עוד הוכחה לכך שישראל היא מדינה רודפת יהודים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה לכך שישראל היא מדינה רודפת יהודים

Symbore

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אותה עמדה. השמאל של היום הוא לא שמאל אלא מקבץ של חולי נפש. בנט הוא לכל היותר, מרכז.

מאז שנות ה-70, לרוב, הייתה רצה רק מפלגת ימין אחת לכנסת. בבחירות האחרונות, הייתה זו עוצמה לישראל ואומנם היו בה הרבה מיוצאי כ"ך אך אני לא רואה אותה כגלגול של כ"ך..

גם במח"ל, גם בישראל ביתינו וגם בבית היהודי ישנם אנשי ימין אך הם לרוב נמצאים במספרים היותר גבוהים ורחוק מאלו שאשכרה משנים משהו (בבית היהודי זה רק מתחיל מ-15 ומעלה)

הסיבה היחידה שהבית היהודי זכה להרבה קולות בקרב המתנחלים (שוב, תלוי איפה) זה בגלל שהם גלגול של מפד"ל ולרוב אנשים מצביעים בבחירות לאותה המפלגה פעם אחר פעם (אני מכיר אנשי ימין שמצביעים מח"ל, כי זה מה שנהוג אצלהם בבית אבל הם בכלל תומכים בטרנספר לערבים..)

חוץ מזה שעוצמה לישראל קמה חודש לפני הבחירות, עם תקציב אפסי (אף אחד מהצוות, לא קיבל משכורת ורוב התקציב בא מההון האישי של אריה אלדד..)...

מאז שיש לי דעה פוליטית, לא מצאתי מפלגה שמייצגת אותי בכנסת, למעשה, כאזרח וציוני, אני לא צא חבר כנסת אחד אשר רוצה בטובתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, תמיד רוב העם במרכז, אלה הקולות המתנדנדים.. אני אומר שרוב מצביעי הימין כיום לא מכירים ימין אחר, ימין אמיתי.אם נחזור לרבין, אחין שלי, לפני שנה, כאשר נשאל מי היה רבין.

חזר כמו רובוט אחרי המשפט: "רבין היה ראש ממשלה אשר מת למען השלום"

כאשר ירקתי ואמרתי שהכלב הזה יצא בזול והיה צריך להתלות בכיכר העיר

אז הוא קרא לי קיצוני.

במשך השנה הזאת, הראתי לו חומרים. מה אוסלו עלה לישראל, את בעיות האלכוהוליזם, את אלטלנה, את מה שנאמר לפני הבחירות ומה שנעשה באמת. את דעת הקהל לפני המוות ואחרי. את זה שהמורווחים היחידים מפרשיית המוות היו פרס וכתות השמאל.

הדעה שלו השתנתה. לבסוף, כאשר הוא חזר אלי לאחר עוד אזכרה ואמר לי "רבין בוגד" נתתי לו לקרוא את פנקס שירות.

הוא היה מבולבל. הוא אמר לי: "רבין היה ימני!"

אמרתי לו שלא, רבין היה שמאל, פשוט במובנים של היום, זה נחשב לימין .

כאשר אני יושב עם חברים, כולם ימין, שלא יהיה לך ספק, חלקם אף גזענים

ורבים בכלל לא מכירים את השם כהנא ומקצתם מכירים את השם אך לא יודעים את פועלו.

זאת בעיה.

תשאל כל אדם, מתי האינתיפדה השלישית החלה והוא יגיד שאין כזאת.

האומנם?

וכאשר תשאל, במקרים הבודדים שזה כן מגיע לעיתונות, למה חיילים לא מפעילים כח אלא בורחים ממפגינים ערבים, הוא יגיד שככה זה, שהכל מידתי ואז אני מראה לו של גירוש עמונה, של טרנספר גוש קטיף והם בהלם...

ואז אני מראה להם את עשרות ההקלטות של מעצרי פעילי ימין (ועזוב את בועז אלברט והטיזר, אני מדבר איתך על אלות, כדורי גומי, השפלות) הם לא מאמינים.

לא הגזמתי כאשר קראתי לישראל מדינה ..אנטישמית. אני באמת מאמין, מאמין ומפחד, שמשהו רע עובר על , שהם שכחו מי האויב האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באמת יש להם סיכוי כשהתקשורת מתעלמת במכוון מקיומם. אפילו ל"עלה ירוק" הקיקיונית נתנו יותר במה תקשורתית מלהם.

והנה, עוד פעם, המוטיב הקבוע אצלך. הכל קשור אך ורק לתקשורת, הכל קשור ל"שטיפת מוח". לאף אדם אין ולא את האפשרות הקטנה ביותר לגבש דעה עצמאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא נורמלי ...

מה הקשר לבעיית האלכוהוליזם ?

אני לא מבין את ההתיימרות של חלק מהאנשים להעביר ביקורת על אנשים שעשו יותר מהם .

יצחק רבין שירת בצה"ל , במשך עשורים , היה רמטכ"ל , שגריר , שר , ראש ממשלה .

פרס היה ממקימי השירותים בארץ וממיסדיי מפעל החולצות , שמונעות מכל המוסלמים שסביבך , פשוט לדחוף אותך לים עם שופלים .

אריאל שרון , היה ברבות ממלחמות , אלוף , שר וראש ממשלה .

האנשים האלה הם הענקים , אשר על כתפם אתה יושב , גר , חי ואוכל .

האנשים האלה ואחרים הקדישו את חייהם למדינת .

הם ראויים לכבוד ולהערצה מינימליים של אנשים כמוני וכמוך , שעושים לביתם . (וזאת מבלי חלוקתם לימין-שמאל)

אם אומרים את שם אחד מהם ואתה יורק , אז אתה המשהו הרע שעובר על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזקן הפסיכפוט והשמן בתרדמת?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני אישית מעדיף את הרצל, ז'בוטינסקי, רחבעם זאבי ועוד.. אני מכיר את פועלו של רבין, לפני חמישים שנה, לא את מה שהוא עשה בעשור האחרון לחייו... פרס? שלא נתחיל לדבר עליו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעשה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר ממך , ממני וממרבית עם עבור מדינת .

אני לא מבין איך אנשים מרגישים בנוח להעביר ביקורת על אנשים שהקדישו את חייהם לטובת המדינה הזאת ולהרגיש נעלים מהם .

מה אתה עשית בחייך שאתה מרשה לעצמך להעביר ביקורת על האנשים האלה ?

מה אני עשיתי בחיי , שאני אעביר עליהם ביקורת ?

זה פשוט מעצבן אותי ברמות .

עשית שלוש-חמש שנים בצה"ל , מקסימום דרגת סרן , ואתה מרשה לעצמך להעביר עליהם ביקורת ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אתה חושב שרחבעם היה יורק למשמע שמו של רבין ?

כבוד מינימלי בנאדם , מה נסגר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'

כאשר ירקתי ואמרתי שהכלב הזה יצא בזול והיה צריך להתלות בכיכר העיר'

אתה פשוט בן אדם עלוב ורדוד , גם אם תחייה עוד 100 שנה לא תתרום למדינה הזאת 1% ממה שהוא תרם . בלי קשר לעמדה פוליטית , איך אתה יכול להגיד את זה על בן אדם שהיה רמטכל ? שר ביטחון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...