דיון על בחורות ישראליות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על בחורות ישראליות

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ובנימה זו, קרירין, אני ממליץ לך להפסיק להתייעץ בפורום בנושא נשים. באמת תחסוך את זה מעצמך.

אף אחד כאן הוא לא פסיכולוג מוסמך, וזה נכון שפסיכולוג עולה הרבה כסף. אבל מה שקונים בזול, משלמים ביוקר.

לכן. תפסיק הכל, תנעל את הדיון, שבוע טוב, שבת שלום, ואני לא אחזור על זה עוד הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם יותר לי להרחיב מעט את שאמר אור, אני ממליץ לך בחום, קרירין, לא פתוח בכלל דיונים על החיים שלך פה בפורום. למרות שיש כאן כמה טיפוסים שנהנים מהתראדים שלך (מתוודה כי חלק סאדיסטי בי גם נהנה מהם), ולמרות שבטוח שיש לך צורך לשתף ולפרוק, אני לא ממליץ לך להמשיך לפתוח פה תראדים, כי לרוב לא תזכה לתמיכה אותה אתה מחפש, ולא לעצות טובות ממש.

תכתוב יומן.

תפתח בלוג אנונימי.

תבין מה אתה רוצה לעשות עם מה שנשאר לך מהחיים, ואז תלך ותיישם את זה. יש לך הרבה מה להרוויח ומעט מאוד מה להפסיד, ואם לא עכשיו, אימתי?

אם אתה מרגיש בודד, תתחיל לעבוד בזה. קח את עצמך בידיים ותכיר בחורות. תחפש לך "שידך", מישהי שמתאימה לך. תעשה עם עצמך משהו, ואל תשתבלל חזרה לקונכיה ברגע שנפגעת. תזיז את התחת ותמצא מישהי כי אם תמשיך ככה תגמור לבד.

והכי חשוב, אל תחפש תמיכה בפורום, כי אם זה לא תמיכה טכנית אז לא יעזרו לך. אם תבוא להשתפך פה על בנות , או על מצבך הרעוע, כבר יהיה מי שיחמם לעצמו פופקורן ויעבור על הדיון בהנאה, בלי לנקוב בשמות.

זה כל מה שיש לי להגיד. ואני אומר את זה כי אני לטובתך. אתה רוצה-תיקח, לא רוצה-שחרר. זה כל מה שאני מסוגל להציע לך, ובעיני גם הדבר הפרקטי היחיד בשבילך שיכול להוציא אותך ממצבך.

בהצלחה בבחירות שלך בחיים. אף פעם לא מאוחר לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ואני רוצה חיבה מזויפת למה ?

ובמזרח אירופה אומנם יש את הבחורות היפות בעולם ,ובכמויות

אבל הרבה מאוד מה"כלות בהזמנה" האלו ,סך הכל מחפשות מעמד קבוע במדינה יותר טובה מאוקרינה

וזה בהרבה מאוד מקרים מסתים בגירושין

מבחינתי קשר כזה ,יהיה רק קשר להקים משפחה ,ואין סיכוי במדינה עם חוקים כמו בישראל

מבחינתי זה יצתרך לבוא עם הסכם ממון ,שלא יבטלו בבית המשפט

וגם עם זכות לבדוק עם הילדים שלי ביאולוגית ,בלי צורך בהסכמת האשה

כי יש המון עקיצות בתחום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור כהן נראה לי נכווה מהפורום הזה .

וקרירין - כולה בחורה אחת , חלאס , מילא הייתה נורמלית אבל סתם סנובית שחושבת את עצמה . (לפי מה שהבנתי).

נניח שהייתם יוצאים או לא יודע מה , מתחתנים , ילדים והיית תקוע עם מישהי שעושה לך פרצופים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי להוציא דברים החוצה ,אני מתחיל להרגיש טוב יותר מיום ליום

לפחות למדתי הרבה מהמקרה ,אני יכול לזהות שקרים ורגשות מבחורות ברוב המקרים היום

לפי קול \תנועות גוף\ותנועות מסוימות במבט שהן מדברות

המוח שלי פשוט כניראה קלט את זה בגלל הטראומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזלזל בכאב של אחרים.

זאת ממש לא הייתה הכוונה שלי. רק רציתי שינסה לקחת את הדברים יותר בקלות ולא ייתן לעצמו להפגע כל כך בקלות.

קרירין, אם התגובה שלי נתפסה כזלזול אני מתנצל, ומקווה שהבנת את כוונתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...