שאלה כנה: על סמך מה לבני (ושות') טוענים ששחרור המחבלים הוא תוצאה של אי-הקפאה בשומרון? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כנה: על סמך מה לבני (ושות') טוענים ששחרור המחבלים הוא תוצאה של אי-הקפאה בשומרון?

vic07

Recommended Posts

חוץ מהשמאל הישראלי, וגם זה בדיעבד, לא שמעתי אף אחד שמציג את הדברים הללו כברירת או-או. הערבים היו רוצים לקבל גם וגם, האירופאים והאמריקאים רוצים שאנחנו ניתן את כל מה שהערבים רוצים. אני מפספס פה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתה כתבה של בן כספית (נדמה לי) ב"פוסט" (נדמה לי) ששם נכתבו בערך הדברים הבאים:

* ישראל נתבקשה לבחור "מחווה" על מנת לחזור למשא ומתן

* המחוות האפשריות היו: (1) הקפאת בנייה זמנית, (2) הסכמה על קווי 67 כבסיס למשא ומתן ו(3) שחרור אסירים

* השותפים העיקריים בקואליציה (ובעיקר "הבית היהודי") לא הסכימו בשום פנים לאפשרויות 1 או 2, עד כדי איום בפרישה מהקואליציה

* לבני בכלל נגד שחרור אסירים, אך לא הציגה זאת כ"ייהרג ובל יעבור"

* לאור כל האמור, אולץ ראש הממשלה לבחור באפשרות (3)

המסקנה שמסיק כותב הכתבה מכל הדברים לעיל: "הבית היהודי" צבועים ושקרנים

אני ראיתי את הכתבה במקרה. לא בדקתי לעומק ולא השוויתי מקורות, אז אני לא יודע עד כמה תיאור העניינים מדויק, ואני גם לא רוצה להתייחס לנושא של האם גישת ה"מחוות" באופן כללי היא נכונה או לא, והאם המשא ומתן באופן כללי הוא נכון או לא.

אך נדמה לי שמי שטוען את הטיעונים שלגביהם שאלת עושה זאת על סמך ההנחות שהובאו באותה כתבה.

הנה הכתבה:

http://www.thepost.co.il/news/new.aspx?pn6Vq=EE&0r9VQ=EGMHF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתבה הזו היא מהימים האחרונים. לא זכורה לי שום כתבה שמסתמכת על מקור רציני וטוענת שארה"ב או כל גורם אחר היו נמנעים מלהפעיל לחץ על על מנת להביא לשחרור המחבלים, אם היתה מסכימה להקפאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. הוא הסכים לדבר איתנו :t2819::ladysman:

הייתה כתבה של בן כספית (נדמה לי) ב"פוסט" (נדמה לי) ששם נכתבו בערך הדברים הבאים:

* נתבקשה לבחור "מחווה" על מנת לחזור למשא ומתן

* המחוות האפשריות היו: (1) הקפאת בנייה זמנית, (2) הסכמה על קווי 67 כבסיס למשא ומתן ו(3) שחרור אסירים

http://www.thepost.co.il/news/new.aspx?pn6Vq=EE&0r9VQ=EGMHF

אתה מתכוון "נתבקשה".

לא שזה פותר את הממשלה הרקובה על כל רכיביה מהאחריות על ההחלטה האומללה הזו. פעם ממשלות ידעו לסרב לטמבל בבית הלבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, שהבית היהודי יעופו לכל הרוחות.

הכספים שהם מוצצים את המדינה הם והמאחזים המפגרים שלהם. בגללם יש לחץ על . בגללם לא הקפיאו את ההתנחלויות . בגללם נהרגים חיילינו בשטחים. ומיעל הכל אל תהיו דתיים סחטנים ותכנו את עצמכם אחים.

אפילו החרדים עדיפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני כבר לא מתרגש מ YNET

אם הפרסום של בן כספית נכון, אז בנוסף זו יריקה לנו בפנים תוך כדי הפרת התחיבותם.

זה שהם מספקים לנו , לא נותן להם את הזכות להכתיב לנו לא לבנות בבירתנו, ולדרוש שנשחרר רוצחים. הם בעצמם אפילו לא היו חולמים לעשות זאת. ראו את הביקורת שהיתה בארה"ב על כך שבין המשוחררים בסבב הראשון היה רוצח של אזרח אמריקאי.

תמורת הנשק שהם מספקים לנו הם מקבלים בעלת ברית אמיתית, גישה לפיתוח הנשק הישראלי, (עבורם זו השקעה) ומודיעין איכותי על הקורה מזרח התיכון.

אבל כל זה לא מספיק להם, ובחוצפתם או ביומרתם לדעת מה טוב בשבילנו, הם חושבים שזה בסדר לירוק לבעלת ברית בפנים.

ארה"ב של אובמה היא אויבת לכל דבר ועניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי ברדיו את אורי אורבך (לא זוכר אם בתוכנית של בן כספית ב103 או אצל רזי ברקאי בגל"צ)

הוא לא הכחיש את הסיפור שהבית היהודי "בחר"/הסכים ל "מחווה" הזאת

כל הרעש של הבית היהודי עכשיו זה בסה"כ ספין

http://www.mako.co.il/news-columns/Article-3cd4495b1ca0241004.htm

גם כל הרעש של האמריקאים עכשיו הוא חלק מהמשחק הפוליטי

לא צריך להתרגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...