חבילת Battlefield 4 Premium - כל הפרטים כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת Battlefield 4 Premium - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ראיתי את כל הסרטונים כי אני לא יכול כרגע, אבל המפה של היער נראית מצוינת! אבל מצד שני, כמות הקמפרים שיהיו במפה הזאתי פשוט יהרסו את הכיף שבמפה!

מה שכן, יש שינויים דינאמים במפות? לא ראיתי שיש

אגב,

בגלל שאלה מפות של סין אני מרגיש שהיה פה פספוס נוראי.

הייתי בסין לפני כמה שנים לכמה שבועות, והייתי בשני מקומות מדהימים בשם "נהר הנמר" או משהו כזה והשני הוא יער האבנים.

נהר הנמר הוא למעשה נהר ארוך עם כמה וכמה מפלים עוצמתיים, אבל כמות המנהרות וההרים שיש שם היא בהחלט פוטנציאל אדיר למפת קרב.

יער האבנים, כפי שאפשר להבין מהשם, הוא יער עצום של אבנים עם עשרות מעברים ואזורים פתוחים וגם אזורים סגורים. לקחת השראה מזה היו עושים לנו מפה חלומית.

אני מרגיש שממש פספסו.

כמו כן, לא הייתי בכל סין, אז אני לא זוכר שבכלל יש להם שטחים מדבריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מחזק. היער נראה פשוט אדיר... את האמת קצת מזכיר את המפות של ויאטנם כמו ש-omrik10 אמר. כמה חרשתי על המשחק הזה...(בסינגל)

לא אוהב מפות שפעם בכמה דקות אתה רואה מישהו וזהו. אני מתחבר למפות של בניינים ומבנים, צפיפות...שוואלה לא משעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם לא מוסיפים את הUMP45 בהמשך אני אפגע באופן אישי:badhairday: , אולי בגלל זה לא רציתי לקנות את המשחק בהשקה.

אני מקווה שבבלאק פריידי ביום שישי הם מוכרים את המשחק והפרימיום ב50$ ,זה יגרום לי לקנות אותו גם בלי

הנשק האהוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...