טלפון סיני לאמא שלי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון סיני לאמא שלי

CyberBot

Recommended Posts

עד 1200 שקל כולל מכס(במידה ויתפס)

הכי חשוב עברית

והשאר לא משנה שירוץ חלק בלי תקיעות בקאנדי קראש (ב S1 הוא נתקע לה ואז היא לוקחת את הטלפון שלי(S3))

מצלמה איכותית

ושיהיה לפחות כיסוי מסך וכיסוי סיליקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש לך ת ZOPO 700 שהוא חדש או HAIER W910 שניהם בסיבות ה 600 שקל ויספיקו אפילו מריצים משחקים כמו MOST WANTED

אני יש לי תהונור 2 הוא אצלי חצי שנה והוא לא נתקע או כלום אבל במשחקי 3D חדשים או לא כול כך טוב בגלל ה GPU שלו אבל במשחקים פשוטים הוא מריץ חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ת ZOPO 700 שהוא חדש או HAIER W910 שניהם בסיבות ה 600 שקל ויספיקו אפילו מריצים משחקים כמו MOST WANTED

אני יש לי תהונור 2 הוא אצלי חצי שנה והוא לא נתקע או כלום אבל במשחקי 3D חדשים או לא כול כך טוב בגלל ה GPU שלו אבל במשחקים פשוטים הוא מריץ חלק

הZOPO ZP820 עדיף על הZOPO ZP700 מבחינת סוללה וגודל מסך מעבר לזה כל שאר המפרט אותו הדבר ואישית יש לי אותו(יותר נכון לאמא שלי) וגם סיקרתי אותו בפורום מדריכים וביקורות אצל iAndroid

סקירה ZOPO ZP820

מה אומרים פה על ZOPO ZP700?

בכל מקרה בתקציב הנוכחי אתה בכלל יכול להביא את אחד המכשירים עם ה8 ליבות(MTK6592) כמו הJIAKE V8 שעולה 249.99$(875.61₪) וכולל המס(אם נתפס) זה עוד 89.24$(312.57₪) סה"כ 339.23$(1188.18₪) והוא עם מסך 6' שאר המפרט בקישור

http://www.pandawill.com/jiake-v8-smartphone-mtk6592-octa-core-17ghz-2gb-16gb-60-inch-android-42-3g-gps-nfc-gesture-sensing-p83231.html

2013-11-26_11_07_51jiakev8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שמכשירים המבוססים על MTK6589 הם עם בעייתי ולרוב לא שימושי. היו אצלי מספר מכשירים כאלו וניסיתי עליהם עשרות "תיקונים" מהאינטרנט ללא שיפור.

יש הטוענים שבמכשיר ה - THL W200 הצליחו לסדר את הבעיה, וכן במכשיר Xiamoi Red Rice הבעיה לא קיימת.

בנוסף המצלמה בד"כ גרועה (לא משנה כמה MP היא), למעט המכשירים של Xiamoi. ובעיה נוספת היא המיקרופונים, בהרבה מהמכשירים הללו לא קיים מיקרופון מסנן רעשים אמיתי מה שגורם להד ושמע לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על מכשיר של חברות נורמליות כמו לנובו, ZTE, וואוואי או Xiaomi.

זופו ו THL זה ג'אנק. בדיוק שלשום מישהו מהעבודה שלשני ההורים שלו יש מכשירים סיניים (לאבא יש ZOPO), סיפר לי שהוא הגיע למסקנה שהמכשירים האלו הם פשוט זבל וכמה שהזופו שבהתחלה עשה רושם מעולה מתגלה לאט לאט כבעייתי.

דרך אגב, יש לך את ה ATIV S ב 1160 שקלים. מכשיר אמין, זריז, "חלק", מצלמה טובה, ספיקר טוב, אחריות לשנתיים.יש אבל אין קנדי קראש (יש דברים דומים). זה לא "חתול בשק". אם לאמא שלך לא איכפת ממגוון אינסופי כמו באנדרואיד או באייפון, לדעתי הוא מהווה בחירה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שמכשירים המבוססים על MTK6589 הם עם בעייתי ולרוב לא שימושי. היו אצלי מספר מכשירים כאלו וניסיתי עליהם עשרות "תיקונים" מהאינטרנט ללא שיפור.

יש הטוענים שבמכשיר ה - THL W200 הצליחו לסדר את הבעיה, וכן במכשיר Xiamoi Red Rice הבעיה לא קיימת.

בנוסף המצלמה בד"כ גרועה (לא משנה כמה MP היא), למעט המכשירים של Xiamoi. ובעיה נוספת היא המיקרופונים, בהרבה מהמכשירים הללו לא קיים מיקרופון מסנן רעשים אמיתי מה שגורם להד ושמע לא ברור.

אין בכלל טעם לקנות היום מכשיר עם MTK6589 כשיצאו המעבדים החדשים MTK6582/92 במיוחד לא בתקציב של פותח הדיון.
הזמנתי לאחיינית שלי THL W200.

מכשיר טוב סך הכל.

שווה כל שקל שהוא עלה(פחות מ700).

ממה שאני זוכר חיפשת עד 400ש"ח ובורוד.

בכל מקרה את הThL W200 אפשר למצוא יום הכי זול ב630(לא כולל מיסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על אי התייחסות פשוט יש קטע לאנשים לא לענות לפוסטים שלי אז לא עקבתי

אז אכן היא קנתה S3 מעבר לתקציב אבל היא הסתדרה.

תודה בכל זאת לכל מי שענה מקסימום אני יקח ממה שהמלצתם לאבא שלי הוא תקוע בתקופת האבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...