התנכלות השב"כ לערבים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנכלות השב"כ לערבים

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראית פעם מאבטח בכניסה לקניון שואל בן אדם אם הוא מוסלמי או נוצרי? גם אני לא, לכן כל בן אדם בעל חזות ערבית, לא משנה מוצאו (יכול להיות יהודי עולה מעיראק) מקבל "יחס מיוחד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע , מצחיק אותי כל פעם ההשוואה בין חברי פורום לדמות נאצית ...

אתה עושה מאיתנו נאצים , כאילו אנחנו הופכים לאיזה מפלצות .

הרי מדובר על הקיום שלנו , אין לנו שום אינטרס להשמיד את הערבים כי הם סתם ערבים ...

אנחנו לא הופכים לנאצים בכך שאנחנו רוצים לחיות .

השמד זה לא מספר אחד בדף העדיפויות שלהם ...

הם היו יכולים להשמיד את אם Nuke אחד ואין שום .

הסיבה שהעולם המוסלמי לא רוצה להשמיד את הארץ כך ,פשוט אז ישר המלחמה תפרוץ והלכה להם כל התוכנית ...

במצב של היום הם מנהלים מלחמה "סמויה" שבא הארץ נהרסת כלכלית , ואין שום כיוון שאפשר להפנות אצבע מאשימה ...

ובקשר לבורות שלנו , אנחנו עוד ניראה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני, אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, אבל הסבירות שיהודי יעלה למטוס וירסק אותו על בנין / יפוצץ אותו באויר / יבצע טבח בנוסעים, או לחילופין יכנס למסעדה / אוטובוס / מלון / בית קפה / מועדון בילוי של צעירים / שוק ויתפוצץ, או לחילופין יחדור לבית של משפחה באמצע הלילה ויקצור אותה (ויעבור אח"כ לבית הבא), הוא הרבה יותר קטן מהסיכוי שערבי, בין אם פלסטיני או אזרח (בעיקר פלסטיני-ואז זה לא ממש משנה נוצרי או מוסלמי, כי משתי הדתות התפוצצו), יעשה את אחד מהדברים האלה.

ויש לכך כמה סיבות:

א. סטטיסטית: בינתיים היו מאות 'תקריות' כמו אלה שציינתי-מצד הערבים. אפילו לא אחת מצד היהודים.

ב. דתית (ונתעלם לרגע מהנוצרים, להם יש סיבות אחרות): האיסלאם מטיף לג'יהאד, שבו יש להרוג את כל הכופרים (וזה כולל גם אותך, אותי, גם חיילים מתעללים במחסומים וגם 'פעילי זכויות אדם' למיניהם) עד שישארו רק המאמינים האמיתיים. ולמקרה שחשבת, הוא לא מבסס את השקפתו זו על היחס של הכופרים למאמינים, על צדק היסטורי או עוול היסטורי, או על איזשהו עיקרון תרבותי ו/או רציונלי כלשהו-אלא על שינאה בלבד. לא היהדות, לא הנצרות (בגירסתה הקיימת היום), לא הבודהיזם ולא כל דת אחרת מטיפה לדבר כזה.

עכשיו אני ממש לא בנאדם דתי, אבל מסתבר שאויבנו כן, אז יש לזה משמעות כלפיהם.

ג. תגיד מה שתגיד, אני לא יכול לראות אותך (או כל יהודי-ואני אומר יהודי רק כדי להבדיל ממוסלמים קיצוניים-שחי פה או באיזשהו מקום בעולם) הורג עשרות אנשים במכה, מתוכם כולם חפים מפשע. ולעומת זאת, אני כן ראיתי מקרים שאנשים מהצד האחר עושים זאת.

ואתה יודע משהו-אם צריך לבדוק מליון ערבים (או כל מישהו אחר שנחשב לסכנה-נגיד רוצחים) בכניסה לארץ / בעליה למטוס / בכל מקום אחר כדי לשמור על החיים שלי, של משפחתי, של חברי וכן, גם שלך, אפילו אם זה גורם לאי-נוחות בלתי מתוארת, ובכך למנוע מאותו אחד (אפילו אם זה רק אחד [!!!] - וזה לא) שרוצה לקחת את החיים הללו מלבצע את זממו-אני מוכן לזה.

