עוד הוכחה לכך שישראל היא מדינה רודפת יהודים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה לכך שישראל היא מדינה רודפת יהודים

Symbore

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כל אחד והאסוציאציות שלו... אני ישר חשבתי על שלושת לוחמי דובדבן שנהרגו בדו"צ בזמן לכידת מחבל.

היה יותר מאחד כזה , לא ?

אתה מדבר שהצלף שלהם התחיל לירות עליהם ?

חוצמזה , חחחחח ענקי , הפגז וכמה קליעי מאג עפו לי מעל הראש , אין מצב שאני אשכח את זה ..

עד היום אני צוחק על זה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא אתפלא אבל בעיה שחסרים מקורות לדבר...לכן זה מילה של אדם אז לא יודע עד כמה אפשר לקחת את זה ברצינות..

צודק, לא הבאתי את זה כמשהו עובדתי מוצק (אחרת הייתי אולי פותח תרד) אלא יותר כ...חומר קריאה מעניין. אם כי במקרה של הכתב הזה יש יותר סיכוי שזה אכן מה שקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת אינה "רודפת יהודים" באופן גורף, אבל היא בהחלט מפקירה אותם ורודפת את אלו שמנסים להגן על יהודים באמצעים, אין נאמר, "לא קורקטיים" מבחינת הפוליטיקאים. לא מדובר בתופעה ישראלית, אגב, מדובר בתופעה שרווחת בכל מדינות המערב, ולאו דווקא בהקשר של יהודים. העולם המוסלמי הבין היטב שבעידן התקשורת המערבית הפתוחה, פשוט מאוד להסית את האזרחים (או לפחות, חלק גדול מספיק מהם) כנגד ממשלתם ומדינתם, ע"י הפצת חומרי תעמולה המציגים את המדינה, ממשלתה וצבאה באור שלילי.

אתם חושבים, למשל, שכל סרטוני התעמולה הערוכים היטב המציגים את חיילי צה"ל באור שלילי נועדו רק לעיני שאר מדינות העולם? חלילה, הם נועדו בראש ובראשונה לעיניים ישראליות, כדי להוליד את האורי בלאוים והענת קמים הבאים, שיכרסמו לא רק בתמיכה העולמית בישראל, אלא גם באמונת הישראלים עצמם בצדקת דרכם וברצונם להאבק על ארצם ומדינתם.

האוייב שבחוץ, מאיים ככל שיהיה, הוא אף פעם לא הבעיה העיקרית. הבעיה העיקרית היא האוייב שבפנים, אותו האוייב שבחוץ דואג לטפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הוא מוכר? אני פשוט לא מכיר את השם

מוכר?...אממ... קצת קשה לומר, לא יודע אם לציבור הרחב אבל הגעתי אליו דרך בלוגרים מה"ברנז'ה" (חחח, אם יש דבר כזה).

הנה כתבה עליו:

http://velvetunderground.co.il/?p=39116

http://velvetunderground.co.il/wp-content/uploads/2013/03/belo.pdf

הנה פרסומים שלו בYNET:

http://www.ynet.co.il/headlines/1,7340,L-3606-8250,00.html

מבחינת אמינות... פחות מ'כתב מן המניין' יותר מ'חבר פורום', אבל עם איך שהתקשורת היום מתנהלת מאחורי הקלעים... הדימוי שנוצר שהוא די קרוב לכתבים צעירים של ימינו (זה לא לזכותו אלא לגנותם).

אני לא מכיר יותר מדי את דבקה אבל אם הייתי צריך להשוות לא הייתי אומר שהוא אמין יותר.

בכל מקרה, אמיתי או לא- לפחות מעניין וגורם לחשוב, אפילו כתסריט בדיוני. P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוייב שבחוץ, מאיים ככל שיהיה, הוא אף פעם לא הבעיה העיקרית. הבעיה העיקרית היא האוייב שבפנים, אותו האוייב שבחוץ דואג לטפח.

המוטיב הזה חוזר בכל ת'רד איתך. בכל פעם שיש דעה ששונה מזו שלך באופן מהותי, אתה פשוט משוכנע שמישהו שטף לאדם בעל הדעה השונה את המוח, ש"טיפחו" אותו וכו'.

האם עלה בדעתך שפשוט יש אנשים חושבים אחרת ממך ואשכרה הגיעו לדברים שהם חושבים על דעת עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם עלה בדעתך שפשוט יש אנשים חושבים אחרת ממך ואשכרה הגיעו לדברים שהם חושבים על דעת עצמך?

אדם יכול להגיע לדעה שונה משלי בעצמו, כמובן, אך כדי שיגיע לתפיסת מציאות שונה לחלוטין מהמציאות הקיימת, מישהו צריך לעזור לו - אם לא באמצעות שקרים בוטים, אז לפחות בהסתרת המציאות הקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , סיבמור , זה לא בדיוק תרומה לאזרחי , אבל זה לא "רוצחת" .

סמנטיקה קטנה אבל משמעותית . ד"א זו ממשלת ימין שמשחררת אותם !

ואל תגיד שזה לא ימין , כי יותר ימין מזה , זה כבר גולדשטיין . (להזכירך מי עדיין בממשלה)

אם בנט הוא לא ימין , אני כבר לא יודע כנראה את ההבדל בין ימין לשמאל .

להזכירך מי בחר בבנט : המתנחלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העיקר . (לפחות לדעתי )

העיקר הוא השאלה מי בחר בו ?

את מי הוא מייצג ?

אם לא הוא ולא הליכוד מייצג את הימין , מי כן ?

(או : האם הימין מיוצג בממשלה/בכנסת ?)

ציניות : אבוי לנו , הימין לא מיוצג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...