בעיה עם אל פסק ADVICE PRD1050 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם אל פסק ADVICE PRD1050

d30DK

Recommended Posts

יש לי אל פסק בעיה עם אל פסק ADVICE PRD1050, בערך שנה לדעתי.

לפני כחודשיים-שלושה חלה בעיה כאשר החשמל נופל, האל פסק פשוט לא עושה כלום.

כאילו הוא נכבה, וגם כשהחשמל חוזר, הוא לא נדלק. צריך ללחוץ על הכפתור שלו מקדימה כדי שידלק...

לא ברורה לי מאיפה התקלה הגיעה, כי לא עשיתי לו כלום. זה פשוט צץ.

לא נראה לי שהמצברים שלו גמורים כי לא עבר הרבה זמן.

בתוכנה שיש דרך המחשב (כרגע אין לי אותה), תמיד היה כתוב שהוא נמצא בעומס של 30%-35% בלבד.

מישהו מכיר אולי את התופעה הזאת?

תדוה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי משהו דומה ב-UPS שלהם בן שנה באחריות... הלכתי לחברה לתיקון והם החליפו בלי לשאול אפילו מה הבעייה... לקח עשר דקות (לא צריך חשבונית הם עובדים לפי מספר סידורי שזה ממש נוח - אפשר גם לראות באתר שלהם אם המכשיר עדיין באחריות)

לא פלא שיש רק שנתיים אחריות לסוללה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת פאדיחה.. חיפשתי את החשבונית ומסתבר שזה יותר זמן ממה שחשבתי. הזמן כנראה באמת טס..:s0927:

קניתי את האל פסק באוקטובר 2010.. וזה בכלל דגם ה1250 ולא 1050. כלומר שנתיים ו-10 חודשים..אין אחריות.

אנסה להתקשר אליהם מחר לברר כמה עולה להחליף מצבר לאל פסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש בדגם הזה 2 מצברים 12V 7Ah-9Ah מומלץ לקנות מחברה כמו Ritar/DiaMec/Yuasa. בזמנו השגתי דרך היבואן ישירות את ה- Ritar 12V 7.5Ah בכ- 70ש"ח למצבר.

אני רואה שמחיר השוק שלהם כעת הוא מעל 100ש"ח...

http://www.afik2.com/40284/176

http://www.mediagalaxy.co.il/rec/2500-%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%9C%D7%94-%D7%A0%D7%98%D7%A2%D7%A0%D7%AA-12V-%D7%A2%D7%95%D7%A6%D7%9E%D7%94-7-5A-%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%AA-Ritar-%D7%93%D7%92%D7%9D-RT1275

אני הייתי קודם מבקש הצעת מחיר מ- Advice ואז שוקל אם לקנות ולהחליף לבד או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי אליהם עכשיו, אלה שני מצברים. זה עולה 428 לפני מע"מ, כלומר 505 ש"ח. יחסית הרבה.

באתר השני שהבאת, מצבר RITAR, שניים כאלה+שליח עד הבית (בגלל המשקל), עולה 265 ש"ח.

כחצי מעלות שהם מציעים לי.

אם כבר, שווה להחליף לבד לא?

בנוסף, יש איפשהו הוראות איך לפרק את זה בלי למות? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הוא יוכל. לא תורה מסיני, רק צריך לדעת במה לא לגעת.

תפתח את ה- UPS ותבדוק בדיוק כמה Volt ו- Ah כתוב על המצברים הקיימים. ה- Ah פחות קריטי, בד"כ זה בין 7Ah ל- 9Ah (ההבדל הוא כמה זמן ה- UPS יוכל להחזיק בהפסקת חשמל).

Advice בד"כ משתמשים במצברים 12V 7Ah.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אנסה לבדוק את זה היום.

בוא נגיד שמעדיף לא לגעת בדברים שיכולים לתת שוק חשמלי כי כבר קיבלתי כאלה בעבר, כמה פעמים.. לעוף על הקיר ויד שחורה זה לא כיף :cwm4:

בסוף כשאפתח אותו הכל יראה כל כך פשוט וברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...