קניית חלקי מחשבים ניידים מ Ebay - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית חלקי מחשבים ניידים מ Ebay

Ash Binary

Recommended Posts

אני צריך כמה חלקים של מחשבים ניידים לשדרוגים/תיקונים

חשבתי להזמין הכול ממוכר 1 כדיי לחסוך על משלוחים ממוכרים שונים, אבל הוא לא נותן הנחה נוספת על קניה מרוכזת אז אני נשאר אם המחירים האלה, מצד 1 הם נמוכים יותר בהשוואה למה שיש בארץ, מצד שני.... עדיין יקר ברמות על......

מדובר בחלקים יד 2 (מפירוקים) במצב תקין, מה שצריך להיות בדוק (דיסקים קשחיים וכו) לטענתו נבדק ונמצא תקין. מחירים ב $, המוכר/המשלוח מ USA

מסך ל Thinkpad X60s מורכב בפלסטיק כולל כבלים וצירים 69.88$

פלסטיק ל Thinkpad X60s ללא משטח מגע 19.88$

פלסטיק ל Thinkpad T60 כולל משטח מגע 14.88$

זיכרון 4GB (2x2GB) PC2-6400 DDR2 למחשב נייד 39.88$

זיכרון 1GB PC-2700 למחשב נייד 24.88$

זיכרון 1GB (2x512MB) PC-2700 למחשב נייד 15.88$

דיסקים קשיחים 2.5in SATA 5400RPM של 160 ו 320GB, ב 39.88$ כל אחד

ספק מקורי 17.50$

משלוח 50$

1. מחירים הוגנים ?

2. מה הכללים העדכניים ביותר למכס ? מעמ ? האם כדאי לחלק חבילות ? דברים כאלה

3. האם יש בארץ משהוא מהחלקים האלה (משומש) במחיר נורמלי ? אני מחפש גם + תחנת עגינה לכמה דגמים שונים של Thinkpad

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המחירים נראים הוגנים מספיק. בטוח שאפשר להשיג כל דבר קצת יותר בזול לפעמים, אבל בשביל הנוחות של קנייה מרוכזת לפעמים שווה לשלם עוד כמה גרושים. אין פה שום מחיר שהייתי אומר עליו שהוא מופרך.

2. יש מע"מ ומע"מ בלבד על כל חלק מחשב שהוא מעל $75, בלי קשר להאם חדש או משומש. השאלה היא מה הסיכוי שזה ייתפס במכס ויעניין מישהו. זה הולך בערך ככה:

* אם אתה מבצע משלוח דרך חברת שילוח (DHL/UPS/FEDEX) או דרך USPS Express (שזה EMS), זה ייתפס בטוח ובנוסף למע"מ יגבו ממך גם דמי שחרור וטיפול מסוימים (לרוב כמה עשרות שקלים).

* אם אתה שולך בדואר רגיל (USPS First Class / Priority), זה ייעצר במקרים של:

** ביקורת אקראית

** הצהרה מפורשת על עלות גבוהה מ$75

** משהו שנראה יקר

* במקרה זה יש סיכוי מסוים שהמסך ימשוך תשומת לב, ואולי גם הכוננים הקשיחים. השאר ייראה כמו סתם זבל ולא יעניין אף אחד. מצד שני, אם אתה שולח הכל ביחד, אז גם גודל החבילה עשוי לגרום לבדיקה מדוקדקת.

לדעתי אם אתה מפצל את המסך לחבילה נפרדת, אתה כבר בטוח יותר.

3) אילו בדיוק דברים אתה מחפש ומה מחיר נורמלי עבורך? בכל מקרה, לפעמים יש מחירים טובים על סוללות משומשות ביד-2, אבל הייתי קונה סוללה משומשת רק עם היא מתוצרת פנסוניק ובקיבולת טובה. ברוב המקרים זה לא משתלם. עדיין מייצרים את רוב הסוללות האלה חדשות ואפשר למצוא אותן גם בeBay (כן, גם מקוריות) וגם אצל (המחירים שלהם לסוללה חדשה הם סבירים לרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שאני מזמין את המסך והפלסטיקים (דיסקים קשיחים כבר מצאתי יותר זול אצל מוכר אחר, וגם המטענים שיש למוכר הזה אם חיבור ללא אדמה, כך שאני מחפש מטענים ממקום אחר, אם כי אם אין - נסתדר אם אלה)

המחיר שלהם כולל משלוח עולה מעל 75$, הגודל של האריזה בהתאם - מסל 12in עטוף טוב באמצע ופלסטיקים של 14in בצד

האם עליי לבקש שלא יכתוב מחיר ? שיכתוב gift (זה עובד בכלל ?) וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצוא בלי בעיות מיוחדות ספקים מקוריים עם אדמה בeBay.

gift לא עובד. הרוב (הסיניים למשל) רושמים את זה אוטומטית, ואף אחד לא שם על זה. מה גם שלפי החוק, גם טובין שהם מתנה מחויבים במע"מ, אז זה לא משנה.

אם יהיה רשום משהו מחיר סביר כמו $40-50, שהוא פחות מ$75, סיכוי טוב שלא יתעסקו עם זה בכלל. יצא לי לקבל כמה חבילות כאלה לאחרונה (ספרים / אלקטרוניקה) וכולן עברו ללא כל עיכוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי נורמלי. במקרים רבים מוכרים סינים באיביי עושים זאת גם ללא בקשה.

חנויות אמריקאיות העושות רושם כרציניות-גם כאלה המוכרות באיביי - זה כבר סיפור אחר.

בכל מקרה אין לך מה להפסיד. מקסימום יגידו לך שהדבר אינו נהוג אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה תבקש שהסכום המוצהר לא יכלול את עלות המשלוח. זה לגיטימי ונכון.

ספר את זה לבית המכס בת"א, פעם אחרונה שהייתי שם(חצי שנה) הם עשו את המוות לבחורה שעשתה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדיל בין שני דברים:

1) מיסים צריך לשלם גם על עלות המשלוח. זה חוק שנוי במחלוקת (לפעמים לא אוכפים אותו), אבל הוא קיים. אחרת אפשר היה לעשות קומבינות - לגלם את מחיר המוצר במחיר המשלוח כדי להימנע ממסים.

2) הערך המוצהר צריך לשקף את ערך הטובין, ולאו דווקא את עלות המשלוח (מה קורה אם מדובר במתנה מאחיך בכלל, ואתה לא משלם על המשלוח?). אין בכך שום דבר פסול. במקרה הגרוע, אם כבר תצטרך להגיע לבניין המכס (לרוב לא צריך), פשוט תצטרך לשלם את מה שגם ככה היית משלם אם היית מכריז עליו מראש כחלק מהעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...