אתה מוכן לקחת את האחריות לחיים של, נגיד, אמא / אבא / אח / אחות /סבא / סבתא שלך, כי ריחמת על פלסטני מסכן ש"רק רוצה להכנס לארץ ולעבוד" ונתת לו לעבור בלי בדיקה קפדנית, ואותו מסכן אח"כ פוצץ את האוטובוס שבו ישב מישהו מהאנשים הנ"ל? או פוצץ את המסעדה בה ישבו? או את המלון בו שהו? או את המועדון בו בילו?

תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר פלסטיני-ואז זה לא ממש משנה נוצרי או מוסלמי, כי משתי הדתות התפוצצו

אודה לך אם תביא מקרה אחד שבו המחבל המתאבד היה נוצרי (לנוצרים, כאמור, לא מובטחות 72 בתולות בגן העדן אם הם מתים כשאהידים).

א. סטטיסטית: בינתיים היו מאות 'תקריות' כמו אלה שציינתי-מצד הערבים. אפילו לא אחת מצד היהודים.

היו גם היו. ברוך גולדשטיין (במקום להכנס לבית ולרסס משפחה הוא נכנס למסגד וריסס מתפללים), המחתרת היהודית (פיגועי ירי נגד פלשתינים, עגלת נפץ שתכננו לפוצץ ליד בית ספר).

לכל השאר אני לא אתייחס כי, כמו שויקטור אמר, הויכוח אתכם הוא חסר כל ערך. אתם חושבים שזה בסדר להפלות לרעה 20% מאזרחי המדינה, נוצרים ומוסלמים, כי הם נולדו ערבים. אני לא. להזכירכם, בהתחלה גם ליהודים לא נתנו להכנס למקומות ציבוריים כי הם היוו איום על האומה הארית (כך לפחות האמינו הגרמנים). אתם חושבים שערבי = מחבל, אני לא. תהנו בבועה הפשיסטית שלכם ואל תשכחו לומר כל יום תודה לאלוהים על זה שנולדתם יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודה לך אם תביא מקרה אחד שבו המחבל המתאבד היה נוצרי (לנוצרים, כאמור, לא מובטחות 72 בתולות בגן העדן אם הם מתים כשאהידים).היו גם היו. ברוך גולדשטיין (במקום להכנס לבית ולרסס משפחה הוא נכנס למסגד וריסס מתפללים), המחתרת היהודית (פיגועי ירי נגד פלשתינים, עגלת נפץ שתכננו לפוצץ ליד בית ספר).

אתה יודע משהו, שני תיקונים:

(1) לא משתי הדתות התפוצצו, משתי הדתות תכננו וביצעו פיגועים (ומישהו שמסיע / מארח /עוזר בכל צורה לפיגוע, נחשב למבצע). אוקי? זה לא גורע כהוא זה מהטיעון שלי.

(2) ברוך גולדשטיין-אוקי. אבל-ואני לא אומר שזה מפחית מחומרת המעשה-לא היו במסגד ילדים. הוא לא קצר משפחות שלמות. ושוב-לא שזה מפחית, סתם שים לב לאיפה מתרכזים המאמצים של המטורפים שלנו, ולאיפה מתרכזים שלהם.

וזה בלי לדבר בכלל על העובדה שהוא היה יחיד (!!) בכל ההיסטוריה שלנו. כבר אי אפשר לספור את כמות אלו שעשו דברים דומים (ויותר גרועים) מהצד שלהם. לדעתי זה מעיד על מגמה, ולדעתך?

בקשר למחתרת היהודית-בוא נדבר לרגע על כמויות בסדר?

א. כמה משתתפים מתוך העם שלנו יש במחתרת? כמה משתתפים בטרור יש מהעם שלהם? (מספרים מוחלטים או אחוזים, מה שבא לך)

ב. כמה פיגועים יצעו לפועל נגדנו? כמה נגדם?

נ.ב: ולמה אתה לא מתייחס לשאר התגובה שלי? בינתיים (לפחות עד שתגיב), שתיקה כהסכמה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NetSpider - בבקשה, לפני שאתה מתחיל לכתוב משהו, תלמד *טיפה* היסטוריה. לא הזכרתי בשום מקום את הנאצים.

הנקודה הזאת מעצבנת אותי כי אולי הוא אמר נאצי כי הוא טיפה לא מבין אבל כולנו יודעים בדיוק למה הוא מתכוון...

