מה קרה ל sky-pc זהו פשטו רגל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קרה ל sky-pc זהו פשטו רגל?

barak353

Recommended Posts

אי אפשר להתקשר אליהם האתר לא עובד מאתמול!

חנות שמאוד אהבתי הבנתי שהם פשטו רגל..

עכשיו זה מוזר קראתי כתבה שהם פשטו רגל ב-2011 וקניתי מהם מחשב בתחילת 2013..

אז יש לי שאלה, אם קניתי אצלהם מחשב עם ביטוח לשלוש שנים?

זהו הלך הביטוח? דפקו אותי? אם נשרף לי חלק במחשב נגיד המאבד אין לי למי ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ...

אני רוצה לעשות לכם קצת סדר בדברים. חברת זד מחשבים רכשה את מותג סקאי פי סי לפני כחודשיים. זד מחשבים ממשיכה לתת שרות ללקוחות סקאי פי סי בעבר בהווה ובעתיד. סקאי פי סי התמזגה לתוך קבוצת אביטן אחת הקבוצות החזקות מבחינה פיננסית שכאמור מחזיקה במותג זד מחשבים. ולאחרונה רכשה גם את פעילות סקאי פי סי והפכה אותה לחברת מחשבים דומיננטית בתחום המחשבים שבא תזכו לשרות, מחיר ומבצעים יוצאי דופן. לכל בעיה שאלה תמיד ניתן לפנות אלי במייל niv@skypc.co.il . נא לשלוח מייל מפורט ונעזור לכם בכל.

אנחנו עובדים בימים אלה לעדכן את האתר במוצרים במחירים ובמבצעים מטורפים ובמחירים שוברי שוק ... ממליץ לכם להירשם לאתר או לבקר בפייסבוק שלנו ולהישאר מעודכנים.

בתודה ניב כהן

מנהל תפעול

סקאי פי סי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין לי ממי לבקש ביטוח?

אם יש לי מעבד של בוקס אני יכול לפנות ישירות לספק של אינטל?

ושאלה לא קשורה, כמה שנים בהשראה גסה מחזיק מעבד לפני שהוא מתקלקל?

וכמה שנים בהשראה גסה מחזיק כרטיס גראפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה איפוטטית, את המעבד קניתי כחלק מהמחשב הוא בא מורכב על המחשב והוא עם גוף קרור של , זה אומר שהוא BOX נכון?

נגיד והמעבד נהרס אז איך אני פונה לאינטל?

ומה אני צריך לפרק את המעבד מהמחשב ולהביא להם אותו?

מצטער שאני ככה מקדים תרופה למכה אבל כבר פתחתי דיון ומה רע בלהרחיב את הידע בנושאי אחריות שאני ידע לפעם הבאה..

ובקשר לכל חלק אחר נגיד זה בטח כבר יותר מסובך ועדיף לקנות כבר חלק חדש מעכשיו למצוא למי לפנות, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד אף פעם לא ייהרס. כל דבר אחר ייהרס לפני המעבד. אם המעבד הוא הדבר היחיד שמטריד אותך, תישן בשקט.

כרטיסי מסך נורמליים (mid-range) שלא טוחנים אותם בOC גם לא נוטים למות (לפחות זה הנסיון שלי).

מה שצריך להטריד אותך זה בעיקר - כי זה רכיב מרכזי, גדול, יקר וקשה להחלפה (צריך לפרק את כל רכיבי המחשב). ובגלל שהוא גדול, מורכב ומכיל הרבה רכיבים קטנים, הוא דווקא כן נוטה למות או לסבול מבעיות כאלה או אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...