תשתית בזק - אפשרי להגדיר חייגן נוסף על גבי ספקית קיימת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית בזק - אפשרי להגדיר חייגן נוסף על גבי ספקית קיימת?

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני מחובר לבזק בינלאומי בתשתית , החייגן מוגדר בראוטר.

יש לי בנוסף מנוי בהוט-נט, ואני מעוניין לנסות אותם באופן זמני - ע"י הגדרת חייגן במערכת ההפעלה, בלי לשנות את ההגדרות בראוטר עצמו.

האם זה אפשרי?

ניסיתי ליצור חייגן במערכת ההפעלה אבל הוא מחזיר שגיאה 651 אז אני מניח שעשיתי משהו לא נכון (או שזה פשוט לא אפשרי..).

אני מעדיף לא לשנות את שם המשתמש והסיסמה בראוטר עצמו כי אני רוצה שתהיה לי אפשרות למעבר מהיר בין הספקיות (פשוט חיבור וניתוק של החייגן של הוטנט), במידה וזה אפשרי. מה גם שבמאמר מוסגר אני לא בטוח שאני זוכר את הסיסמה ששמורה שם לבזב"ל ולא בא לי להסתבך עם זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בבזק זה בלתי אפשרי. (לעומת הוט)

אבל בכל מקרה, מדובר בבדיקה גרועה. כי במקרה כזה אתה עובר בתשתיות של הספקית הקיימת שלך, ובעצם הבדיקות לא שוות הרבה.

אתה יכול לעבור למצב bridge בראוטר, ואז להגדיר חייגנים במחשב. כמובן שאז מחשבים אחרים ברשת לא יהיו מחוברים לאינטרנט.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עזוב אותך מבלאגן. תתקשר ל 014 ובקש/אפס סיסמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oh well, הגדרתי את הוטנט בראוטר וזהו.. נראה בסדר, בדיקת מהירות עוברת בהצלחה מרובה (40/3 כמו התשתית שלי, למרות שחששתי שה-upload יהיה רק 2 כי במבצע שלהם מצויין 100/2, כנראה כי ככה זה בתשתית ..)

נראה איך האינטרנט יתנהג בתקופה הקרובה. אם הוא יהיה בסדר וגם הוטמובייל לא יאכזבו אותי, אני אוכל לחסוך 29 ש"ח בחודש שהיום עוברים לבזב"ל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון - אפשרי בהוט. גם בחייגן וגם ללא חייגן. (מה שמכונה MPLS)

בחייגן אין סיבה שזה לא יהיה אפשרי. תחבר 2 מחשבים למודם - תקבל 2 כתובת IP שונות בטווח 172, שמכל אחד אתה יכול להתחבר בנפרד.

- - - תגובה אוחדה: - - -

נראה איך האינטרנט יתנהג בתקופה הקרובה. אם הוא יהיה בסדר וגם הוטמובייל לא יאכזבו אותי, אני אוכל לחסוך 29 ש"ח בחודש שהיום עוברים לבזב"ל..

לא יודע לגבי משחקים, אך בהורדות וגלישה תגלה שהם מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה. אני לא משחק, אבל כן מתחבר לא מעט ב-ftp לשרתים בכל רחבי העולם וצריך לוודא שזה מגיב כמו שצריך.

אם כן, אחלה.. :)

לא הייתי טורח לעבור אליהם בשביל לחסוך 9 שקל (20 מול 29) אבל אם אני גם ככה מקבל את המנוי בחינם (דרך -מובייל) אז למה לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...