למה בכל התקנת תוכנה יש זבל נלווה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה בכל התקנת תוכנה יש זבל נלווה

watch out

Recommended Posts

אכן כן. , Ask, Adobe וכו משלמים להם וכנראה שלא מעט

תלמד לקרוא במקום להקיש next next, ובעיקר לבחור תוכנות שלא עושות דברים כאלה : 7zip במקום winzip למשל. גם תוכנה קלה יותר, גם בלי הצקות וגם יודעת לפתוח את כל הפורמטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עיני נץ בזמן ההתקנה לאתר את כל המלכודות שמסומנות מראש עם V ומשחילות לך סרגלי כלים ועוד ישומונים שממלאים לך את המחשב בזבל.

היום כמעט ואין תוכנה שלא מנסה לעשות עליך משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שאני יודע להתקין תוכנות שבאות עם תוכנת התקנה ברוסית.

לא צריך יום לימודים ארוך ולא צריך להבין שפות זרות בשביל ללחוץ אנטר.

עכשיו זו מלחמה, כל תוכנה באה עם חמקנים שמתגנבים לך למחשב.

כל כמה זמן אני מגלה את הסרגל BING ואני בטוח שלא התקנתי אותו מיוזמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד הייתי בודק מה שאני מתקין (מהימים שהיה לי דיסק קשיח של 6.4G ועדיין הייתי על וינדוס), אז אני חושב שבאתי מוכן למתקפה הזאת, ועדיין היא מציקה ביותר. במיוחד כשמגיע זבל אם תוכנות שכל התפקיד שלהן הוא לשמור על המחשב נקי (avast), או כשהוא מגיע בצורת installer שלא שואל כלום אלא הבחירה מוחבאת באתר או בדרך אחרת (adobe)

כשאני מתקין מחשב למישהוא (אם וינדוס) ואין דרישות מיוחדות לתוכנה ספציפית, אני מנסה להתקין תוכנות שלא דוחפות דברים - לדעתי לחברות שמנסות לדחוף דברים ככה לא מגיע שישתמשו במוצרים שלהן, גם אם לבטל את כל ה v המיותרים בהתקנה ולהשאיר רק את המוצר עצמו. איפה שניתן אני נצמד לתוכנות כמו , , 7zip, infrarecorder, evince וכו

למחשב שלי - ובכן, לפחות האורזים של ההפצה לא דוחפים דברים לא קשורים לחבילות......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהוא אני רואה את זה גם בתוכנות שמגיעות בגרסה חינמית + גרסה לתשלום. חשבתי שהגרסה בתשלום אמורה להיעות מקור ההכנסה ולא תוספות לא רצויות לגרסה החינמית. ולעומתם הרבה יצרנים אחרים יוצרים תוכנות חינמיות בלבד ולא מכניסים אליהן דברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע לקרוא אנגלית ועוד ברמה גבוהה מאוד ועדין, בפירמוט האחרון, גיליתי שהתקנתי עוד תוכנה עם Daemon Tools. אם בהתחלה זה היה עוד ברור, עם הזמן הם השתכללו ומכניסים את זה בותר סעיף קטן באמצע. דברים שקשה יותר לשים לב אליהם.... כמובן שאני לא מצדיק את פותח הדיון שמתלונן שהוא צריך לקרוא בשביל להשתמש בישומי מחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון שמתי לב שהרבה תוכנות מנסות להתקין תוכנות נלוות

למשל ask toolbar, google , winzip

מה הולך ? אני זוכר שפעם לא ניסו להכניס למשתמש זבל ככה כמו היום

יש להם רווח שהם מתקינים דרעק ככה ?

כי אין דברים בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התוכנות הן הוגנות מספיק לפחות להודיע לך שמתקינים משהו מהצד, ולתת אפשרות להימנע מכך.

לא צריך "דוקטורט בהבנת הנקרא". רק צריך קצת סבלנות (כדי לא לדלג על שלבים), תשומת לב (כדי לשים לב ל"אותיות הקטנות") וניסיון (כדי לדעת מה לחפש ואיך להבדיל פיצ'ר לגיטימי מcrapware שמנסה להתגנב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...