התנכלות השב"כ לערבים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנכלות השב"כ לערבים

MiniMizer

Recommended Posts

אתה מתכוון שזה כל מה שהוא רוצה להעביר ? שלא יהיו השפלות ?

שזה מה שהתחיל את כל הבלאגן, וזה מה שיפסיק אותו ?

כך הבנתי, אולי יש לי בעיות בהבנת נקרא כמו שכבר העירו לי אבל מקריאת ההודעה המקורית

זה הרושם שנוצר לי. המשך הדיון התדרדר כמובן לחילופי מהלומות בין מיני ובין שאר המשתמשים, עוד

פעם התחילו ההאשמות הרגילות וכו' וכו'. אך אם תסתכלו על כותרת של ת'רד וההודעה המקורית תראו

כתוב את זה יפה. התנכלות של שב"כ לערבים. התנכלות. זה מילת המפתח. נגד זה מיני יוצא. לא נגד שיבדקו

אותם אלא להתנכלות של אנשי בטחון. כלומר להטפל סתם לאנשים, אחרי שכבר בדקו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כך הבנתי, אולי יש לי בעיות בהבנת נקרא כמו שכבר העירו לי אבל מקריאת ההודעה המקורית

זה הרושם שנוצר לי. המשך הדיון התדרדר כמובן לחילופי מהלומות בין מיני ובין שאר המשתמשים, עוד

פעם התחילו ההאשמות הרגילות וכו' וכו'. אך אם תסתכלו על כותרת של ת'רד וההודעה המקורית תראו

כתוב את זה יפה. התנכלות של שב"כ לערבים. התנכלות. זה מילת המפתח. נגד זה מיני יוצא. לא נגד שיבדקו

אותם אלא להתנכלות של אנשי בטחון. כלומר להטפל סתם לאנשים, אחרי שכבר בדקו הכל.

דבר ראשון זה לא הכל ...

אבל נגיד ויהיו יותר נחמדים יתחילו להעביר בכיף ... מישהו מכם יקח את האחריות של מות אנשים ?

נגיד איזה מחבל שיעלה על מטוס אם C4 בתחת , ויפוצץ את חתיכת הפלסטלינה הזאת במטוס ויגרום למות 200 אנשים ... מה אתה תגיד אז ?

למה לא עשו בדיקה יותר טובה ? , אתה מוכן לעלות על מטוס שאתה יודע שהבדיקות הן כאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון זה לא הכל ...

אבל נגיד ויהיו יותר נחמדים יתחילו להעביר בכיף ... מישהו מכם יקח את האחריות של מות אנשים ?

נגיד איזה מחבל שיעלה על מטוס אם C4 בתחת , ויפוצץ את חתיכת הפלסטלינה הזאת במטוס ויגרום למות 200 אנשים ... מה אתה תגיד אז ?

למה לא עשו בדיקה יותר טובה ? , אתה מוכן לעלות על מטוס שאתה יודע שהבדיקות הן כאלה ?

אני מוכן. כי אני יודע איזה בדיקות עושים בשדה תעופה וכמ מעגלי עוברים אנשים רגילים, כמוני וכמוך.

רק לשם דוגמא, היה לי בפאוץ' מברג והחרימו לי אותו. וזה לא בישראל, זה היה בשדה תעופה בפולין.

ככה שאני פחות דואג, במיוחד עם סידורי האבטחה שיש לנמל תעופה כמו בן גוריון.

שאלה לנט ספיידר: אתה ביקרת בשדה תעופה בן גוריון לאחרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא נחסוך את כל הטרחה הזאת ופשוט נאסור על ערבים לצאת מהבתים. אפילו יותר טוב, נעביר אותם לשכונות משלהם ואז הם לא יוכלו לפגוע בנו יותר.

שמע , אתה מתחיל עוד פעם ב Loop ... זה אותו דבר .

בו תציע פתרון אחת ולתמיד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הצעתי, אתה מתנגד לו? מבחינתך זה הפתרון המושלם - גם אין צורך לשמוע משמאלנים הזויים על התעללות בערבים וגם הפחתה כמעט לאפס של סיכון בטחוני כלשהו מצד הערבים, אז מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לנט ספיידר: אתה ביקרת בשדה תעופה בן גוריון לאחרונה?

כן , בשנת 2002 ... בן גוריון , בפריס , ניו יורק , Tampa ...

וכל פעם שראו את הדרכון הישראלי ,אמרו לזוז לצד ועברנו את הבדיקות שאחרים לא עברו ...

