עוד הוכחה לכך שישראל היא מדינה רודפת יהודים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה לכך שישראל היא מדינה רודפת יהודים

Symbore

Recommended Posts

כן , נו .. גם אני , אבל אני מנסה ללכת לפי הלך-הרוח ..

לזרוק כמה משפטים ללא ביסוס כלשהו במציאות ולראות מה קורה .

ובכלל אני בטוח שהטופיק הזה יגרום לי לכמה פרצי צחוק במהלכו .. (מה לעשות שאני אוהב לצחוק).

מצטער אם כלתי את זמנך לריק ... (אני נשמע כבר כמו סבא ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
Symbore ,

יהודי הוא לא מישהו העוקר עצי זית ע"מ להזיק לפרנסת הערבים .

יהודי הוא לא מישהו החומק באישון הלילה בכדי להזיק לרכושו של אחר .

יהודי הוא לא מישהו המונע משנאה טהורה .

יהודי היה יודע , ששנאה טהורה , מובילה לדברים נתעבים .

יהודי היה מצטער , גם אם לא מתערב , על מלחמת האזרחים בסוריה .

יהודי היה מבין שאסור להכנע לכוחות רדיקליים , מכל דת שהיא .

יהודי היה אבל על המאות אלפים שנהרגו באפריקה , במלחמות אזרחים .

יהודי היה מבין שקווי הדימיון בין האחרונים , לבין מה שעבר על אבותיו (בין אם באירופה/ארצות ערב) , קרוב מאוד .

רגע, שאני אבין.. "מרביצים לך, תברח"? או שזה "תפנה את הלחי השניה?"

אתה באמת רוצה להשוות בין המיעוט שיוצא להזיק לרכוש של חפים משפע אל מול השנאה המזיזה את המוסלמים?

שנאה טהורה? אני לא שונא, אני יוצא להגן על משפחתי ועל המדינה הזאת. למה אני צריך לשבת בשקט, בעוד שאני רואה איך חולי נפש/ עסקנים/ בוגדים עושים מעל ומעבר על מנת לבטל את קיומה של מדינת ישראל

כנ"ל

סוריה חלשה, טובה לישראל. חוץ מזה, למה לי להלין על מדינה שרק לפני מספר עשרות שנים בעטה בראשים של חיילי צהל ערופים.

אני חילוני בכל רמ"ח איברי. אין זה אשמתי שרוב חבריי הם נוער גבעות ואנשים מסורתיים-דתיים. יכול להיות שאני מתקרב קצת לדת אך מפה ועד להכנע ל-"כח רדיקלי דתי" הדרך עוד ארוכה

שיהרגו, לא יהרגו, יחיו, ימותו, יאכלו, ירעבו... לא שם זין. רק שלא יגיעו לפה ואם אפשר אז גם לאירופה (כל פעם שאני מטייל שם, אני צריך לרתנער מהחרקים הללו שעורקבים אחריי ורוצים כסף

אכן אני רואה את קווי הדמיון: גרמניה הנאצית מצאה שעיר לעזעזל: היהודים (והצוענים) מדינת ישראל: פעילי ימין ויהודים באופן כללי

גרמניה הנאצית רצחה יהודים נאמנים למדינה. רוצחת יהודים נאמנים למדינה.

גרמניה הנאצית שיטפה פעולה עם מוסלמים על מנת למגר את "הבעיה היהודית" מדינת משתפת פעולה עם מוסלמים על מנת למגר את "הבעיה היהודית"

להמשיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה חוסר ביסוס :

ציטוט : "ישראל רוצחת יהודים נאמנים למדינה".

איפה ראית שמדינת רוצחת יהודים ?

מה נסגר ?

שלא תבין אותי לא נכון , המדינה הזאת לא קדושה ואפשר למתוח עליה ביקורת רבה . (תאמין לי אני יודע - בתור מישהו שכל משפחתו לחצה עליו לא ללכת לקרבי , עם נימוקים דיי טובים ..).

אבל איפה ראית אותה רוצחת יהודים ב -20 שנה האחרונות ? .

זו אמירה קצת מוגזמת , במיוחד שאתה מבסס אותה על אירוע יחיד .

אני יכול לפתוח דיון שלם עכשיו אתך על זה שמדינת לא טובה ליהודים . אבל רוצחת ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמובן יש את הסכמי אוסלו... לאחר מכן, כל החוסר הרתעה בשטחים.. פעם חייל צה"ל יכל ללכת בכפרים ערבים והיו פוחדים להסתכל לו בעיניים. היום? חיילים מפחדים מערבים. שמע בתקופה שלי ובגזרה שלי, לא היו כמעט זריקות אבנים מהסיבה הפשוטה שאצלנו היו הרבה פליטות כדור.

