Oblitiration Mode - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Oblitiration Mode

Mon6ooSe

Recommended Posts

כולם מוזמנים להכנס לבטה ולשחק במוד החדש ששיחררו אתמול בשם "אובליטיריישן"

מאפייני המוד:

ישנה פצצה אחת שמופיעה בתחילת המשחק, אותה צריך להרים ולהטמין אותה באחד משלושת דגלי בסיס האויב, לאחר שאו האמריקאים או הסינים הטמינו ממתינים במשך 20 שניות או פחות להופעת הפצצה הבאה.

המוד הזה נותן להו אפשרות לשחק ללא מגבלת זמן של ממש, ולנסות לנצח בין המירוץ להגיע לפצצה לבין להטמין אותה ולדאוג שלא ינטרלו אותה.

נקודות לשבח:

- בהחלט עשו פה חושבים בצורה שבה תתנייד עם הפצצה, היא נראית לכל וזוהרת באור אדום חזק שאפשר לראות אותו גם על המפה וגם על המסך באמצעות ה HUD שלנו, כמו שאנו רואים שמות של שחקנים מרחפים מעל ראשם כך ניתן לראות מטרה אדומה כאשר הפצצה ביידי האויב, ומטרה כחולה כשהיא ביידי חברינו לקבוצה.

- בהשוואה למשחקים אחרים ששיחקתי, כגון: COD:MW3,BO:2 הצורה שבה הכול מתנהל מאוד מיוחדת, שונה מהמשחקים האחרים בהם שיחקתי שהמטרה היא לקחת את הפצצה ולהטמין אותה ואז לדגור עליה. באמת עשו עבודה מעולה, באיך מתניידים ולאן הולכים.

- ישנו מאזן בין מחזיקי הפצצה לרודפים אחריה, מכיוון שהפצצה תמיד מסומנת הן אם היא מאוכלסת ע"י מישהו (לקחו אותה) והן היא זרוקה על הרצפה, היא תמיד תהבהב על המסך על המפה, תמיד תוכלו לראות אותה, והיא תמיד תדאג שתיקחו אותה.

-הפצצה אכן תהרוג אותך במידה ותהיה לידה, ישנם משחקים שאינם עונים על התשובה הזאת, כאן הפצצה באמת עושה לך נזק כשהיא מתפוצצת ואכל עלולה להרוג אותך.

נקודות לשיפור:

- ההטמה קצרה קצרה ומהירה ולעומת זאת לאויב יש מספר מסויים של שניות עד שהיא תתפוצץ לא דקה, לא חצי דקה אולם פחות מכך, הזמן אינו מספיק בכדי שנוכל לנטרל אותה בזמן.

- כאשר אתה בטנק אתה עדיין נפגע מהפצצה, במידה ונהגת ברכב גם כן... ברור לי שזה מציאותי שהדף יחדור את חומות המגן שהטנק מספק לי בשריון עבה של 5 ס"מ אבל לא חשבתי שזה יהיה עד כדי כך מציאותי.

- אני לא יודע אם זה לשיפור או לשימור, אבל לנייד את הפצצה בכל מקום זה מעולה אך כשמדובר על פצצה בגודל 50% מהשחקן עצמו שהיא עצומה בגודלה שגם זה מעורר ספק על חוזקו של החייל המסכן שסוחב אותה, האם באמת ניתן לנייד אותה בכל מקום? כששיחקתי (וכן אני אעלה סרטונים בקרוב) הצלחתי לראות בכמה מהמשחקים שהקבוצה שמנצחת בעיקר מנצחת בגלל שהיא יודעת לנייד את הפצצה מהר יותר ובצורה יעילה יותר, אבל האם באמת שימוש במסוקים בלתי ניתנים להריסה כמעט נותן לנו את היתרון? צריך לתקן ומהר את הבעיה שמסוקים נוצרו בלתי ניתנים להריסה כמעט ובמידה והמסוק חטף אש ישירה והגיע למצב שהוא אינו מסוגל לתפקד... פשוט צא ממנו תן לו להתרסק וכנס שוב, הוא פשוט יטוס חלק גם כאשר הוא על 30 ופחות מ 30 אחוז, השחקנים משתמשים במסוק ומגיעים לכל אובג'קטיב מהר מאוד וביעילות.

סיכום:

מה שחשוב לדעת בסוג המשחק הזה, זה שאין מקום להתברברויות, צריך לשחק ביחד כל הקבוצה, לא לבזבז זמן, ולקחת את היתרון בלחסל לפחות 1 או 2 בסיסים בכדי לנצח בסיבוב, ניתן לאחר מכן לדגור על הדגלים ולא לאפשר לאויב להטמין את הפצצה.

את הIFV המירו ל MOBILE AA שאיתו ניתן להוריד את המסוקים הבלתי ניתנים להירסה, אך כל שרת שנכנסתי תמיד הייתה קבוצה חסרת משחקיות צוות שה MOBILE AA מטייל לו במים ולא עושה את עבודתו ולכן אנו מפסידים כל פעם מחדש, עבודת צוות היא המפתח אנשים, לא תעבדו בצוות לא תצליחו במוד הזה, זה מה שאני כל כך אוהב במאזן הזה שהם עשו.

