המלצה למקלדת גיימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקלדת גיימינג

avrahams1

Recommended Posts

היי,

אני מחפש המלצה למקלדת טובה לגיימינג.

יש לי תקציב אפילו עד 400 שקל, אבל עדיף לא לא לבזבז כ"כ הרבה, ואני לא מחפש איזה מותג מטורף או מקלדת מכנית.

דבר נוסף - אני לא רוצה אלחוטית.

תודה, אבי.

עריכה: שכחתי כשכתבתי את הכותרת, אבל אני אוסיף את זה כאן.

אני מתכוון לקנות את העכבר g500, מה אתם אומרים עליו?

האם זה overkill?

במידה וכן, על איזה עכבר אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech G400 עדיף על G500 - חיישן אופטי יותר מדוייק לעומת חיישן לייזר. כמו כן ה-G400 יותר זול.

לפרטים נוספים קרא בסטיקי שאלות נפוצות את הסעיף "למה עכבר אופטי עדיף על עכבר לייזר".

מקלדת מומלצת - Sidewinder X4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Logitech G400 עדיף על G500 - חיישן אופטי יותר מדוייק לעומת חיישן לייזר. כמו כן ה-G400 יותר זול.

לפרטים נוספים קרא בסטיקי שאלות נפוצות את הסעיף "למה עכבר אופטי עדיף על עכבר לייזר".

מקלדת מומלצת - Microsoft Sidewinder X4

אוקיי.

לגבי הפאד של העכבר - יש לי כרגע פאד כזה http://ksp.co.il/?select=.297.&list=1&sort=3&glist=0&uin=17491&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

סתם משהו זול שקניתי כדי שהסביבת עבודה תהיה יותר ארגונומית.

יש צורך לקנות משהו אחר או שזה יספיק לגיימינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים יש לעכברי לייזר בעיה עם פאדים כמו שלך, עם חיישן אופטי לא צריכה להיות בעיה. אם זה נוח לך לשחק איתו תשאיר אותו.

מצטרף להמלצה על ה- Sidewinder X4, בטווח המחירים הזה, היא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למי שממש יש לו את ה g400:

בוידאו

:

הבחור מראה את התוכנה שבמחשב שמאפשר להגדיר את המקשים שעל העכבר.

האם אפשר לשנות את הפונקציונאליות של המקשים של ה dpi+- או רק את השתי המקשים בצד?

כנראה שבאמצע משחק של War thunder אני פחות אצטרך לשנות DPI ויותר אצטרך את הכפתורים האלה לטילים/פצצות.

אני מאוד ממליץ-

עכבר

ומקלדת

שניהם מעולים ועובדים יחד נפלא...

בעיקר התוכנה מאוד נוכה ובעלת אין סןף אפשרויות

הם קצת יקרים לי...

כנראה שאני אקח את העכבר של , אבל לגבי המקלדת - מה ה isku מציעה לי שה MS SIdewinder X4 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א מה אתם אומרים על ה blackwidow?

מהידע המועט שלי במקלדות מכניות, blue switches הם לא אידיאליים לגיימינג נכון?

המחשבה היא שאם כבר אני הולך להוציא 300 שקל על MS Sidewinder אני כבר אוסיף 100 שקל ואקנה אחת מכנית...

או שבכלל כל הנושא הזה הוא overkill ואני אתפשר על משהו זול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שקיים מושג כזה "overkill" כשזה מגיע לציוד היקפי.

המחשבה שעדיף להוסיף עוד כסף ולקנות מקלדת מכנית היא נכונה לפי דעתי אבל תחקור את הנושא עוד טיפה לעומק לפני שאתה מקבל החלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שקיים מושג כזה "overkill" כשזה מגיע לציוד היקפי.

המחשבה שעדיף להוסיף עוד כסף ולקנות מקלדת מכנית היא נכונה לפי דעתי אבל תחקור את הנושא עוד טיפה לעומק לפני שאתה מקבל החלטה.

לגבי עכבר אני מסכים איתך - עכבר עם יותר כפתורים הוא באמת שימושי, וחשוב שעכבר יהיה מספיק גדול ונוח.

אבל מקלדת... איך שאני רואה את זה ה benefit היחיד שמקלדת גיימינג מביאה לי זה מראה מגניב, תאורה אחורית (מתי אני משחק בחושך?) ומקשי מאקרו שאני כנראה בחיים לא אשתמש בהם...

מה שאני רוצה ממקלדת זה מקשי מולטימדיה (ווליום, סטופ וסטארט) ואולי חיבורים לאוזניות ו USB, אבל זה כבר תוספת נחמדה ולא חובה.

לגבי מקלדות מכניות - אני מבין שהן עמידות ולכן יחזיקו הרבה יותר זמן, ומספקות זמני תגובה יותר אמינים.

אבל בארץ יש איזה 4 דגמים זמינים, ולפי מה שראיתי הדגם היחיד שנמכר במחיר שפוי זה ה blackwidow והיא באה עם blue cherry mx שהם סוויטצ'ים לא מומלצים לגיימינג.

אני לא הולך להוציא 600 שקל על מקלדת, ובטח שלא להזמין אחת מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה cm storm quickfire rapid שיש לה מחיר "יחסית" שפוי מהמבחר שיש פה בארץ (455 ש"ח באייבורי). יכולה להגיע עם סוויצ'ים אדומים וגם כחולים.

יש עוד כמה מקלדות של עם מחיר מעט נמוך יותר (400 ש"ח).

אם המחיר עדיין גבוה בשבילך אז לך באמת על ה X4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...