The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

פתאום המשחק התחיל לקרוס לי רנדומלית ואחרי הקריסה אני לא יכול להפעיל את המשחק עד שאני עושה ריסט. כשאני מנסה להפעיל את המשחק אחרי הקריסה אני מקבל מסך שחור לכמה שניות ואז המשחק קורס עם הודעה שהדרייבר של הפסיק להגיב :/

עוד מישהו חווה משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז "סיימתי" את the witcher 2 (קו עלילה אחד, אבל מה לעשות שאתה לא יכול ורוצה לשחק ב3 :)), ויש לי מספר שאלות לגבי המשחק:

אשמח לקבל הסבר לגבי הסטים (sets), אני מוצא מכנס, חולצה או שמדובר בחפץ אחד? והאם אני מוצא אותם ע"י loot או בדרך אחרת?

כשאני מוצא ספרים אפשר לזרוק אותם אחרי שפתחתי אותם? הכוונה האם הם מתווספים ל"אנציקלופדיה" במשחק ואני לא צריך לשמור אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השריון מחולק לשריון גוף (חולצה), מכנס, נעליים וכפפות. סט זה שכולם מאותה הסדרה. אתה יכול לקנות אותם, למצוא אותם או להכין אותם. הסטים הכי טובים זה ה witcher gear שאותם אפשר רק להכין (צריך למצוא סרטוטים) ואתם גם אפשר לשדרג עם סרטוטים מתאימים

כן את הספרים אתה יכול לזרוק אחרי שקראת אותם. אבל לא נראה לי שכל ספר מוסיף משהו ב״אנציקלופדיה״, חלק מהספרים זה סתם סיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילן אתה לא יודע כמה כיף לקרוא תגובות שלך תודה רבה :)

ולגבי הסטים אם יש לי סט שלם יש בונוס נוסף?

ושאלה נוספת שקשורה לעשיית משימות צד, זכור לי שהיה בעיה, באג מכוון או משהו כזה שאתה מקבל מעט על משימות צד תיקנו את זה? ואיך האיזון בין עשיית משימות צד לראשיות? הכוונה האם בכך שאני עושה משימות צד (ועולה רמות) יהיה לי יותר מדי קל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

אני אחרי איזה 40 שעות משחק (לא יודע אם להאמין לגלאקסי זה לא מרגיש ששיחקתי הרבה) רק משלים את הסט witcher gear הראשון שלי (griffin) באמת שהייתי צריך לעשות את זה מזמן כי הציוד הרגיל שלי כבר עם סטטים טובים יותר. רק עכשיו היה לי כוח לרוץ לחפש את הסרטוטים ועכשיו צריך להתחיל לחפש את הסרטוטים של השדרוגים :/

ועוד אני צריך למצוא מאיפשהו חולצה (ממש חולצה) בשביל ליצור את השריון גוף. עוד לא נתקלתי בזה בכלל במשחק...

אגב ספרים שצריך כדי להשלים קווסטים אתה לא יכול לזרוק והם נמצאים בטאב ״חפצי קווסטים״

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילן אתה לא יודע כמה כיף לקרוא תגובות שלך תודה רבה :)

ולגבי הסטים אם יש לי סט שלם יש בונוס נוסף?

ושאלה נוספת שקשורה לעשיית משימות צד, זכור לי שהיה בעיה, באג מכוון או משהו כזה שאתה מקבל מעט על משימות צד תיקנו את זה? ואיך האיזון בין עשיית משימות צד לראשיות? הכוונה האם בכך שאני עושה משימות צד (ועולה רמות) יהיה לי יותר מדי קל?

לא נראה לי. לפחות לא ראיתי במשחק שמוזכר משהו כזה.

אם היה אז תוקן

בהחלט. אבל אל תמעיט בערכן של קבוצות אוייבים! אני כרגע רמה 13 ויצא לי להלחם עם קבוצה של איזה 10 drowners רמה 5-6. אחד על אחד אני מוריד אותם במכה-שתיים אבל כשהם בקבוצה הם יכולים לאכול אותך בלי מלח. הם גם תוקפים הרבה פעמים יחד וברגע שהם מקיפים אותך - אכלת אותה.

אוייבים אנושיים לעומת זאת די קלים, אבל קשתים... אחח קשתים... הצעה שלי, תשקיע בסקיל שמאפשר לך לחסום חיצים כמה שיותר מוקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציק לי שהייתה איזה משימה אחת הטובות והארוכות

שאתה כמו גשש ומצטרפים אלייך איזה שניים

ואתה מוצא אחד באונייה שמתחיל לשיר והוא עבד של איזה ענק

והוא מבקש ממך אחרי שרצחת את הענק לחזור עם מסמרים וחוט

ואת הקווסט הזה סיימתי אבל אף פעם לא חזרתי להוא ששר והבאתי לו את המסמרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי אתמול אחד מהקווסטים הראשיים ובסוף שלו יש איזה מרגל

*** ספויילר ***

ואחרי קצת עינויים כדי לקבל מידע יש לך אפשרות לבחור אם להרוג אותו או למחוק לו את הזיכרון

*** סוף ספויילר ***

וקראתי קצת באינטרנט אחרי שעשיתי את הבחירה שלי משיקולים כאלה ואחרים, אבל מתברר שלבחירה אין השפעה על המשחק אחרי הקווסט. אם הייתי יודע את זה מלכתחילה אולי זה היה משנה את הבחירה שלי... קצת מעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני D griffin: כרגע 88 שעות בתוך המשחק (חוקר המון) ויש כמה דרכים להשיג חולצה

1)ליצור אותה בעצמך (הכוונה ללכת לarmour) ולקנות את הדיגראמה ממנו או מסוחר אחר או שזה כבר קיים בcrafting

2) למצוא אחת

3) לפרק שריון קיים או בגד אלגנטי

4) לקנות אחת בנוביגראד או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...