דיון על בחורות ישראליות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על בחורות ישראליות

stone cold

Recommended Posts

טוב אם הפופקורן מוכן...

נשים טפשות.

גם גברים טפשים.

אבל לפחות גברים יודעים מה הם רוצים.

ציצי.

מעשה שהיה כך היה(קטע מספרי החדש: "titties who wanted to be more"):

בפתחה של חנות נעליים עמדו שלושה עובדי החנות בזמן הפסקה.

בחורה אחת עם שדיים גדולות במיוחד.

ושני בחורים הורמונלים מתרגשים.

בין כל הצחוקים והדיבורים, היתה התרגשות גדולה מאוד.

הסתכלתי על הבחורה עם השדיים הענקיות, ואז הסתכלתי על הבחורים(במיוחד ההוא שהתרגש הכי הרבה ומפיו נשמע סוג של זילזול ובדיחות הדעת בסגנון סרטי בורקס), ושוב על השדיים הגדולות הבולטות באופן בלתי ניתן להתעלמות, ושוב על הבחור המתרגש, ושוב על השדיים, וחוזר חלילה.

בשלב כלשהוא לבחורה(הלא חכמה במיוחד) שראתה אותי מביט הלוך ושוב נפל האסימון.

גלגלי מחשבותיה השמיעו קולות סיבוב, היא הביטה על בחורי סרט הבורקס, היא הביטה על שדיה, היא הביטה עלי, ואמרה בעוד פניה מרצינות "הבנתי"(ממש כך).

ואז ביקשה ממני סיגריה בעודה מרימה את כבודה מהריצפה, ובאה לעמוד תחת מטריית כבודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארט, אתה הולך ומטפס בסולם רוממות הרוח (או יורד ומטפס בו. או עולה באנטי סולם שלו, תלוי איך מסתכלים על זה) עד שאתה מתחיל להתרחק מקהל הקוראים. באנקדוטה האחרונה כמעט איבדתי אותך...

נו קרירין, איך מתקדם הליך "שידרוג החזות החיצונית והביטחון העצמי" שלך? כבר התחלת להסתובב באתרי היכרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין עשה בדיוק מה שכל קרירין מצוי היה עושה : משקר לעצמו בעזרת הטלת האשמה על הצד השני(הבחורה).

קרירין, רובנו יודעים בדיוק מה קרה שם, למרות שאף אחד לא היה שם. יום יום אנחנו רואים נשים וקרירינים כאלו.. been there!

תפסיק לדבר ותלמד להקשיב או יותר טוב, פשוט תנסה לעשות מה שאמרו לך ללא צורך בלהבין או לחשוב.

בגלל חוסר הנסיון הברור שלך אתה הצלחת להיפגע מבחורה מהסגנון הנ"ל..בעודך בגיל 47!! (הוספתי 12 שנה רק בגלל שדמיינתי אותך לבוש כמו אוליגרך)

אז אם משה..שיש לו ידיים קטנות מאוד (ולצערנו כולנו יודעים מה זה אומר :-( ) מצליח, גם אתה יכול.

עריכה: ומשה, אל תפנה את נושא השיחה אלייך, אנו מנסים לעזור לקרירין!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכיל את האמירות שלך כיוון שהפרעת האישיות שלך אינה באמת בשליטתך, ואינני רוצה לפגוע בך חלילה :cool2:

ובשכל יעשה הקרירין לו יתעלם באלגנטיות מדבריך. כוונתך טובה (?) אך התוצאה פחות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהקרירין אומר דבר כזה : "כולה ביקשתי לשמור איתה על קשר ברשת ,לא הזמנתי אותה לקפה"

אז המצב לא פשוט... הרי צריך להתחיל ממשהו..

להזכירך, בניגוד לבעיות ה..קטנות שלך, לקרירין יש בעיות גדולות הרבה יותר.. אהאמ..טוב, ביחס אליך

ושלא תעז להפנות את נושא השיחה אליך.. צריך לעשות מאמץ משותף לעזור כאן לקרירין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהקרירין אומר דבר כזה : "כולה ביקשתי לשמור איתה על קשר ברשת ,לא הזמנתי אותה לקפה" אז המצב לא פשוט... הרי צריך להתחיל ממשהו.. להזכירך, בניגוד לבעיות ה..קטנות שלך, לקרירין יש בעיות גדולות הרבה יותר.. אהאמ..טוב, ביחס אליך ושלא תעז להפנות את נושא השיחה אליך.. צריך לעשות מאמץ משותף לעזור כאן לקרירין

צריך להתחיל ממשהו, ואכן נראה כי קרירין שלנו במגמת שיפור. זה יכול להגמר טוב מאוד, נראה כי הוא כבר בכיוון הנכון לשיפור, ואשמח לשמוע איך הוא מתקדם.

אבל הגישה הביקורתית שלך היא הורסת ולא בונה. אני כבר למדתי מאיפה זה נובע אצלך, ואני לא בא בהאשמות, אבל תבין שלא כולם רואים את זה ככה, והאמירות שלך בהחלט יכולות לפגוע ולהביא לתוצאה הפוכה בקרב מי שקצת רגיש, או לא מודע לגורמים שהביאו אותך לכתוב כמו שאתה כותב.

