התנכלות השב"כ לערבים - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנכלות השב"כ לערבים

MiniMizer

Recommended Posts

טוב, אז בוא נלך על שיטה מתונה יותר ופשוט נאסור על ערבים להתקרב לנתב"ג ברדיוס של 20 ק"מ (שחלילה לא ישגרו טילי כתף). אני יודע שאני לא הייתי טס לשום מקום אם הייתי יודע שלפני שירשו לי לעלות על המטוס יערכו עלי בדיקה גופנית משפילה (במלוא מובן המילה), כפי שהצעת קודם.

טוב , נגיד נתב"ג עכשיו בסדר ,אף פעם לא היו ניסיונות כי הם יודעים שהביטחון חזק ... אבל מה אם השאר הדברים שקורים בארץ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאן אתה בדיוק טסת ? וכמה כיוונים ? והאם זה אחרי ה 11/9 ...

וכנראה לא הספיק להם בדיקת הרנטגן במיקרה שלי ...

What's your point ?

טסתי באפריל 2003, מן הסתם אחרי 11.9. פולין, שני כיוונים, עם משלחת ממלכתית.

הנקודה שלי היא שאפשר לבדוק היטב את בן אדם בצורה יסודית וגם כך שיישמר כבודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא שזה קורה, אני בחיים לא עוקב אחר הדיונים האלה, אחרי התגובה האחרונה יש עוד 6 דפים ;[

קיצר, מיני, הסיבה שלא יבדקו אותך או כל יהודי אחר כי אין ליהודים אינטרס להתאבד ולהרוג יהודים אחרים, לערבים כן. ואין מה לעשות, זה אולי נראה סטריאוטיפי ולא דמוקרטי אבל זה ממש לא נכון, בסה"כ המדינה רוצה לשמור על עצמה. מה בדיוק הבעיה? מקסימום אנשים יתעכבו בבדיקה בטחונית יותר מאחרים.. אף אחד לא ימות מזה. אבל מבדיקה מחופפת אנשים כן יכולים למות.

בקשר לישראלים ערבים ולשמאלנים שברשימות השחורות של השב"כ - הם נמצאים ברשימות האלה מסיבות מסויימות. יש כאלה שלמשל לא מוצא חן בעינהם הרעיון של הגדר אז הם מחליטים לבוא ולהרוס אותה ידנית, ואני לא אופתע אם יתגלו שמאלנים קיצוניים שיעבירו אספקה/תמיכה מסוג אחר לארגון טרור פלסטיני - יש כאלה, אולי לא כולם, בטוח שגם חלק מזערי, אבל בטוח יש כאלה, ולכן צריכים להיות זהירים.

כפי שאמרתי כבר, בדיקה בטחונית מחמירה לא תהרוג אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסתי באפריל 2003, מן הסתם אחרי 11.9. פולין, שני כיוונים, עם משלחת ממלכתית.

הנקודה שלי היא שאפשר לבדוק היטב את בן אדם בצורה יסודית וגם כך שיישמר כבודו.

אני חושב שבכלל המקרה שלך לא רלוונטי , אתה טס בכיוון אחד ,כולם בקבוצה ופלוס ילדים ...

טטוס בלא קבוצה מאורגנת , כסתם מטייל בכל מיני מקומות בעולם ... וניראה איזה בדיקות תעבור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבכלל המקרה שלך לא רלוונטי , אתה טס בכיוון אחד ,כולם בקבוצה ופלוס ילדים ...

טטוס בלא קבוצה מאורגנת , כסתם מטייל בכל מיני מקומות בעולם ... וניראה איזה בדיקות תעבור .

למה המקרה שלי לא רלוונטי? מה אני עז? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם צו שאוסר כניסה לשטח נתב"ג לא יהרוג אף אחד, וגם סירוס וגם הרבה דברים אחרים. בכלל, יש עוד הרבה שלבים בדרך להרג של כל מי שעלול להוות סיכון למדינה.

טוב , נגיד נתב"ג עכשיו בסדר ,אף פעם לא היו ניסיונות כי הם יודעים שהביטחון חזק ... אבל מה אם השאר הדברים שקורים בארץ ...

גם זו לא בעיה. נאסור על ערבים להשתמש בתחבורה הציבורית ולהכנס למקומות ציבוריים (הגיע הזמן שהמאבטחים בכל המקומות האלו יועילו למשהו, לא?). בסופו של דבר הם יאלצו לממן לעצמם מערך תחבורה משלהם, בתי קפה וחנויות משלהם וכו'. רוב הסיכויים הם שהם יקימו חברה סגורה משלהם בתוך שכונות מסוימות ואז זה מונע מאיתנו את הצורך להעביר אותם לשם בכוח וכולם מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר הם יאלצו לממן לעצמם מערך תחבורה משלהם, בתי קפה וחנויות משלהם וכו'. רוב הסיכויים הם שהם יקימו חברה סגורה משלהם בתוך שכונות מסוימות ואז זה מונע מאיתנו את הצורך להעביר אותם לשם בכוח וכולם מרוצים.

Now you thinking , הגיע הזמן שכל הכספים שהם מקבלים ממדינות ערב באמת יושקע בעם הפלסטיני ...

מבחינתי אין בעיה אם זה , שיחיו ... רק שיפסיק ההרג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור ...

אתה לא חושבת שאלו בכלל נסיבות שונות ... משלחת ילדים .

בחייך .

בוא נניח שילדים זה לא, כי חלק מה"ילדים" שם עברו את גיל 18. הנקודה היא שאם ה"ילדים" שבאו במשלחת

מאורגנת והכל זכו לבדיקה קפדנית של אנשי הבטחון אני מתאר שהבדיקה שהאנשים הרגילים עוברים לא פחות טובה.