אתה מדמה אנשים פה לפאשיסטים - מוסולני - אבי תורת הפאשיזם...

במידה אחת אתה צודק במידה שניה לא... יש פה איזה תורת שנאה לערבים אבל אנחנו לא מטיפים להרוג אותם אלא

אנחנו רק רוצים שקט ולהתמקד אולי לשם שינוי בשיקום המדינה המחורבנת הזאת...

אני חושב שבמידה רבה אני מצדיק את הבדיקות האפליה... לכולנו נמאס מהמצב החרא של פיגועים כל הזמן הפחד שאיזה ערבי יקפוץ עלי ויתפוצץ זה בכלל לא מעניין לי את התחת כמה הערבים סובלים מזה ואני ממש לא מאמין שערבי אומר אני לא תומך בטרור למה אני צריך לסבול גם אני מאמין שכל הפלסטינים אחראים לטרור יש תמיכה באויר אני לא יודע איך לבטא את זה הם הרוב הדומם שלא אכפת לו שיש פיגועים הם רואים רק איך להעניש אותנו הם בכלל לא מבינים את ההשלכה על כך שאם לא יהיה פיגועים והם לא ילחמו איתנו החיים שלהם יהיו הרבה יותר טובים וזה מה שמעצבן אותי אני לא יכול להבין למה הם ממשיכים לתכנן פיגועים מה ההגיון!! תקחו את הארץ המחורבנת שלכם וזהו ננתק אותם ממים מחשמל ביוב הכל יהיה לכם ארץ עצמאית וזהו למה גם כאשר מנסים לעשות שלום הם ממשיכים לעשות פיגועים מה כואב להם שיהיה שקט??!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויקוחים פה סובבים נושאים לא קשורים.

תחזרו לנושא התארד:

התעללות.

מקרה:

אני, שנה שעברה, כתבתי כתבה ביחד עם נערה נוספת מהישוב בשביל ידיעות אחרונות (איזה מוסף שיצא לכבוד יום הנוער הבינ"ל או משהו..).

נסענו וערכנו ראיון בבית ספר שנקרא "התיכון הערבי דמוקרטי" בחיפה ולומדים שם ערבים (מוסלמים, נוצרים, בדואים - קצת פחות ודרוזים) מכל הארץ: הגליל, חיפה, עוספיה, באקה, עכו, יפו וכו'. עזבו את זה שבישביל לקבל תעודת בגרות הם חייבים ללמוד תנ"ך (!) וספרות יהודית, זה נושא לתארד אחר ולא קשור לכאן.

בכל מקרה, נחזור לנושא. אחד הדברים שהם דיברו עליו הכי הרבה היה נושא הקיפוח, ההפליה וההתעללות. הדוגמא שהכי חזרה על עצמה הייתה הנושא של השדה תעופה, כל היהודים עוברים ישר, ורק את הערבים מעקבים, בודקים, חוקרים ותמיד זה מסתיים בזה שמישהו מפספס את הטיסה (לא משנה גם אם הוא מגיע 6 שעות מראש). בשלב מסויים (אחר איזה 6-7 סיפורים כאלו) זה כבר עלה לי על העצבים, סיקשתי לעצור את הראיון ואמרתי את מה שאני חושב: אמרתי שאני לא מבין מה הם רוצים, יהודים לא יתפוצצו במטוס אז לא בודקים אותם, אבל חייבים לנסות לתפוס מחבלים אז בודקים את כל הערבים. אמרתי שהם חייבים לקבל את זה או להוקיע את המחבלים מתוכם. שזה בסך הכל בדיקות, אף אחד עוד לא מת מזה ועוד כל מיני דברים.

