מחפש דיסק-און-קי 32GB USB 3.0 - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דיסק-און-קי 32GB USB 3.0

avilavi

Recommended Posts

ניצלתי את BLACKFRIDAY וקניתי לעצמי SANDISK 64GB ביצועיו בUSB2 (crystaldiskmark( לא מרשימים במיוחד - 31 קריאה ו25 כתיבה. בASSSD הביצועים נמוכים עוד יותר. מדובר בנייד I7 . פירמטתי מחדש ושיחקתי עם גודל יחידות ההקצאה ללא שיפור. יש דרך לשפר את הביצועים?

תתחדש. כמה יצא לך בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לו אותה פלטפורמה שלי, שנמכרה באיזור התקופה שהתחילו להוסיף USB3 ללוחות.

לכן יש סיכוי טוב שאין לו USB3 משולב על הלוח.

אצלי הייתי צריך להוסיף כרטיס, שעלה לי דרך אגב ונמכר בDX באותה תקופה ב5$ !!!!!

הכרטיס עובד מעולה גם מבחינת ביצועים וגם מבחינת אמינות.

אני עובד כל הזמן דרכו גם עם דברים שאין להם צורך בUSB3, כולל הREALTONE CABLE(הכבל שממיר אנלוגי לדיגיטלי מהגיטרה) שדרכו אפשר לקבל פידבק על יציבות/תגובתיות הכרטיס/דריוור, והוא FLAWLESS.

לעומת זאת הסטיק שקניתי מהם באותו המשלוח בסכום דומה מצליח לפעמים לשגע אותי כשאני מנסה להעביר קבצים(ואולי הגורם אינו הסטיק עצמו, כבר לא יודע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDOK משמש ככלי עבודה עם כל התוכנות הדרושות לי + . בהרבה מהמחשבים שאני מטפל בהם אין USB3 כך שביצועי USB2 קריטיים לי. אני מסתכל בעיקר על ביצועי הכתיבה הנמוכים יחסית. ארט - יש קישור לכרטיס שקנית מDX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו מאז כמה שנים.

כל מה שאני זוכר זה שהוא אדום.

פעם אחרונה שבדקתי בDX(בעקבות בקשה דומה) גיליתי שהמחירים כבר מזמן לא מה שהיו כשקניתי אותו(אולי בגלל ירידה משמעותית בייצור/מלאי/ביקוש, כי כל הלוחות כבר שנים יוצאים עם USB3, וכמעט כל מי שחשב לקנות כרטיס הרחבה כבר קנה).

השם של ההתקן בוינדוס הוא RENESAS USB3 eXtensible host controller, ומחיפוש באינטרנט כנראה שהוא תואם/קיים גם בכרטיסי NEC(יש מצב שזה היצרן או לפחות זה מה שהיה רשום באתר של DX).

בוינדוס 8(אולי גם ב7, אני לא זוכר) יש לו דריוור מובנה וזיהוי אוטומטי.

אני מאמין שיש לא מעט כרטיסים שמיוצרים על פי אותם ספציפיקציות עם אותו הצ'יפ, וכולם עובדים טוב.

הDOK משמש ככלי עבודה עם כל התוכנות הדרושות לי + . בהרבה מהמחשבים שאני מטפל בהם אין USB3 כך שביצועי USB2 קריטיים לי. אני מסתכל בעיקר על ביצועי הכתיבה הנמוכים יחסית. ארט - יש קישור לכרטיס שקנית מDX?

תקרת ביצועי הכתיבה בUSB2 תמיד היתה נמוכה קצת מתקרת הקריאה.

לא יודע בדיוק למה, אבל ככל הידוע לי זו עובדה קיימת שאותה אפשר לראות בכל התוצאות הרלוונטיות להסקת מסקנה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות של ה64GB המחובר לRenesas uPD720201:

[TABLE=width: 440]

[TR]

[TD=class: xl65, width: 110](Seq. Read)

[/TD]

[TD=class: xl65, width: 110](Seq. Write)

[/TD]

[TD=class: xl65, width: 110](4K Read)

[/TD]

[TD=class: xl65, width: 110](4K Write)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 440]

[TR]

[TD=class: xl63, width: 110]154.0MB/s

[/TD]

[TD=class: xl63, width: 110]141.7MB/s[/TD]

[TD=class: xl63, width: 110]14.5MB/s[/TD]

[TD=class: xl63, width: 110]8.7MB/s[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

זה בויסטה. בWin8 התוצאות תהיינה יותר טובות (לפחות בגישה הסדרתית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מEBAY. הוא X1. הצי'יפ עצמו הוא X1. הכרטיסים היחידים שהם X4 הם כאלה שמישהו שם בהם גשר PCIE (של PLX לרוב), וארבעה בקרים שונים. הם מן הסתם גם עולים לפחות פי 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק פי שניים? איפה?

עריכה:

עכשיו מצאתי את זה:

http://www.ebay.com/itm/USB-3-0-4-port-Super-Speed-5Gbps-use-x4-PCI-e-Slot-PCI-Express-Card-with-Power-/380784695836?pt=US_Internal_Port_Expansion_Cards&hash=item58a8895a1c

נראה מעניין. לפי התיאור של היצרן מדובר בבקר שמתחבר בערוץ PCIE Gen2 X2, מה שנותן לו תאורתית 10Gb/s. זה הבקר היחיד עד כה שנתקלתי בו שהיה יותר מX1.

http://www.etron.com/cn/products/u3hc_detial.php?Product_ID=6

בכל אופן, הכרטיס שבקישור המקורי שלך זה בדיוק מה שיש לי. נדמה לי שגם קניתי מאותו המוכר. הוא הגיע בלי הlow profile bracket משום מה, אך לא הייתי צריך אותו בכל מקרה. מה שנחמד בו כמובן הוא החיבור לפאנל הקדמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...