שאלה כנה: על סמך מה לבני (ושות') טוענים ששחרור המחבלים הוא תוצאה של אי-הקפאה בשומרון? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כנה: על סמך מה לבני (ושות') טוענים ששחרור המחבלים הוא תוצאה של אי-הקפאה בשומרון?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

100%

אבל מי שקונה את הספין הזה של הבית היהודי הוא תמים.

אף אחד לא רצה לשחרר רוצחים מתועבים, אבל זאת היתה הדרך להתחיל (עוד) תהליך דיבורים

(וכן, הסיכוי שייצא ממנו משהו שואף ל0)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רק שכח להוסיף "במקום שיהרגו אזרחים בערי ישראל".

למרות שבעצם, זו תהיה אמת, וזה לא הסגנון שלו. יותר סביר שהוא שכח להוסיף "ובגללם יקר פה ובגללם מושחת פה ובגללם יש רעידות אדמה ובגללם אין מים בברז".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו רגע.

קודם כל הדעות שלי אינם שמאלניות אלא ימין מרכז קלאסי. אני עצמי גרתי ביישוב בצפון השומרון מעבר לקו הירוק, מקום חוקי מסודר , פורח, עם אנשים נהדרים. עברתי רק בגלל חתונה ואולי עוד אחזור. השמאל הקיצוני הזיק ומזיק לדעתי למדינה הרבה יותר מהימין הקיצוני, וחבל שאנשים שאינם מכירים אותי מכתירים אותי בשמות.

אני מבין שהתגובה הרגשית והרדודה שלי גרמו לכם לחשוב כך, מצטער, אבל אפרט עכשיו:

עד לפני מספר שנים דעותיי נעו בין ימין מתון לזה הקיצוני יותר.היו, עד שהשתתפתי באיזה מסע של אירגון ימני שנועד להציג בפני ישראלים רגילים את מפעל ההתנחלויות. (בכדי להראות למכר שלי ולגרום לו לשנות את דעתו לטובת השטחים).

הגענו לאיזו גבעה שוממת באיזור דרום הר חברון היו שם 5-6 קראוונים כמה משפחות ועוד קבוצה של נוער.

המקום ההוא לא מוכר על ידי המדינה כלל, הם פשוט באו והניחו קראוונים והתחילו לגור.

שאלתי אותם מי מגן עליכם? והראו לי עשרה כלי צבאיים במורד ההר.

זה עשה לי סוויטש בראש.

לא מדובר בגושי התנחלויות חוקיים. גם לא בישובים עם אנשים שעובדים ומשלמים מיסים (חלקם עובדים אך בבניה וכו' ולא מצהירים). שומרים עליהם עשרות רבות של חיילים ביום ובלילה. מגינים על עבריינים שמצדם לא תורמים למדינה.

לפי המידע שכל חייל עולה למדינה אלפי ש"ח לחודש (עיתונות וכו') אנחנו מדברים על סכומים שמאות אלפי שקלים בחודש כדי להגן על קומץ של עבריינים, מליון שקל בשנה על כל מאחז כזה ולפי התפאריותיהם 'יש המונים כאלו'.

כשהמפלגה מחזקת את ידיהם ונלחמת במדינה ובבג''ץ (למרות שיש מקרים שזה האחרון מגיב בשנאה מסויימת כלפיהם). ומשתמש בשיטות פוליטיות כדי להשיך ולממן אותם היא לדעתי סחטנית.

כשאותם חיילים ששומרים על גבעות אלו נפגעים ונהרגים לדעתי הדם על ידיהם.

בן דודי נפצע וישאר נכה לשארית ימיו כי שמר על עבריינים אלו.

אין שום עניין אסטרטגי באותם מקומות. לפי דברי הצבא והשב''כ.

הדת היהודית מתקשרת אצלהם בצורה לא בריאה (ותאמינו לי שאני יודע מה זה יהדות יפה, להזכירכם גרתי שנים ביישוב ביו"ש שמטבע הדברים מעורב בדתיים מכל הסוגים ורובם ככולם היו מסבירי פנים ונדיבים) למלחמת קודש שמקדשת את כל האמצעים על אדמה.

ממאחזים אלו יצאו רוב מהרסי המדינה של "תג מחיר" שהכו חיילים והרסו ושרפו כלים של צה''ל.

ושוב איני שמאלני, רחוק מכך מאוד, למעשה יהיו שיקראו לי מתנחל.. (אם כי לדעתי מי שגר כחוק במקום חוקי הוא אזרח מן השורה לכל דבר ועניין)

אני מתנצל על התגובה המתלהמת והרדודה, פשוט כואב לי שבעיני הציבור (כמו רוב אנשי היישוב שגרתי בו)הם המושיעים של היישובים ביהודה ושומרון אתם לא!, ואל תקראו לעצמכם אחים שלנו.

ליישובים התקניים, ובעצם ליישובים (אוסף קראוונים פיראטי אינו זכאי לשם זה בעיני) ביו"ש הליכוד דואג מספיק.

גרתי שם בעידן ההקפאה, והיה קשה, אבל ידעתי שזה או הקפאה או שחרור רוצחים עם דם על הידים.

בתקווה להבנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו שאיילת שקד מהבית היהודי כתבה לפני 4 חודשים

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/259820

נוכחותו של הבית היהודי ככוח פוליטי משמעותי בממשלה הובילה לכך שהמשא ומתן אינו תלוי בתנאים המוקדמים של דיון על קווי 67' ולכך שהבנייה בירושלים ביהודה ושומרון לא רק שאינה מוקפאת, כפי שדרשו הפלשתינים לאורך השנים, אלא ישנה התחייבות של ראש הממשלה לאשר תכניות בנייה בירושלים וביו"ש לאחר אי אישור תכניות כאלה בשנים האחרונות.

לצערנו, בעניין שחרור רוצחים לא הצלחנו.

זאת הדרך שלה לכתוב שהיו 3 אפשרויות:

הקפאה

שחרור רוצחים

דיון על קוי 67

הם "בחרו" בשחרור מחבלים ועכשיו תוקפים (את ליבני?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהם לא תומכים בשחרור מחבלים. אבל הם ידעו על זה כמה חודשים, בסופו של דבר הם הסכימו למהלך. את המהלך הוביל ראש הממשלה. הפניית אצבע מאשימה כלפי ציפי לבני בדקה ה90 היא פחדנות והיתממות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...