ברגע שמדינה שולחת חיילים אזוקים להלחם במתפרעים, היא בהרבה מובנים חורצת את דינם. אתה יודע כמה ילדים בני 18 מתו כתוצאה מכך? אתה יודע כמה שברו גפיים או איבדו עיניים? מהסיבה הפשוטה שאסור להם לירות?

חוסר ההרתעה, מעלה את כמות הפיגועים. אני מאמין שרוב הפיגועים בישובים והתנחלויות בעשרים שנים האחרונות הוא כתוצאה ישירה של חוסר הרתעה.

לאחר מכן, לפלשטיני ממוצע ובמיוחד לפלשטינים העניים (אשר מגוייסים לרוב לפיגועים) הרבה יותר טוב לבצע פיגוע, להשאר בחיים ולשבת בכלא. ר אשית התנאים שם טובים יותר מתנאים אליהם הם מורגלים בשטחים, המשפחה שלהם מקבלת קצבה חודשית והם מקבלים משכורת ולימודים אקדמאיים ולבסוף הם משתחררים בגיל צעיר, אמידים, בעלי קשרים ומשכילים. כאשר שוב, רוב התנאים הטובים מתאפשרים כתוצאה מכספי מדינת ישראל. האם אין זה רצח יהודים?

נחזור למלחמות:

הקרב בבינת ג'בל, היה טבח. למה? בגלל שעדיף היה להפציץ אבל לאאאאא בתי אזרחים...

רוב הדו"צים, בכלל, רוב המתים בצד שלנו בכל לחימה מאז מלחמת יום כיפור היא כתוצאה מהפקרות מודעת של הצמרת השלטונית את אזרחיה.

לא רציתי לפתוח נושא חדש, אבל אם כבר יש תרד קשור...

היום שלחו לי את הלינק הזה, לא יודע אם נכון, אבל הכותב שם הוא עיתונאי פרילנסר ובד"כ יש בבלוג דברים מעניינים (על מגוון רחב של נושאים):

http://benhateva.wordpress.com/2013/10/02/76421/

הקהילה המוסלמית בארה"ב עשתה מגבית ואספה 12 מליון דולר כדי לממן טוקבקים באתרי חדשות ישראלים לשםהשפעה על העיתונאים הצעירים שכותבים את אותן כתבות שאליהן מגיבים.

שמע אני לא אתפלא אבל בעיה שחסרים מקורות לדבר...לכן זה מילה של אדם אז לא יודע עד כמה אפשר לקחת את זה ברצינות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דו"צ אינו אשמת אף אחד חוץ מהלוחמים .

אבל איפה ראית אותה רוצחת יהודים ב -20 שנה האחרונות ? .

עריכה : זהו עיקר ההודעה :

הרי רק היום התפרסם שיו"ר הכנסת ביקר במאחז לא חוקי , שחלק מחבריו נעצרו לאחרונה ע"י שוטרים , בחשד למעורבות בתג מחיר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע , יש לי בעיית הבנת הנקרא . אני ער יותר מ48 שעות .

ירי דו"צ : ירי כוחותנו על כוחותינו . (?)

- - - תגובה אוחדה: - - -

רגע , אתה מפעיל ציניות עליי ?

הוא מפעיל ציניות עליי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תתעלם מהדוצים כבר נתתי מספיק סיבות... חוץ מזה שגם שחרור מחבלים על ימין ועל שמאל זה לא בדיוק פועל להגנת אזרחי .. זה שאדלשטיין החליט פתאום לבקר בהתיישבות לא מעיד על כלום וככל הידוע לי, הוא לא ביקר אנשים שעסקו בתג מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע .. על מה אתה מדבר ?

כשאני שומע דו"צ , אני ישר חושב על האחררון שהשתתפתי בו : נכנסנו למקום שלא היינו אמורים להכנס - קיבלנו פגז של טנק וצעקות קשרים היסטוריית של חדל אש .

סליחה מראש על הטעויות כתיב , אני תכף פורש .

כן , סיבמור , זה לא בדיוק תרומה לאזרחי , אבל זה לא "רוצחת" .

סמנטיקה קטנה אבל משמעותית . ד"א זו ממשלת ימין שמשחררת אותם !

ואל תגיד שזה לא ימין , כי יותר ימין מזה , זה כבר גולדשטיין . (להזכירך מי עדיין בממשלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...