כמה לא חוקי להתקין ווינדוס פיראטי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה לא חוקי להתקין ווינדוס פיראטי?

Track

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בא לי לקנות BMW חדשה עם נגן דיסקים ישן ולא כמו שזה מגיע מהחברה למה אתה מחייב אותי?

אולי זה יותר טוב לאחרים אבל לא רוצה את זה!!!! לא רוצה!! למה בכוח למה?!

XP יצא ב 2002 ומאז יצא לא פחות מ 3 סרוויס פראק נט פרוומוורק 4.5 ועדכונים שוטפים

זה גם באמת לא משנה מתי זה יצא וכמה זה "ישן" אם זה עובד הכי טוב *לצרכים שלי* אין סיבה להשתמש במשהוא אחר גם אם זה חדש יותר

"אבל אז במפרט לכתוב בבושה 7" אני אישית הצעתי לתת למשתמש לבחור מה הוא רוצה 7 או 8

אם אתה חושב ש 7 זה בושה שיבושם לך באמת.. תקנה אתה כל שנה חדש שרק יצא כנראה ובעיה של מוזומנים לא קיים אצלך.

אני אחזיק את שלי כמה שרק אפשר

ובאמת שכל שרשרת התגובות זה סתם כי אני רק רציתי להראות לכם למה אנשים לא חוקים בבית

כי אם באמת הרישיון היה טוב וזול אין סיבה לפרוץ זה פשוט לא יהיה שווה את הזמן של ההאקרים..

נקודת מחשבה אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי לקנות BMW חדשה עם נגן דיסקים ישן ולא כמו שזה מגיע מהחברה למה אתה מחייב אותי? אולי זה יותר טוב לאחרים אבל לא רוצה את זה!!!! לא רוצה!! למה בכוח למה?! XP יצא ב 2002 ומאז יצא לא פחות מ 3 סרוויס פראק נט פרוומוורק 4.5 ועדכונים שוטפים זה גם באמת לא משנה מתי זה יצא וכמה זה "ישן" אם זה עובד הכי טוב *לצרכים שלי* אין סיבה להשתמש במשהוא אחר גם אם זה חדש יותר "אבל אז במפרט לכתוב בבושה Windows 7" אני אישית הצעתי לתת למשתמש לבחור מה הוא רוצה חלונות 7 או 8 אם אתה חושב ש 7 זה בושה שיבושם לך באמת.. תקנה אתה כל שנה רכב חדש שרק יצא כנראה ובעיה של מוזומנים לא קיים אצלך. אני אחזיק את שלי כמה שרק אפשר ובאמת שכל שרשרת התגובות זה סתם כי אני רק רציתי להראות לכם למה אנשים לא חוקים בבית כי אם באמת הרישיון היה טוב וזול אין סיבה לפרוץ זה פשוט לא יהיה שווה את הזמן של ההאקרים.. נקודת מחשבה אישית

אני באמת שלא מבין את קו המחשבה העקום הזה, מה מפריע לך שיש לך נגן כברירת מחדל בBMW החדשה, הרי אתה רוצה נגן דיסקים, וזה מנגן דיסקים בדיוק אותו הדבר ? אתה לא משלם בונוס על הפיצ'ר הזה מעל נגן דיסקים סטנדרטי שאותו אתה רוצה ,אז למה שזה יפריע לך ?

בנוגע לW7/8 ,אז תן לי להבין ,אני צריך לארוז את אותו המחשב פעמיים ,פעם אחת עם מערכת הפעלה ישנה ,ופעם אחת עם מערכת הפעלה חדשה ,איך אני אדע מאיזה דגם ליצר יותר ? איך אני אדע שבכלל יקנו את הW7 כשיש את אותו הדגם עם W8 , בכלל למה לי להתעסק עם שתי מערכות הפעלה ,לספק שני סטים שונים של וכל זה כשיכולתי לחסוך את כל העבודה ולספק לצרכן את המחשב עם W8 בלבד ,כשמימלא זה האפשרות שהרוב ילכו עליה כשהם קונים מחשב חדש? למה לי להתאים את עצמי כחברה לרצון של 5% מלקחות פוטנציאלים כשאני יכול להתאים את עצמי ל95% האחרים ?

נגיד ו10% מאותן לקוחות פוטנצילים יקנו אצלי ,באיזה מבין החלקים האלו יהיו יותר לקוחות ,ב5% או ה95% ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי לעשות שני דגמים של מחשבים אחד 7 והשני 8

שאתה קונה מחשב חדש ומקבל איתו מערכת הפעלה הוא שואל אותך באיזה שפה אתה רוצה את המערכת

עברית אנגלית רוסית וערבית אפילו, אז כמו שיש לך אופציה בחירה כזאת יכולה להיות לך אופציה בחירה של איזה מערכת אתה רוצה 7 או 8

ואישית אני לא רוצה את הנגן ה הזה ברכב החדש למרות שהוא יותר טוב וזה ידוע לי

אני מעדיף משהוא שלצורך העיניין קורא צרובים מה שה לא עושה ומשהוא שלא נהרס מהר ומחזיק זמן

לצורך העיניין מה שנהרס ב 8 זה החיפוש בהתחל שהיה מאוד מועיל לפתוח תוכנה ותוכנות שמותקנות לך במחשב

המראה המזעזע שכבר אין שקיפות ודברים חדשים

זה שהפכו את ה שלנו לטאבלטים כי השוק של ה יורד ומיקרוסופט רוצה להכנס לעולם הזה ולהכניס את כולנו בכוח

