המלצה למסך 24 יותר טוב מ DELL u2412m? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 24 יותר טוב מ DELL u2412m?

bnk

Recommended Posts

מחפש מסך 24" (ולא 27!) לעבודה רגילה (web, etc) וכן למשחקים.

הצבעים של הu2412 פחות טובים מה u2713. כמוכן ה AGC שלו חזק מאד (מפריע בעבודה עם מסמכים).

ל u2413 יש wide gamut שזה לא כ"כ טוב לשימושים רגילים.

תקציב עד אזור ה 2500 ש"ח.

עדיפות למסך לא מבריק.

המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין - U2413. אם הוא כמו הU2410 - אפשר לעבוד בpreset של sRGB/AdobeRGB ששם אותו במרחב צבע רגיל.

הייתי גם שוקל את הU2410, כי אני אישית מעדיף בגדלים האלה מסכי פלורסנט ולא LED, אבל ככל שזכור לי, הanti-glare של הU2410 גם חזק מאוד, ואתה מפסיד רכזת USB3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

שוקל גם את ה 2410. לפי הבדיקה שלי, ב 2413 גם אפשר לעבוד ב preset.

הבעיה בארץ שאף פעם אי אפשר להתרשם מהמסכים (בטוח לא אחד ליד השני), שכן גם אם הם מחוברים באיזו חנות, הם מחוברים לא טוב.

יש גם את ה BENQ GW2450 שהוא VA עם קונטרסט חזק. האם הוא ייתן תמונה טובה יותר (צבעים)?

LG אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הU2410 טוב מהU2412M, ותמיד היה כזה, על אף שגם הוא לא חף מבעיות. :)

לגבי הבעיה המתוארת של הU2413 - לרוב אני לא מתרשם מבעיות שמוצגות לי בכל מיני קטעי באיכות נמוכה שקודדו השד יודע איך, ועוד עברו מתיחה או כיווץ של הזמן, כי הקשר בין מה שרואים בוידאו כזה לבין מה שהעין רואה במציאות הוא מקרי בהחלט.

אבל, במקרה הזה זה אכן נראה רע מאוד וברור מאוד, כך שיש לי ספק שמדובר רק בארטיפקטים של וידאו. כמו כן, נראה שיש איזו התייחסות של לעניין.

ייתכן שבהחלט מדובר בבעיה אמיתי, אבל אולי כזו שקיימת רק בחלק מהיחידות או תלויה בהגדרות. לטענת היא תוקנה בשלב מסוים (זאת אומרת שהיה מה לתקן). שווה לעקוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא באמת חושב שU2412M עדיף במשהו למשחקים. היתרונות שלו לפי הביקורת בTFTCentral הם ניגודיות גבוהה יותר וinput lag קצת נמוך יותר, אבל ברמות שבהם ההבדלים הם לא באמת משמעותיים בפועל. הוא עדיין 60HZ, וזה המכשול העיקרי.

היתרון המרכזי של הU2412M הוא שהוא פשוט הרבה הרבה יותר זול. וגיימרים לא יפיקו כמעט שום דבר מהתוספת לU2410.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...