האם טלויזיה יכולה להוות תחליף ראוי למסך מחשב? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם טלויזיה יכולה להוות תחליף ראוי למסך מחשב?

Charg

Recommended Posts

היי, בזמן האחרון אני חושב לצמצם במקום ובמקום פינת מחשב שלמה ובנוסף LCD עם ממיר וVOD להפוך הכל לעמדה אחת מקיפה שתכלול מחשב "סלוני" חזק ויחובר לטלויזיה ולוותר לע המחשב.

העבודה שלי במחשב מסתכמת בהמון גלישה, מיילים ,, דברים מאוד פשוטים ולא צרכני כוח, לא משחק בכלל.

השאלה שלי היא האם אפשר להגיע לאותה רמת נוחות בישיבה מול הLCD וביצוע הפעולות האלו כמו שנוח מול עמדת מחשב קונבנציונלית? (עם מסך 24')?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד שהגודל מתאים למרחק, ואיכות הטלוויזיה יחסית טובה, LCD יכולה להיות פיתרון נוח.

אבל קח בחשבון שהמרחק ממנה מונע את האפשרות לעבוד מולה(בזווית נוחה) עם שולחן צמוד לקיר, לכן זה מתאים יותר לCASUAL ולא לPROFESSIONAL.

אלה אם כן יש לך חדר ענק(ואז בכל מקרה אין לך בעיה לשים פינה נוספת עם מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באיזה תוכן אתה צופה.

לתכני וידאו באיכות נמוכה הטבלה של BESTBUY מתאימה.

לתכני וידאו ולעבודה נוחה עם הוינדוס באיכות/רזולוציה FHD הטבלה של CRUCHFIELD יותר מתאימה.

לחוויה קולנועית מלאה ולעבודה ברזולוציות גבוהות במיוחד הטבלה של THX יותר מתאימה.

http://en.wikipedia.org/wiki/Optimum_HDTV_viewing_distance

מכיוון שאפשר לעשות בקלות ZOOM בגלישה באינטרנט, אפשר במקרה הצורך למתוח את הגבול לכיוון המקסימום בטבלה של BESTBUY, אבל זה לא מומלץ לשימושים אחרים ב1920X1080 בהם אי אפשר לעשות ZOOM.

במקרה שמוכנים להתפשר אפשר להגדיל את הוינדוס ב25-50% מבלי לצאת מהרזולוציה הטבעית של המסך, ולקבל בעצם "כמו" רזולוציה נמוכה יותר.

כמובן שעדיף לא להגיע למצב שצריך להקטין רזולוציה(או להגדיל ויזואלית את הוינדוס), ועדיף להתאים מראש את גודל המסך למרחק, או את המרחק לגודל המסך.

אצלי יש LCD 40" במרחק 3-2.5 מטר בערך מהספה.

את הכורסה אני יכול למקם בכל מרחק שאני רוצה(במקרה הצורך אני יושב במרחק 2 מטר).

והמחשב מחובר גם לפינת ישיבה שולחנית עם מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...