כל זה פשוט לא לעיניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WIN8 מאוד מאוד דומה לWIN7

ויש דרכים היום לאפוך את הWIN8 החוקי שלך ,לעוד יותר דומה לWIN7 ,ובחינם

ובעניין הממשק של WIN8 מעל הדסקטופ ,זה ניבנה לדברים כמו מסך מגע , ,וכו

פשוט מסכי מגע עדין יקרים במחשבים נידים ,ומסכי מחשב בכללי

אז זה עדין לא ניכנס בכמות שMS רצתה

אבל זה העתיד ,ממשק שאפשר לעבוד בו מקרוב עם עכבר ומקלדת או מסך מגע

אבל גם מרחוק עם גימפאד או קינקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכוון לך אקדח לראש ומכריח אותך לקנות משהו?

אתה לא רוצה לקנות ווינדוס , אז אל תקנה...

אני מכיר אנשים עם גירסת

STRATER , שאין להם מושג מה חסר בה , כי כל מה שהם עושים זה , וסרטים , אז למה שהם ישלמו יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מחשבים ניידים בלי מערכת הפעלה בכלל או בלי ווינדוס:

http://www.amazon.com/Apple-MacBook-MD760LL-13-3-Inch-VERSION/dp/B00746YPQI/ref=zg_bs_565108_9

http://www.amazon.com/HP-Chromebook-11-White-Blue/dp/B00FJXVRM8/ref=zg_bs_565108_2

מי הם האנשים שלא רוצים בכלל מערכת הפעלה במחשב שלהם?

רוב האנשים לא מבינים במחשבים במיוחד ורוצים מחשב שיגיע ישר עם מערכת ההפעלה העדכנית ביותר , וזה לא שאתה משלם על המערכת מחיר מלא , אלא מחיר oem.

ויש היום מחשבים שמגיעים בלי מערכת בכלל (סתם חיפוש מהיר)

http://www.laptopworld.co.il/Product.aspx?productid=210515

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש מחשב ספציפי שכבר בא עם WIN, אל תקנה אותו.

באותה מידה אתה יכול להאשים את אינטל שאין "מחשב ספציפי" בלי I5 (או עם), אתה יכול להאשים את שאין "מחשב ספציפי" עם GTX 650, אתה יכול להאשים את היצרן שאין "מחשב ספיציפי" עם מסך מאט HD וכו'.

יצרן המחשב מוכר תצורות מסויימות. החנויות מזמינות חלק מהתצורות למלאי שלהן לפי מה שנראה להן שהצרכנים ירצו. זה לא קשור למיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש מערכת הפעלה חוקית, אבל רק בגלל שהנייד כבר הגיע איתה (וגם ככה היה זול) ואילו בנייח מותקנת מערכת הפעלה דרך הסכם עם הטכניון (בחינם). בהבדל מהמרבה מוצרים אחרים בשוק, הרבה תוכנות מחשב הן חסרות תחליף אמיתי (תראו לי גרסה של לינוקס שמריצה סולידוורקס, או לחילופין משהו תואם סוליד שלינוקס כן יכולה להריץ), והדבר יוצר בעיה - מצד אחד, בוודאי שמפתחי התוכנות זכאים לקבל שכר עבור עבודתם, אך מצד שני זה לא הגיוני שהמוכר ינקוב במחיר מבלי שלקונה יש זכות דיבור בעניין, שכן בהבדל ממקרה של מכירת רכב או ספה, כאן הלקוח לא באמת יכול להגיד "לא תודה, יקר לי מדי" ולעבור למתחרה.

אם לא היו אנשים שמתקינים פרוץ, לא היה מה שירסן את המחירים שמיקרוסופט גובה - וקשה לי שלא לשים לב לכך שגם היום, כאשר לרבים למדי יש מערכות הפעלה פרוצות והמחירים מוגבלים בגלל שקיימת האפשרות הזו (המשתמש הביתי הממוצע עשוי להעדיף "שקט נפשי" וירכוש וינדוס חוקי ב300 שקל, אך אותו המשתמש ממש יבחר בפרוץ אם המחיר היה 700), החבר'ה במיקרוסופט כמו גם בעלי המניות מרוויחים יפה מאוד... והיות וללא שום רסן חוקי הדבר היחיד שמגביל את חברות התוכנה הגדולות הוא פוטנציאל הפיראטיות, לא נותר לי אלא לתמוך בו בתור "הרעה הפחותה".

ואגב, חלק ניכר מהרעה הלא-פחותה היא החזירות של המשווקים המקומיים, או אפילו של ה"סניף" המקומי מטעם המפתחת. קחו, לדוגמה, מוצר פופולארי למדי - וינדוס 8, גרסת שדרוג. בארה"ב היא עולה 120$ (פלוס מע"מ מקומי של לכל היותר כ10%) לגרסה הבסיסית, ו200$ לגרסת הפרו - אלה המחירים של אתר , כאשר יש חנויות שבהם המחיר נמוך אף יותר. כשבאותו אתר של אני מעביר את הלוקיישן לישראל, המחירים פתאום קופצים ל170$ ו290$. על מה ולמה, לכל הרוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עלות מסויימת של המרת חלקים מהמערכת הפעלה לעברית, אז אפשר להעמיד פנים שחלק מהמחיר מגיע משם.

לא יודע מאיפה מגיע שאר ההפרש...

וגם למה אם אני לא משתמש בעברית אז אני עדיין צריך לשלם עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...