מדיות לצריבה - DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות לצריבה - DVD

flash70

Recommended Posts

לאחרונה קניתי צורב של Plextor (דגם 708A) ועכשיו אני מחפש מקומות לקניית מדיות (+ או -) שיהיו באיכות טובה ובמחיר סביר. העדיפות למדיות מיצרנים מוכרים כמו Maxell, Verbatim, TDK, RICOH וכו'.

אני פונה לצורבי ה המנוסים שבפורום - מאיפה אתם קונים מדיות ?

מצאתי חנויות אינטרנט בחו"ל שמוכרות מדיות מצויינות במחירים מאוד אטרקטיביים, אבל הן לא שולחות לארץ.

מישהו מכיר חנויות בחו"ל שישלחו לכאן ?

כל אינפורציה שיש לכם בנושא תעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח סיכון עם המדיות של KSP

יש חבר'ה שלהם הצורב צורב כפול 4 בלי בעיה , לי אישית המדיות האלה עובדות כפול 1 על הצורב המקולל שלי ( לא לקנות toshiba 5112 , למרות המחיר המגוחך שלו !!! ) .

המדיות שלהם זה משהו בשם fortis , נראות סבירות , verified x4 . אם אתה רוצה מדיות מוכרות , תזמין כמות גדולה מחוץ לארץ , יעלה לך בערך אותו דבר כמו בארץ המדיות הזולות , ותקבל איכות בלי להתפשר . ללכת כאן על שמות יעשה לך חור בכיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט חשבתי על הזמנה גדולה מחו"ל, אבל לא מצאתי חנות ששולחת לארץ במחירים הגיוניים. מצאתי חנות או שתיים שמוכנות לשלוח עם UPS בעלות שמתחילה ב 50 דולר למשלוח.

בינתיים יצא לי להשתמש במדיות הכי זולות של משרדיה (5.5 ש"ח). צריבה ב X4 הסתיימה בהצלחה אבל שום דבר לא הצליח לקרוא את המדיה (כולל הצורב עצמו...). צריבה ב X2 עובדת בלי בעיה ואני מצליח לקרוא את המדיות גם במכשירי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...