סודנים גובים תשלום בשירותים העירוניים בחופי ת"א - מישהו נתקל בתופעה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סודנים גובים תשלום בשירותים העירוניים בחופי ת"א - מישהו נתקל בתופעה?

vic07

Recommended Posts

מה עוד הם ימציאו? לא מדובר בשירותים שהיו קודם בתשלום, ונראה שהסודנים למיניהם, המועסקים ע"י חברות האחזקה בשביל לנקות את המקום, מצאו לעצמם הכנסה נוספת.

חלאות אחד אחד הכושים הארורים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על איזה שירותים אתה מדבר?

מאז שאני זוכר היו גובים תשלום עבור השכרת שמשיה וכסאות בחופים, ועבור כניסה לחופים מסויימים (כמו חוף הצוק). אני לא יכול לחשוב על שירותים אחרים שאפשר לגבות עליהם תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען הסר הספק, לא התכוונתי בדברי לכלל יוצאי אפריקה (בארץ או שלא בארץ), אלא לקבוצה הספציפית של יוצאי אפריקה שנמצאת בישראל בניגוד לחוק. אין מספיק מילות גנאי במילון הישראלי כדי לתאר את דעתי המלאה עליהם - וכן, בשמחה הייתי עושה להם את מה שרואים בסצנה הזו, אם לא היו לי דברים יותר טובים לעשות עם החיים שלי מאשר לשבת בכלא על עשיית העבודה המלוכלכת שהרשויות צריכות אבל מסרבות לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הישראלים שעושים את זה, נמצאים פה באופן חוקי... ומהווים מיעוט זניח מכלל הישראלים.

שנתחיל לפרט על מגוון הצרות האפריקאיות שהחבר'ה הפחות חוקיים יבאו לכאן מאפריקה, שאתה שואל מה הקשר להיותם יוצאי אפריקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אדם עבירה, זה באמת משנה מה מוצאו או צבע עורו? למרבה המזל, החוק בארץ אינו עושה הבחנות כאלה.

ההתבטאות שלך לגבי "כושים" גזענית ומיותרת. זו מילת גנאי שמכלילה ציבור שלם, לדעתי אין לה מקום בפורום שמכבד עצמו.

זה בדיוק כמו שמישהו בפורום בינ"ל היה כותב "היהודונים הארורים האלה".

ההתבטאות הזו גם מחטיאה את המטרה שלך בדיון, שכן במקום להתמקד בתופעה שאתה מתאר, חלק מהמגיבים נתפסו דווקא אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שאני מדבר כך כלפי המסתננים מאפריקה בגלל צבע עורם, ושלא הייתי מדבר כך כלפי מסתננים שבדים שעושים את אותו הדבר? בולשיט. אם שבדים היו מיבאים לפה את כל הצרות שהאפריקאים מיבאים לפה, הייתי מוצא מילת גנאי גם בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...