בהצלחה לכולם ונראה אתכם בקרב, התעדכנו באמצעות הדיון "כל העדכונים" בתרד הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא לזה פוטבול...הכדור זה הפצצה וכולם רודפים אחריו, אהבתי מאוד את המוד, צריך רק למצוא שרתים טובים (בנתיים ראיתי שיש הרבה) כיוון שאם נתקעת עם קבוצה שלא משחקת קבוצתי אתה סתם מבזבז את הזמן שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפיל מסוק זה עסק של 2 אנשים - רקון ומהנדס.

הרקון מסמן את המסוק והמהנדס מפציץ אותו , וזה מה שעושה את זה קבוצתי.

בלי מסוק קשה מאד להצליח לזוז עם הפצצה , כי ברגע שאתה איתה כולם מנסים להרוג אותך...

אני הולך עם הפצצה ומסוק שלי כמה מטרים מעליי , אבל הוא לא נוחת בשביל לאסוף אותי...

גם הייתי בטנק עם הפצצה , והנהג נשאר במקום עד שפוצצו את הטנק במקום לנסוע לאחד המקומות של האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפיל מסוק זה עסק של 2 אנשים - רקון ומהנדס.

הרקון מסמן את המסוק והמהנדס מפציץ אותו , וזה מה שעושה את זה קבוצתי.

בלי מסוק קשה מאד להצליח לזוז עם הפצצה , כי ברגע שאתה איתה כולם מנסים להרוג אותך...

אני הולך עם הפצצה ומסוק שלי כמה מטרים מעליי , אבל הוא לא נוחת בשביל לאסוף אותי...

גם הייתי בטנק עם הפצצה , והנהג נשאר במקום עד שפוצצו את הטנק במקום לנסוע לאחד המקומות של האויב.

יקח זמן עד שאנשים יבינו שהם חייבים במוד הזה ממש לעזור אחד לשני...בנתיים שיחקתי בכמה סרברים ודווקא היה שיתוף פעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף. תוסיף אותי DFA29

יש לי גם איזה כמה שרתים נחמדים :)

זה מה שחסר לי בבטא...מתסכל אותי לרוקן מחסנית שלמה על בן אדם כל פעם :)

דווקא שמתי לב שטנקים נהיה הרבה יותר קל לחסל..ברגע שאתה דופק לו RPG מאחורה...ומקבל הודעה שהוא IMMOBILIZED...עוד RPG אחד...והלך הטנק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו כן זה פצצה אחי, הבניין קורס כולם מתקמפרים על הבניינים של הצד האמריקאי, מעיף שם כמה אירברסטים מוריד להם את השתלים מהשיניים אחי.

העניין הבעייתי הוא שבמשחקים כמו DOMINATION כשהקבוצה היריבה לוקחת את הגג, של המבנה הראשי, והם נניח יודעים לשמור יציאות כמו שני הסולמות והמעלית, אם מישהו אחד מתקמפר שם על הגג עם האירברסט זה סיוווטטטט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול נכנסתי לשרת עם חבר ApXiX ושיחקנו משהו כמו 59:00 דקות אני נשארתי עד סוף המשחק זה היה פשוט נוראי, באובליטיריישן אם אין נצחון של אחת הקבוצות המשחק פשוט ממשיך וממשיך וממשיך, וזה מעצצבבןןן כשהקבוצה שלך מתרכזת בעצמה ולא בלשחק למען המטרה שהיא להטמין את הפצצה, כולם מחפשים להרוג בשביל הציון למרות שהם לא מבינים שהכול יימחק, אגב זכיתי ב RPK - 12 ולא יכלתי לפתוח אותו... הצלחתי לפתוח את הנשק דרך ה ASSIGNMENT אבל דבר לא נפתח ואושר לי סופית במשחק... חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש פה בבטא רק חלק קטן מאוד מהנשקים והציוד ממה שיהיה במשחק המלא. אי אפשר לפתוח כמעט כלום. אבל מה שהבטא עשתה טוב..זה שבעקבותיה החלטתי לחכות עם הקנייה של הכרטיס מסך..עד שייצא המשחק הגמור.גם יש צפי שיירד המחיר של ה GTX760..שאותו אני מתכנן לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אתה מוכן להשקיע? כלומר זה כרטיס מעולה, הייתי ממליץ לך ללכת על MSI או עם הדיירקט סי יו שלו, קירור מעולה, וגם שני כרטיסים עצבניים, אמנם הכרטיס של עולה קצת פחות מהASUS בהצלחה לך.

כי יש פה בבטא רק חלק קטן מאוד מהנשקים והציוד ממה שיהיה במשחק המלא. אי אפשר לפתוח כמעט כלום. אבל מה שהבטא עשתה טוב..זה שבעקבותיה החלטתי לחכות עם הקנייה של הכרטיס מסך..עד שייצא המשחק הגמור.גם יש צפי שיירד המחיר של ה GTX760..שאותו אני מתכנן לקנות
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא קיבלתי המלצות טובות על ..אבל אני אחכה עד שייצא המשחק המלא. נראה איך הוא מתנהג..אם יהיו בעיות כלשהם..אולי איזה PATCH או שניים...

ואז כבר אשדרג..אני מתכנן משהו כמו 1700 להשקיע..זכרון יש לי מספיק..8 GIGA...מעבד i5 גם אמור להספיק לגמרי.

בעקרון ההוא גל עול משהו כמו 1400...אבל צפוייה גם הורדת מחירים בקרוב. אז אולי יעלה אפילו פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...