אם אתה באמת רוצה לעזור, תצטרך טיפה לרסן את עצמך. אני חושב שאם תמחל מעט על כבודך ותנסח דבריך בעדינות, גם אם אתה חושב שמה שאתה אומר הוא האמת המוחלטת, וניסוח עדין יאלץ אותך לסלף אותה. ואני יודע שזה יכול להיות קשה לך.

אם אתה מעוניין להשמיע את דעתך יותר מלסייע, זה לגיטימי וזו זכותך, שוב, אני לא אשפוט אותך.

אך העצה שלי לקרירין להתעלם מדבריך עודנה עומדת, עד שתשנה גישה על כל פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא לא מתנסח הכי נחמד, אבל הוא צודק.

כשהקרירין אומר דבר כזה : "כולה ביקשתי לשמור איתה על קשר ברשת ,לא הזמנתי אותה לקפה"

אז המצב לא פשוט...

אם קרירין לא מבין את הבעייתיות בציטוט הנ"ל, לא ברגע שהוא קורה ואפילו לא עכשיו בדיעבד, אז יש פה בעיה.

אתה יכול לדמיין גבר פונה למישהי ושואל אותה אם "אפשר לשמור איתה על קשר ברשת"? סיריאסלי?

קרירין צריך להבין שיש משהו מאוד מעוות וקריפי בגישה הזאת. זאת לא המהות (הרי אין שום דבר רע בלהוסיף מישהי בפייסבוק) אלא הגישה. הסגנון. צורת ההתנהגות.

יש הבדל גדול בין להתחיל שיחת חולין עם מישהי על הדרך במשרד, ומפה לשם (בהנחה שאתה לא מכיר את השם המלא שלה) לשאול אותה נניח "אגב איך קוראים לך בפייסבוק? נחמה מה?" - ובין לבוא למישהי בהרגשה שהיא "מנסה לפתות אותך" ולפנות אליה "היי נחמה, רוצה לצאת איתי? אם לא, אפשר לפחות לשמור איתך על קשר ברשת?" :x

בשני המקרים המהות זהה - כולה להוסיף את הילדה בפייסבוק.

אבל הדרך.... אוי הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לאיזה מדינה שיותר חופשיים בה לגבי סקס ותתחיל לעבוד .(דרום אמריקה - מניסיון אישי )

רק תקפיד על הגנה .

אני מבין מקריאת הדפים האחרונים שיש סביבך הילה כאן . אז או שאתה טרול ולא אמיתי או שאתה סתם שואב כאן את האנרגיות של כולם עבור צומי (שזה מעצבן אבל לגיטימי ).

אנשים יכולים לרשום כאן תגובות שיימלאו את כל שרתי אי שם באירופה , אבל אם אתה לא תתחיל להשתנות בכיוון הרצוי - שום דבר לא ישתנה וחבל .. (נראה לי).

תתחיל לחשוב מה אתה רוצה להשיג ותגדיר יעדים . נאמר יעד לעוד חודש , חודשיים , שנה וכדומה ..

אתה סתם מתברבר כאן עם אנשים שכבר אמרו את דעתם יותר מפעם אלת .

יש בחורות כמו זבל.

תתחיל לעבוד בכמויות מסחריות ותדלה את המעטות שכן רוצות אותך(אלוהים יודע למה...).

סוג א' כנראה שלא יהיו בהישג ידך(והם סיכון גדול בכל מקרה).

רד כמה רמות כדי לאזן את כללי המשחק לדרגת הקושי שלך, ותתחיל לדוג.

יש מספיק ציצי לכולם.

בכל מקרה הפגומות הכי טובות כי יותר קל לעשות אותן מאושרות, והם לא יברחו לך בהזדמנות הראשונה.

אחת התגובות המצחיקות יותר שקראתי כאן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוואייה שוואייה, תן לו זמן. אתה רוצה לשנות אותו לג'נטלמן שרמנטי בין רגע? ועוד דרך תגובות בדיון בפורום מחשבים? זה נראה לך הגיוני איכשהו?

יש לו בעיה, נכון. לכולנו יש בעיות, לא? אבל להצביע על בעיות ולהגיד 'פויה' זה לא דבר שעוזר לאף אחד. אני חושב על התגובות שלי אם הייתי חשוף לביקורת כזו, ואני ממש לא חושב שזה היה עוזר לי לבנות ביטחון עצמי או לשפר את ההרגלים החברתיים שלי איכשהו. זה רק היה גורם לי להשתבלל חזרה למקום הנוח שלי, שלא יקדם אותי לשום מקום.