אם כי אני די בטוח שהם לא נלקחים לחדרים צדדים ומופשטים שם. לפחות היהודים שבהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח שילדים זה לא, כי חלק מה"ילדים" שם עברו את גיל 18. הנקודה היא שאם ה"ילדים" שבאו במשלחת

מאורגנת והכל זכו לבדיקה קפדנית של אנשי הבטחון אני מתאר שהבדיקה שהאנשים הרגילים עוברים לא פחות טובה.

אם כי אני די בטוח שהם לא נלקחים לחדרים צדדים ומופשטים שם. לפחות היהודים שבהם.

וזה מפליא אותך ? ברור שלא יבדקו אותך קפדנית ממש ...

הרי הכל נעשה למען בטחונך ...

שמע אני מבין יש לך רושם ראשוני והכל טוב , אבל עד שלא טטוס למדינות אחרות כמטייל כמו כל השאר , אין טעם להמשיך ויכוח זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מפליא אותך ? ברור שלא יבדקו אותך קפדנית ממש ...

הרי הכל נעשה למען בטחונך ...

שמע אני מבין יש לך רושם ראשוני והכל טוב , אבל עד שלא טטוס למדינות אחרות כמטייל כמו כל השאר , אין טעם להמשיך ויכוח זה .

אוקי. אם מישהו מהמעורבים בדיון יגיד שלקחו אותו לחדר צדדי והפשיטו אותו וכו'...אני אשתוק-יש?

ודווקא בדקו אותי קפדנית. ::). אם אתה מצפה שיהפכו את התיק שלי( כשמן הסתם הם יודעים מה יש שם) ואם לא

עשו את זה אז לא בדקו אותי קפדנית אז....אין לי מה להגיד.. :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, מיני, הסיבה שלא יבדקו אותך או כל יהודי אחר כי אין ליהודים אינטרס להתאבד ולהרוג יהודים אחרים, לערבים כן. ואין מה לעשות, זה אולי נראה סטריאוטיפי ולא דמוקרטי אבל זה ממש לא נכון, בסה"כ המדינה רוצה לשמור על עצמה. מה בדיוק הבעיה? מקסימום אנשים יתעכבו בבדיקה בטחונית יותר מאחרים.. אף אחד לא ימות מזה. אבל מבדיקה מחופפת אנשים כן יכולים למות.

בקשר לישראלים ערבים ולשמאלנים שברשימות השחורות של השב"כ - הם נמצאים ברשימות האלה מסיבות מסויימות. יש כאלה שלמשל לא מוצא חן בעינהם הרעיון של הגדר אז הם מחליטים לבוא ולהרוס אותה ידנית, ואני לא אופתע אם יתגלו שמאלנים קיצוניים שיעבירו אספקה/תמיכה מסוג אחר לארגון טרור פלסטיני - יש כאלה, אולי לא כולם, בטוח שגם חלק מזערי, אבל בטוח יש כאלה, ולכן צריכים להיות זהירים.

אז תקרא את ה6 דפים הקודמים ;)

בדיון כאן הוא לא נגד הבידוק הביטחוני לערבים, הוא נגד ההתעללות בערבים

יכולים לבדוק בנאדם בצורה מכובדת, ואפשר לבוא בצורה ברוטלית, לצעוק, לעקב, להפשיט, לשפוך, לקלל וכו'.

וזה לא נועד לשפר את הביטחון בגרוש, זאת פשוט הנורמה במוסדות כאלו במדינה.

ערבים - איזה כיף, יש משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי דת העולם היה הרבה יותר טוב.

אוקיי, אתה ביקשת את זה!! ;D

douglas2.gif

הקריקטורה מתייחסת לזרמים בנצרות אבל אני פירשתי את זה לזרמים בכל הדתות המונוטאיסטיות (יהדות, נצרות ואיסלאם) שנלחמים זו בזו.

I'm pagan, btw.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם לא קראתי כלום חוץ מהודעה אחת של "מוצא הדרך" שאמר שכל מה שמיני ניסה להגיד שיפסיקו להעביר אותם בדיקות משפילות ויעבירו אותם בדיקות כמו כל אחד נכון?

אז בוא אני יספר לך משהו על ערבי שתפסו אותו מבריח סמים עכשיו עם היו מעבירים אותו בדיקות רגילות כמו כל אחד בחיים לא היו מוצאים את זה אבל בגלל שהוא עבר בדיקות מקיפות מצאו לו סמים (לא זוכר כמות אבל זה ממש ממש לא משנה כי העיקר שהוא ניסה לעשות את זה) מסוכנים הרואין אני לא בטוח בדיוק והוא החביא אותם מתחת לאשכים, אז הסמים היו מגיעים לאחד הנרקומנים בשכונה שלך (אם יש לא נראה לי שאתה הכי מחובר למציאות) ולך תדע מה הוא היה עושה בהשפעה שלהם או שזה היה מגיע לאיזה ילד שרק ניסה ואחרי חמש שנים מוצא את עצמו זרוק ברחוב בלי משהו לאכול, ובמקרה הזה זה היה סמים במקרה אחר זה היה יכול להיות סכין שיעלה למטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני אספר לך על אדם בשם אורי אביטל (יהודי!), שהחליט להבריח 5 ק"ג קוקאין מונצואלה בתוך מזוודה עם תחתית כפולה. השוטרים בנתב"ג עצרו אותו וחתכו את המזוודה וגילו את הסמים. לפי ההגיון שלך, צריך כעת לחתוך את המזוודות של כל אדם המגיע לארץ, מחשש הוא מבריח סמים מסוכנים או לחילופין, לערוך בדיקה חודרנית לכל אחד ואחד כי מסתבר שלא רק ערבים מבריחים סמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...