במיוחד בצרפת , אחרי שהוא רואה את הדרכון אם מבט :cwm10: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל פעם שראו את הדרכון הישראלי ,אמרו לזוז לצד ועברנו את הבדיקות שאחרים לא עברו ...

האם במסגרת אותן בדיקות לקחו אותך לחדר צדדי בו חקרו אותך, שפכו את כל תכולת התיקים שלך והחרימו חפצים שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הצעתי, אתה מתנגד לו? מבחינתך זה הפתרון המושלם - גם אין צורך לשמוע משמאלנים הזויים על התעללות בערבים וגם הפחתה כמעט לאפס של סיכון בטחוני כלשהו מצד הערבים, אז מה רע?

זה פתרון לא רציני , ואי אפשר ליישם אותו ...

תחסוך מעצמך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם במסגרת אותן בדיקות לקחו אותך לחדר צדדי בו חקרו אותך, שפכו את כל תכולת התיקים שלך והחרימו חפצים שונים?

כן , שפכו את כל תכולות התיקים ... וגם החרימו מצית בצורת רובה קטן ... ממש שטותי ... אבל אני לא התנגדתי .

אני לא מתלונן , מה שצריך שיעשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פתרון לא רציני , ואי אפשר ליישם אותו ...

תחסוך מעצמך ...

למה לא? הרי יש לעצור כל אדם שחשוד בפעילות טרור, וכיוון שכל הערבים הם מחבלים פוטנציאליים (לפי מה שמישהו פה אמר), הרי שהעברתם לשכונות נפרדות יהיה לפנים משורת הדין שכן על פי החוק הם צריכים להיות במעצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? הרי יש לעצור כל אדם שחשוד בפעילות טרור, וכיוון שכל הערבים הם מחבלים פוטנציאליים (לפי מה שמישהו פה אמר), הרי שהעברתם לשכונות נפרדות יהיה לפנים משורת הדין שכן על פי החוק הם צריכים להיות במעצר.

מה שאתה מציע זה הכל שטות , וזה הכל זמני ... אתה בא מכיוון ימיני לכל הנושא הפתרון .

אין לך דרך לפתור זאת אחת ולתמיד ? בדרך ליברלית ? אנושית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש דרכון ישראלי ועברתי בדיקות בטחוניות מספיק טובות, כדי שיוודאו שאין לי שום פצצה או סכין

או כל דבר דומה. וגם כשאתה מעביר את התיק בקרני רנטגן או מה שיש להם שם רואים מצוין מה יש בתיק, לא

צריך לשפוך את זה החוצה. ::)

התנכלות זה לא בדיקה שגרתית אלא הטפלות סתמית לאדם בשל מוצאו/דעותיו וכו'...אני חושב שהסברתי את זה

טוב בהודעה קודמת שלי(או לפני קודמת).

אפשר לבדוק ערבי או יהודי מי שלא יהיה בצורה מצוינת גם ללא לקיחת אנשים לחדר צדדי ושפיכת כל התיקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש דרכון ישראלי ועברתי בדיקות בטחוניות מספיק טובות, כדי שיוודאו שאין לי שום פצצה או סכין

או כל דבר דומה. וגם כשאתה מעביר את התיק בקרני רנטגן או מה שיש להם שם רואים מצוין מה יש בתיק, לא

צריך לשפוך את זה החוצה. ::)

התנכלות זה לא בדיקה שגרתית אלא הטפלות סתמית לאדם בשל מוצאו/דעותיו וכו'...אני חושב שהסברתי את זה

טוב בהודעה קודמת שלי(או לפני קודמת).

אפשר לבדוק ערבי או יהודי מי שלא יהיה בצורה מצוינת גם ללא לקיחת אנשים לחדר צדדי ושפיכת כל התיקים שלהם.

לאן אתה בדיוק טסת ? וכמה כיוונים ? והאם זה אחרי ה 11/9 ...

וכנראה לא הספיק להם בדיקת הרנטגן במיקרה שלי ...

What's your point ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מציע זה הכל שטות , וזה הכל זמני ... אתה בא מכיוון ימיני לכל הנושא הפתרון .

אין לך דרך לפתור זאת אחת ולתמיד ? בדרך ליברלית ? אנושית ?

טוב, אז בוא נלך על שיטה מתונה יותר ופשוט נאסור על ערבים להתקרב לנתב"ג ברדיוס של 20 ק"מ (שחלילה לא ישגרו טילי כתף). אני יודע שאני לא הייתי טס לשום מקום אם הייתי יודע שלפני שירשו לי לעלות על המטוס יערכו עלי בדיקה גופנית משפילה (במלוא מובן המילה), כפי שהצעת קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...