מה כן אני חושב שהיה עוזר לי? יחס תומך, ועצות כלליות. תן לבנאדם להתנסות ולהשתפשף קצת, בלי לשפוט אותו. תכוון אדם לפי הדברים החיוביים שיעשה, ולא לפי הדברים השליליים שעשה. אני אולי נשמע עכשיו כמו איזה גורו ניו-אייג' טבעוני או משהו, אבל זה לא אכפת לי. זה כבר נהיה מגעיל מה שעשינו מקרירין. במקום לתת עצה טובה, אתם מדגישים את הדברים שכבר עכשיו לא טובים, וזה לא עוזר לאף אחד. זה כבר נעשה פשוט דוחה להפוך את הדיונים שלו למקום לרדת על מי שקשה לו. ולכולם משהו, איפשהו, הוא קשה. רק שלא כולם יודעים איך להתמודד עם זה נכון. וכולם קצת שמחים לאידו של הבחור האומלל יותר בספסל לידינו (וחלקנו אפילו מאוד).

הסיפור עם הפייסבוק כבר נטחן עד דק, ואם הבחור כבר הבין את הבעייתיות בדבר אזי המשך הדיבור בדבר הוא בגדר חיטוט עם כפית בפצע פתוח. ואותו הדבר אם הוא לא הבין את זה, כי רק להצביע על בעיות של בנאדם בלי לתת משהו חיובי זה סתם מדכא מוטיבציה. כך או כך אנחנו רוצים שהוא יתמודד עם זה, ואני בטוח שגם הוא רוצה להתמודד עם זה.

יש לי הרושם שקרירין עבר הרבה מאוד חרא בחיים שלו, ואפשר לשנות את זה. אני אישית לא רןצה להיות עוד חתיכת חרא בחיים של קרירין, ובכלל בחיים של מישהו, ולכן חשוב לי לפחות לא להיות מכשול בחיים של מישהו. אבל המצב בפורום כבר דוחה אותי, ואני מאוד מקווה שגם הטיפוסים שאוהבים את הדיונים של קרירין ישימו לב לזה גם הם, ואולי יהיה אפשר להוציא משהו טוב מכל הסיפור הזה.

תמיד אפשר לתקן, ובמצב של קרירין זה אפילו יותר טוב, כי אני לא חושב שמה מן הפעולות שהוא יעשה הוא גם יכול לקלקל משהו במצב - כך שכל פעולה חיובית שהוא יעשה רק תביא לשיפור.

אז אני מאמין בקרירין. ולמרות שהכי קל לי זה להצטרף לדאחקות (לכל אחד יש צד רע, ואצלי הוא אפילו די מפותח), אני מעדיף לא להיות חתיכת החרא הבאה שנופלת על מישהו.

יש נכונות לקנות גישה, עמיתי לפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי בהודעה הראשונה.

לכל סיר יש מכסה.

לא משנה מה ומי אתה וכמה ואיך ולמה, אם תחפש מספיק תמיד אפשר למצוא מישהי בדיוק באותה הסיטואציה(או כזאת שיכולה להתחבר עם שלך).

רק צריך קצת תקווה, קצת אומץ, קצת מאמץ, קצת סיבולת, והנמכת ציפיות(אחרת לא תשרוד מספיק זמן כדי למצוא התאמה).

אם תשחק את הקלפים נכון, לכל הפחות לא תאכל ארוחת ערב לבד.

ואם אתה רוצה לחסוך תקבע מראש ששניכם מתחלקים בחשבון.

אתה לא חייב להרגיש פראייר.

תגיד לה שאתה לא עשיר, ואם בגלל זה היא לא מעוניינת חסכת לעצמך הרבה צרות(ולא מעט כסף בהתחשב בכך שאולי תצטרך לעבור הרבה דייטים כושלים).

כשאתה יודע(מראש או אחרי נסיון) שיהיו לך הרבה דייטים כושלים, הדבר הכי חשוב הוא להינות מהערב ולמנוע רגשות לא נעימים גם לך וגם לה.

אם הצלחת לעשות זאת הדייט הצליח, בין אם הוא מוביל לדייט נוסף או לא.

ועם הזמן אתה תגלה שזה בדיוק מה שיגרום לך להצליח גם מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה צריך להבין משהו חשוב:

היכולת של זוג צעיר להגיע לדירה סבירה במרכז במחירי הנדל"ן המטורפים ללא סיוע אדיר מההורים ו/או ירושה שמנה שואפים לאפס. גם אם הזוג מרוויח מעל הממוצע יוקר המחייה כמעט מחסל את היכולת לחסוך סכום משמעותי בפרק זמן סביר.

לכן לא משנה כמה תעבוד, לא משנה כמה תחסוך, אתה בעצם נותן גז בניוטרל. אם אתה מרוויח מספיק כדי לחיות לבד בדירה שכורה בלי לשחוק את החסכונות לך על זה. אין לך סיבה להמשיך לחיות כמו כלב אצל אמא (הבנתי שאתה גם ללא ממש ביחסים איתה) בלי , בלי חופש, בלי עצמאות.

תמצא דירה 2 חדרים סבירה עם פוטנציאל לשדרוג, תעשה שיפוץ בסיסי, תקנה ריהוט נחמד באיקאה ותתחיל לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...