההרחבה... רושם:

Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open

רשום שאני צריך לפתוח פורט (?) ואפילו אין לי ראוטר (או שזה לא קשור ממש?) .. המחשב מחובר ישירות למודם ובכללי אין ראוטר בבית.

מה צריך לעשות (יש מדריך שאפשר לקבל לא ממש מצאתי איך..)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה כמה פעמים בעבר שכולם היו ברמה 0 לכמה דקות\שעות ... לא ראיתי על זה דיון הפעם מה שכן, אז אם עוד לא הסתדר לך, יש מצב שהתמשת בהאקים\כמה חברה התקמבנו עליך ודיווחו עליך באחד הסיבובים ? בפעם הראשונה פשוט מאפסים לך את הSTATS במקום באן לפי מה ששמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...