אחרי שסיימתי, קם אחד הנוצרים (בחור מאוד נחמד דווקה, בשם עיסאם - שיחקנו כדורסל אחרכך וניצחתי אותו 8) ), ואמר שהוא מצטער, אבל פשוט לא הבנתי כלום. ברור שצריך לבדוק. הם ממש לא מרוצים מזה, ולדעתם צריך לבדוק גם את היהודים - אבל, אלו לא בדיקות שנועדו למצוא מחבלים. אלו בדיקות שנועדו להציק לפלסטינאים שגרים בישראל. הוא סיפר שאת אימא שלו עיקבו ארבע וחצי שעות בבדיקות כשהיא טסה לבקר את אחיו באיטליה. וכל פעם שסימו לבדוק אותה הגיע בודק חדש לחדר ובדק הכל מהתחלה. הוא סיפר שאת אחיו ואת אבא שלו, הכניסו לחדר הצדדי, הפכו את כל המזוודה (ושברו שם משהו, אני כבר לא זוכר מה זה היה) ואחר כך אמרו לשניהם להתפשט (רק תחשבו על עצמכם רואים את אבא שלכם מתפשט ואיזה בודק בידחוני בודק אותו בתח....) באותו חדר ואז עזבו אותם.

אלא לא בדיקות שאפשר להצדיק בכל הטענות שהעלתם כאן

זאת הפליה

גזענות

הצקה לשם שעשוע

וזאת נורמה בכל מוסד במדינה הזאת

וזאת הייתה דוגמא אישית.

כל מה שמיני אמר והביא דוגמאות זה בדיוק זה.

המחסומים (לא המחסומים שמבדילים בין הגדה לבין - המחסומים בתוך השטחים, מה שהצבא אמר שלא נועד לצורך ביטחון אלא רק על פי דרישת הדרג המדיני) - ההתעללות שם וכל היחס לשונים כאן במדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבמידה רבה אני מצדיק את הבדיקות האפליה... לכולנו נמאס מהמצב החרא של פיגועים כל הזמן הפחד שאיזה ערבי יקפוץ עלי ויתפוצץ זה בכלל לא מעניין לי את התחת כמה הערבים סובלים מזה ואני ממש לא מאמין שערבי אומר אני לא תומך בטרור למה אני צריך לסבול גם אני מאמין שכל הפלסטינים אחראים לטרור יש תמיכה באויר אני לא יודע איך לבטא את זה הם הרוב הדומם שלא אכפת לו שיש פיגועים הם רואים רק איך להעניש אותנו הם בכלל לא מבינים את ההשלכה על כך שאם לא יהיה פיגועים והם לא ילחמו איתנו החיים שלהם יהיו הרבה יותר טובים וזה מה שמעצבן אותי אני לא יכול להבין למה הם ממשיכים לתכנן פיגועים מה ההגיון!!

הויקוחים פה ...

אנשים, תעשו משהו עם שגיאות הכתיב וחוסר השימוש (או השימוש הלא נכון) בפיסוק!! אתם יכולים להקדיש עוד דקה מזמנכם לעבור על ההודעה ולעשות הגהה.

ואלו רק 2 דוגמאות....

TaZoK, למרות שאני מסכים איתך, איך אתה מצפה ממני לקרוא 5-6 שורות של כתב צפוף בלי סימן ניקוד אחד? שים איזה נקודה, פסיק, משהו....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ובקשר לנושא: יהודים לא כ"כ עוברים בקלות... אני לא יודע מתי פעם אחרונה טסתם לחו"ל, אבל אני וכל מי שהיה בטרמינל באותו זמן עמד בתור לבידוק הבטחוני הרבההה זמן. כולם עוברים בדיקות בטחוניות ואף אחד לא עובר חלק, זה קודם כל.

וחוץ מזה, כבר אמרתי: הבדיקות הבטחוניות לא הומצאו מהאויר. הן נוצרו בגלל צורך בטחוני חמור ודחוף. ויש סיבה לכך שאוכלוסיות מסוימות נבדקות יותר בקפדנות מאחרות-משום שהסבירות לפגיעה מהאוכלוסיות האלו הוא גדול יותר מאשר מהאוכלוסיות שלא נבדקות.

ואני מאוד מצטער, אבל כמו שהם לא מגלים רחמנות כלפינו כשהם מתפוצצים / יורים / רוצחים בדרכים אחרות-אני לא מרחם עליהם שהם צריכים לבלות עוד זמן בבדיקה בטחונית (בין אם במחסום או בנמה"ת), שנועדה כדי להגן על החיים שלי ושלכם.

בכלל, הגיע הזמן שנתחיל לדאוג יותר לעצמנו מאשר לאלה שרוצים לפגוע בנו. רק אז נוכל להתפנות לעזרה לאחרים. איך בדיוק נוכל להגיש סיוע הומניטרי כשנשחה בים? ושוב פעם, תחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...