סמסונג החלה לנעול את המכשירים שלה לפי אזורים - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמסונג החלה לנעול את המכשירים שלה לפי אזורים

LazyCat

Recommended Posts

טוב, בבלוג של Clove נכתב שהם לא שולחים מכשירים חדשים של מחוץ לאירופה, אני מאמין שגם שאר החנויות ינקטו באותה דרך.

השאלה אם מספיק SIM של ארץ המקור, או שצריך להתחבר לרשת מקומית של ארץ המקור איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צריך לבצע את ההתקנה הראשונית (המסך עם כל השאלות המעצבנות) עם סים מארץ המקור

השאלה היא באמת אם מספיק להתחבר לWIFI והסים רק בפנים והאם כל פעם שאני מתקין רום מחדש אני צריך סים מקורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאתה אומר את זה. בדיוק כעת יש דיווח ב xda שעדיין לא אומת, שבאקטיבזציה הראשונית המכשיר חייב לקלוט לפחות 5 אנטנות של הרשת של הסים המקומי. נחכה לראות אם זה באמת כך.

לגבי מכירות, אני לא דואג. אם הם לא ימכרו, מישהו אחר ימכור. מי שלא ימכור רק יפגע בעצמו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

והאם כל פעם שאני מתקין רום מחדש אני צריך סים מקורי

אומת שלא צריך. גם לאחר hard reset המכשיר עבד עם סים לא איזורי.

http://ukmobilereview.com/2013/09/galaxy-note-3-sim-restrictions-full-story-unlock/

למטה בכחול:

UPDATE: We’ve tested our Note 3 (which we unlocked using a code) and an EU Note 3 that’s been unlocked using an EU SIM and BOTH continue to work after a hard reset.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינות מסוימות לדוגמת ארה"ב, ניתן להשתמש במכשיר אירופאי חדש עם החסימה, ללא צורך לעשות אקטיבציה עם סים אירופאי קודם לכן. ישראל כן חסומה.

רשימת ה MCC של כל העולם. הקוד של ישראל 425

והרשימה של המדינות שסמסונג חסמה

460BB
454BB
250BB
255BB
401BB
259BB
437BB
438BB
436BB
428BB
400BB
282BB
283BB
525BB
452BB
505BB
520BB
515BB
502BB
510BB
456BB
414BB
457BB
404BB
405BB
470BB
413BB
429BB
603BB
602BB
432BB
425BB
604BB
424BB
416BB
606BB
420BB
418BB
286BB
412BB
724BB
370BB
338BB
374BB
706BB
734BB
714BB
712BB
740BB
704BB
708BB
710BB
744BB
748BB
736BB
732BB
722BB
730BB
716BB
621BB
620BB
639BB
257BB

עוד משהו מעניין מפורום XDA:

The funny part is that in theory one wouldn't even need to actually unlock the phone (using the matching NCK) you could just modify the CSC to remove that list and the network lock routine would never be called (even if the EFS/NVM is still defined with the specific lock enforced). Of course unlocking the phone with the NCK is better since although the network lock routine would then be called, the EFS/NVM would be unlocked and the SIM accepted regardless of the list.

Right now the only known ways to unlock your devices are:

- Either somehow get to do it for you.

- "Activate" the device with a matching region SIM (or so claims, I'll believe it's not PR nonsense when I see it)

- Obtain and use the matching NCK for your device. According to some people those are for sale on various websites.

- Modify your device's CSC to remove the list. (Flash an unlocked devices' region CSC though ODIN if that exists or root the device and remove the list from your existing CSC)

*At this time, rooting voids your phone's warranty.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה, לא לעולם חוסן, מתחילים לזלזל בלקוחות שלהם, הלקוחות יצביעו ברגליים.

היום אין הרבה הבדל בין המכשירים וההבדלים הולכים ומצטמצמים, מי שיקשה על הלקוחות להשיג מכשיר במחיר סביר, או "יתקע" אותם בכל מיני שיטות, יאבד נתח שוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... ... בתור אחד בתחום הסלולר ... ... ...

ישראל מקום 1 ביבוא אפור פרטי של מכשירים מחול... כבר ראיתי את ה5S אצל אנשים בארץ, מה לא עושים צרות? כשהעלות פתיחה בשמיים

לא מבין למה פתאום קפצו על סמסונג

כן, עשו נעילה אזורית

לא, זה לא סוף העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מגן על סמסונג, הם מנסים לפגוע בלקוחות שלהם (כן, זו בסופו של דבר פגיעה בלקוחות שלהם), ואני מקווה שהלקוחות שלהם לא מספיק מטומטמים בשביל לקבל את זה ולהמשיך הלאה.

למיטב ידעתי לא נועלת מכשירים לפי אזורים, חוץ מזה מספיק לראות את המחיר הגבוה (שנשאר גבוה) של האייפון בשביל להבין שהגבלות מעין אלה הם למנוע תחרות ולגרום ללקוח לשלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה דיווחים של משתמשים מהולנד שעשו אקטיבציה עם סים הולנדי, ולמרות זאת המכשיר נשאר נעול אח"כ לסימים של מדינות אחרות.

יש גם דיווח של צרפתי שקנה בצרפת N3 חדש, ומיד נסע לטהיטי בלי לבצע אקטיבציה לפני. (לא ידע שצריך) בטהיטי הסים ההולנדי שלו עבד, אך אח"כ לא עבד הסים המקומי הטהיטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בעליהם של S3 ו- Note 2 צריכים לדאוג (וכן כאלו שרכשו S4 לפני "המכה"), כנראה מי שיעדכן לאנדרואיד 4.4 Kitkat ינעל לו המכשיר לפי אזור.

http://www.sammobile.com/2013/10/03/samsungs-region-lock-causing-problems-might-extend-to-galaxy-s3-and-note-ii-after-android-4-4-update/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין, הנעילה היא במכשיר עצמו או במערכת ההפעלה ? האם התקנה של נקייה (לא של סמסונג) תפתור את הבעיה ?

(ובכל מקרה - ממליץ אפילו משיקולים של מרד צרכנים, לקנות מספק אחר, יש שפה אחת שהחברות האלה מבינות....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...