מחפש טאבלט אנדרואיד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טאבלט אנדרואיד 7

nigger84

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש לקנות טאבלט 7".

בהתחלה הייתי די סגור על ה 7 החדש,

אבל חשבתי לבדוק אולי יש אלטרנטיבות ברמה שלו עם חריץ הרחבה שגם מקבלים עדכונים בצורה שוטפת?

בנוסף רציתי לשאול אם טאבלטי חלונות 7" מבוססי 8.1 (לא RT) כבר הגיעו לארץ, ואם כן, האם יש דגם מומלץ?

תודה רבה.

עריכה: עכשיו ראיתי שאולי זה לא הפורום המתאים (כי יש פורום התייעצות לפני קנייה) מצד שני, רוב ההודעות פה הן "מחפש טאבלט" אז מקווה שלא חרגתי מגבולות הפורום הזה. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני מחפש לקנות טאבלט 7".

בהתחלה הייתי די סגור על ה 7 החדש,

אבל חשבתי לבדוק אולי יש אלטרנטיבות ברמה שלו עם חריץ הרחבה שגם מקבלים עדכונים בצורה שוטפת?

אין מכשירים שמקבלים עדכונים תכופים כמו נקסוסים. על נקסוסים גוגל אחראית ישירות, וכל פעם שמוציאה גרסה חדשה, משחררת את הגרסה לכל הנקסוסים.

ברמה שלו מבחינת חומרה, אין משהו בישראל שמתחרה איתו ושומר על אותה רמת מחיר. ניתן להזמין טאבלטים סינים בפחות כסף שעל הנייר ברמה שלו.

אך עדיין לא מדובר באותה רמה. כי כל מוצר הוא שילוב של חומרה ותוכנה ביחד. וגוגל עושים את זה הכי טוב.

יש לי 7 גרסת 2012. (הקודמת) מאוד מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקנה טאבלט עם קהילה רחבה ותשים לו רום מקוסטם זה לא ישנה לך ותקבל עדכונים באיחור קל (חודש במקרה הגרוע).

זה פותח לך עוד אופציות אבל לא ידוע לי על מכשיר שיכול להתחרות כראוי מול הנקסוס החדש (אולי מלבד ה kindle fire HDX אבל בשביל אפשרויות רגילות אתה תחליף רום ולא זכור לי שיש לו כרטיס הרחבה).

אתה יכול לנסות לבדוק מכשירים של סמסונג ואסוס (אסוס ידועה כאחת שמעדכנת יחסית מהר לרוב היצרניות ויש להם מכשירים דיי דומים לנקסוסים במחירים דיי זהים למעט ממשק מעט שונה מהמקורי וחריץ הרחבה, micro ועוד כל מיני חיבורים כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...