חוות דעת (המלצה)– רכישת טאבלט סיני - ainol novo 9 spark - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת (המלצה)– רכישת טאבלט סיני - ainol novo 9 spark

yaron111

Recommended Posts

חוות דעת (המלצה)– רכישת טאבלט סיני - ainol novo 9 spark

לאחר 3 חודשי שימוש הגיע הזמן לתת חוות דעת לטובת ציבור המעוניינים .

בשורה התחתונה – אני לא ממליץ לרכוש את הטאבלט !!! , וזאת בעיקר מאחר והפסיק לעבוד לאחר חודשיים (פרטים בהמשך).

למרות זאת אני אישית כן מרוצה מהרכישה , אני אפרט וכל אחד יוכל להחליט אם מתאים לו .

בסה"כ היתרונות/חסרונות ברכישת מכשיר סיני ברורים - מחיר זול משמעותית בתמורה למכשיר פשוט , אני לא מתכוון לפרט יתרונות/חסרונות מובנים כמו מחיר זול או קושי במימוש אחריות שיש לכל מכשיר סיני אלה התייחסות ספציפית יותר למכשיר ainol novo 9 spark.

יתרונות :

מסך RETINA ברזולוציה מעולה .

מסך נגיעה עובד מעולה , האצבע עוברת על המסך והוא זז ומגיב מעולה .

המכשיר בנוי בצורה טובה , מחומרים סבירים ומראה נאה .

חסרונות :

שפה – למרות שניתן לשנות את השפה לעברית עדיין יש תוכנות בסיס בסינית שלא ניתן להוריד , כמו כן מידי פעם לאחר עדכון אוטומטי מחנות גוגל יש שמתעדכנות בסינית , לדוגמה בפלייר לשירים וכן חיפוש ו PDF.

רמקולים – באיכות גרועה , ועוצמה מוגבלת מאוד , אם אתם אוהבים לשמוע ולראות סרטונים פשוט לא לקנות.

WI FI – קליטה טובה ( קולט בדומה למחשב שולחני שלי שעובד עם דונגל) למרות זאת הגלישה בהשוואה למחשב השולחני שלי איטית מאוד , אני חושב שהסיבה היא שהמעבד כעובד קשה .

מעבד – ליפני שבוצע עדכון גרסה היה ניתקע מידי פעם ללא סיבה וללא עומס ,גם לאחר עדכון גרסה נראה כי זה מה שמשפיע על גלישה איטית .

מצלמה – מצלמה אחורית אומנם 5MP אבל פשוט גרועה , יש בעיה רצינית עם הפוקוס של המצלמה , מצלמה קידמת סבירה .

עדכון גרסה – לאחר כחודשיים המכשיר ביצע אתחול בעצמו בזמן טעינה ולא הצליח לעלות היה תקוע באתחול , לאחר בירור בפורומים הבנתי שזו בעיה ידועה בדגם ויש כאלו שקרה להם לאחר שימוש של יום במכשיר – מבאס!!!.

הוצע בפורומים לבצע עדכון גרסה ( ROM ו firmware תוכנה ) – ביצעתי ואכן פטר את הבעיה וכן באגים קטנים נוספים בניהם תקיעות של המעבד.

אם זאת תהליך עדכון התוכנה בהחלט לא טריוויאלי אפילו למשתמש שמבין בנושא ומעבר לעדכון ROM רגיל צריך להתמודד גם עם קצת סינית במסכים.

לסיכום :

אם אתם קונים את המכשיר כמכשיר מולטימדיה ל FUN , אוהבים לצלם , וסרטונים פשוט אל תקנו .

אם השימוש הוא יותר כמו שלי – קריאת חדשות ומאמרים , פורומים , , שימוש באפליקציות לימוד עבור הילדים, ניידות וכ' אז בהחלט נותן את התמורה .

והכי חשוב שתדעו שיש סיכוי יותר מסביר שתאלצו להתמודד עם עדכון גרסה בשלב כולשהוא .

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

גם אני רכשתי את הטאבלט הזה מ-Ainol,

משתמש בו בעיקר לקריאת ספרים ו-PDF וקצת לגלישה.

המסך מעולה, ה-Wifi בסדר למרות שאמרו שיש למכשיר הזה בעיות

קליטה, אבל קולט רק 54mb ולא יותר מזה...הבעיה הכי גדולה בטאבלט

הזה זה לדעתי הבטריה שלו, אם אני משאיר אותו שבוע ימים (אפילו במצב

Airplane עם 100 אחוז בטריה) בלי להשתמש בו אני מוצא אותו אחרי שבוע עם בטריה

ריקה...תשכחו משירות ועידכונים מ-Ainol, מי שקנה אותו צריך להתמודד לבד

עם עידכוני התוכנה וזה דבר די מעצבן.

Pipo נחשבים יותר חזקים בקטע של שירות ותמיכה רשמיים בעידכונים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...