שדרוג כרטיס מסך - התלבטות! זקוק לעזרה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כרטיס מסך - התלבטות! זקוק לעזרה

Tzach_n

Recommended Posts

מה קורה חברים.

אני מעוניין לשדרג כרטיס מסך ולמכור את ה-680 שלי. ב-10 לנובמבר אני טס ללונדון ואני מתכוון להזמין מאמאזון UK.

אני מתלבט מאודדד אם להזמין כבר עכשיו GTX 780 ACX של במחיר מאוד אטרקטיבי של 2,000 ש"ח (לאחר החזר VAT) או לחכות ל-7 לנובמבר בשביל לראות מה יש ל 780Ti להציע. ממה שקראתי שמועות אומרות שה-780Ti ינצל את ליבת ה-GK110 במלואה, מה שאומר 15 SMX פתוחים לעומת 14 של הטיטאן ויהיה *כנראה* מהיר יותר ממנו במחיר של 700 דולר. באמאזון UK הכרטיסים האלו יקרים יותר בערך ב-500 ש"ח אז לאחר החזר מס ה-780Ti יעלה לי כ-2,500 ש"ח.

הבעיה היא שאם הוא יוצא רק ב-7 לנובמבר אני לא יודע אם תהיה לי אפשרות לקבל אותו עד ה-17 שאני נמצא שם כי בטח תהיה עליו הסתערות מטורפת בהתחלה.

בנימה אחרת, הבנתי גם שסדרה 800 מעבר לפינה, Q1 2014, האם בכלל כדאי לחכות לה? אני פשוט לא יודע אם תהיה לי אפשרות להביא שוב מחו"ל בחודשים הקרובים, כנראה שלא... לכן זה צ'אנס ממש טוב בשבילי לשדרג.

מה דעתכם? ללכת על ה-780 הרגיל, לחכות ל-Ti, או בכלל לחכות לסדרה 800?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי תאריך שחרור? באינטרנט אומרים Q1 2014 אבל כמו שאנחנו יודעים זה יכול להשתנות. המחיר של ה-780 פשוט ככ אטרקטיבי כרגע שבא לי לקפוץ עליו. ומכיוון שתעבור רק שנה בין ה-780 ל-880 אני לא יודע עד כמה גדול יהיה ההבדל ביניהם?

בין 680 ל-780 עברה שנה ו-8 חודשים לכן היה גם הבדל גדול ביניהם, השאלה מה יקרה בין 700 ל-800.... התלבטות!!! אני עדיין משחק את כל המשחקים על הגדרות מקסימליות, אבל בבאטלפילד 4 אני כבר מתפשר, אין סיכוי לשחק בו באוטלרה אפילו עם MSAA על X2, ה-FPS יורד משמעותית בסצינות פתוחות לאיזור ה-30, ויש הבדל גדול באיכות התמונה בלי MSAA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני אתקן את עצמי, עוד לא שיחקתי בו על המחשב שלי :) שיחקתי אצל חבר שיש לו 660Ti והוא עם Win7 ואצלו אפילו יורד ל-10 FPS, אז עשיתי הערכה שאצלי בטח יהיה 30. אני יודע שזה לא חכם במיוחד עד שבדקתי בעצמי, סורי :)

ראיתי באמת ש 8 מומלץ, ואצלי מותקן 8. היום בערב אני אבדוק את זה על המחשב שלי עם ה-680, אני משחק על 1080.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק היום בערב ונעשה החלטה מושכלת יותר. הסיבה העיקרית שרציתי לשדרג היא בגלל הנסיעה לחו"ל והסיבה ש NVIDIA הורידו מחירים בטירוף לפני יומיים. אני סך הכל מאוד מרוצה מה-680. אבל אם באמת ב-4 הכל ירוץ טוב, אני אחכה כבר ל-800.

אגב Win8 מגיע עם 11.1 באופן מובנה? או שצריך לעדכן משהו? אצלי ב DXDIAG רשום 11 ולא 11.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני משדרג רק כאשר יש כרטיס יחיד שיתן לי שיפור של פי 2 ובדרך כלל זה 2 דורות קדימה.

לרדוף אחרי כל סדרה זה כאב ראש וביזבוז ענק של כסף.

בספק אם תמכור את ה680 ביותר מ1K ואם 780 עולה 2K אז אתה ב"קנס" של 1K בשביל 17%(780 בסטוק) ועםOC במקרה הטוב זה עוד 10%~.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...