Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

אומר לכם את האמת, אחרי כמה סיבובים אתמול במטרו החדש, המשחק זז פצצה על 8.1.

תגידו מה שתגידו אני נהנה מכל רגע כשאני יושב לשחק עם כל ה"באגים" שלי לא ממש אכפת מהם, אתמול כשנכנסתי לשרת ריק עם חבר למפת המטרו, פיצצנו עמודים וכשחלקים עפו לכל כיוון ועבר היינו בהלם, אפילו בליmsaa זה פשוט נראה מעולה.

אז לכל הבכיינים(לא מדבר על אלו עם קשיי ההתחברות)אלו שבוכים כל היום שהמשחק שבור, תנו צ'אנס ותנסו להנות למרות שאולי לא הולך לכם כמו בbf3 או שאולי הכרטיס מסך שלכם נחנק, תנו צ'אנס חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם משחק עם 8.1, עובד חלק.. רק תמיד יש את הקטע שהמשחק מתחיל והסאונד לא ממש עובד ואחרי 5-10 שניות הכל עובד..

אבל הוידאו לא מקרטע או נתקע לי. מפת המטרו זה ממש עתק של המפה ההיא שכל הזמן היו יורים אחד מול השני. מרוב שלא שיחקתי בה כבר שכחתי אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

holy smokes התקיעות האלה מחרפנות אותי!

חבר הפנה את תשומת לבי לפני כמה ימים על פריזים קטנים שמשגעים אותו רק ב-BF4, אמרתי לו שאני לא יודע על מה הוא מדבר.

היום נכנסתי למשחק ו...

מסך הטעינה כל כמה שניות נתקע.

התפריטים במשחק, לקסטם נשקים וכו' - בלתי שמיש.

במשחק עצמו למרבה ההפתעה זה פחות תדיר, אבל בלתי שחיק בעליל. זה לא רק שהתמונה קופאת, גם אם אני לוחץ על "לרוץ" הדמות לא תהיה במקום מרוחק יותר אחרי הפריז, אלא תמשיך מאותו מקום שהיא הייתה שזה התחיל.

והחלק שעצבן אותי יותר מכל - זה חירפן את המחשב שלי.

אחרי שיצאתי מהמשחק, הפריזים האלה המשיכו גם בווינדוס (מעולם לא היה במחשב שלי דברים כאלה, רק אחרי המשחק) והייתי צריך לעשות לו ריסט כדי להחזיר אותו לפסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר קרה לי אתמול כשעברתי מדיירקט-אקס למאנטל. אחרי זה החזרתי את זה וזה הסתדר, אבל אני לא בטוח שזה העניין כי היו לי גם הרבה בעיות בחיבור האינטרנט אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון אני נתקל יותר ויותר באינדיקטור של ה Packet loss מול אירופה, גם בשרתים קרובים יחסית (65 מיליש ומטה).

עוד מישהו פה עם בזב"ל בתשתית חווה את הסרט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 + , הסימן הזה מופיע אצלי 50% מהזמן אפילו שהחלפתי מודם וראוטר והתחברתי בלי ראוטר, ואין לי PACKET LOSS בבדיקה של SPEED TEST.

ראיתי על זה דיון בREDDIT שאפילו אצל שחקנים עם פינג 5MS (שמראה על חיבור כמעט ישיר לשרת) יש את האייקון הזה המון, זה כנראה נגרם מחלק מהטעויות בNET CODE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...