אז קניתי SSD מהקבוצתית ושכחתי לבדוק אם יש מקום במארז - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז קניתי SSD מהקבוצתית ושכחתי לבדוק אם יש מקום במארז

ufer

Recommended Posts

המחשב שלך עובד על דרייבר SATA במצב IDE. כשאתה מעביר אותו בביוס לAHCI המחשב לא יכול למצוא את כונן מערכת ההפעלה -> ומכאן הבעיה.

אתה יכול להריץ תיקון פשוט של דיסק מע' הפעלה שלאחריו הוא יעלה, או לחלופין - לסיים בדיקות ולשנות לAHCI כשתתקין WIN מחדש על הSSD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כי צריך לעשות שינוי ברגיסטרי בשביל שזה יעבוד, במקום להתעסק עם זה, תשנה ל-AHCI לפני ההתקנה של חלונות על ה-.

אני מעריך שהתכוונת ל- משני ולא ל-HDD.

בבקשה תפסיקו לקרוא ל- דיסק קשיח או משהו בסגנון, הוא לא דיסק, דיסק זה דבר עגול ובדרך כלל גם מסתובב, לא עגול ולא מסתובב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך עובד על דרייבר SATA במצב IDE. כשאתה מעביר אותו בביוס לAHCI המחשב לא יכול למצוא את כונן מערכת ההפעלה -> ומכאן הבעיה.

אתה יכול להריץ תיקון פשוט של דיסק מע' הפעלה שלאחריו הוא יעלה, או לחלופין - לסיים בדיקות ולשנות לAHCI כשתתקין WIN מחדש על הSSD.

אם אני מבין אותך נכון לא תהיה לי גישה למערכת הפעלה הישנה שנמצאת על הHDD הישן לאחר ההתקנה של הווינדוס על הSSD?

אין אפשרות לעבוד עם שתי מערכות ההפעלה בו זמנית?

אגב הHDD הישן גם מחובר בSATA אם זה משנה משהו, כי רשמת שהוא במצב IDE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם משהו דומה, יש ברשותי שני כונני על הישן יותר מותקנת 7 ועל החדש התקנתי 8.1.

אני לא מצליח לגרום למחשב להציג את שנייהם לבחירה בעת ההפעלה.

הצלחתי לגרום רק לאחד מהם לעלות, מירוב אופציות בלוח כבר הלכתי לאיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי סתם שמתי אותו באיזה כוך על מצע של פקעת כבלים שעברו באיזור(רק כדי שהוא לא ירעיש מרעידות במארז תוך כדי מגע עם משטח מתכתי).

גם אם אני ירים את המחשב בחוזקה ויניף אותו בכל הכוח לפני שאני יניח אותו במקום אחר, והכונן יעוף באוויר בתוך המארז ויקבל מכה, לא יקרה לו כלום.

לSSD אין חלקים נעים, וכל מכה שתגרום לו להתקלקל גם תקלקל את שאר החלקים במארז, כך שאין לי דאגה.

לא קל להרוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...