צריכת זכרון כרטיס מסך bf3/bf4 multi - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת זכרון כרטיס מסך bf3/bf4 multi

none77

Recommended Posts

אולי במקרים מסויימים ל 1.5-6 gb כמו שאור אומר (תלוי במקומות מסויימים ומפות כבדות יותר או פחות) .

ולא כזה לחוץ לשדרג .. נמתין למשחקים המעניינים נראה איך החוויה ובאיזה הגדרות הכרטיסים האלה יעמדו ואז נהיה חכמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש לך CF של HD6970 ואתה רוצה לשדרג ? למה ?

זה מערך חזק מאד שמריץ מצויין כל משחק שתזרוק עליו.

ולפי התוצאות שלך רואים שכל הקשקשנים שטענו שב - BF3 צריך מעל 2GB ב - MP טעו כמובן והמשחק במצב הזה מגיע רק ל - 1.3GB.

ועובדה של-GTX 560 TI יש 1.2GB, אז הבנצ'מארקים שלך לא כאלה אמינים ואני מציע לך לא להתבסס על בנצ'מארקים שלך תדע מי עשה אותם בכלל.

אני לא יכולתי להריץ על בצורה נורמלית ואמרת לי "שטויות", עכשיו רואים שהוא צורך יותר ממה שיש לי בבירור:

8dUZK87.png

ותודה לעידן על זה.

אז משחק שיצא לפני שנתיים על הגדרות מקסימליות צורך קרוב ל-2GB, מה גורם לך לחשוב שהמשחק אחריו (שסביר להניח עבר שדרוג גראפיקה גם אם זה לא משהו שנראה לעין) לא יגיע ל-2GB ואפילו יעקוף? אגב, זו אפילו לא המפה הכי כבדה ב-BF3, לפי דעתי הוא צריך ללכת ל-seine crossing ולבדוק שם כשכל-כך הרבה מבנים מפורקים עם 64 שחקנים במפה די צפופה ממבנים.

ראינו מה קרה עם BF3 ו-GTX 560TI, בדיוק אותו הדבר רק שנתיים אחרי, גם אני קניתי את הכרטיס קצת לפני ש-BF3 יצא וגם בתקופה שלי על הנייר הוא היה אמור להריץ את BF3 בצורה חלקה על הגדרות בינוניות גבוהות.

בוא נעשה סיכום ונלך לפי ההיסטוריה:

GTX 560TI היה כרטיס חזק ומומלץ לפני שנתיים רגע לפני ש-BF3 מגיע.

כש-BF3 הגיע והסטנדרט היה 1GB כל מי שהיה לו 1.2GB נדפק בגלל שלכרטיס לא היה מספיק למרות שכל המומחים למיניהם אמרו אחרת.

שנתיים אחרי, 2013:

GTX 760 כרטיס חזק במחיר מעולה והסטנדרט הוא 2GB שבזה הכרטיס מצויד.

BF4 מגיע כשהסטנדרט 2GB אבל בדרישות כתוב שצריך 3GB לפחות להגדרות גבוהות.

אז אם נלך לפי ההיסטוריה ונלמד מטעויות, מה אנחנו צריכים לעשות במצב כזה?

לקנות כרטיס של לפחות 3GB שנמצא באותו מחיר עם ביצועים דומים ולהיות מוכן לגל משחקים שיגיע ב-2014/15.

גם אם לא קונים כרטיסים כמו GTX 780 ובוחרים לקנות כרטיס שהוא כרטיס טוב אבל לא יקר ומחליפים כל שנה וחצי או שנתיים, כדאי לקחת משהו שיחסה את זה במיוחד כשההיסטוריה מלמדת אותנו שצריך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור למקרה שלך בכלל, אתה בכלל דיברת שיש לך בעיות על LOW (שם הוא בטוח צורך הרבה פחות ולא מגיע אפילו ל - 1GB).

צריכת הזיכרון הזאת שנמדדה היא בטח על ULTRA ועם פילטרים.

חוץ מזה צריכת הזיכרון אצל HD7970 לא שקולה לצריכה אצל GTX 560 TI (או GTX 760) כי ניהול הזיכרון שלהם עובד אחרת.

GTX 560 TI אף פעם לא היה כרטיס HIGH END ולא אמור היה להריץ כל דבר ללא פשרות אז אין לך מה להתאכזב ממנו.

הסיבה שהוא היה מומלץ היא שהוא היה זול במעט מה - HD6950 (שהיה גם נדיר יותר) ושכרטיסים חזקים יותר (לא בהרבה) כמו GTX 570 ו - HD6970 עלו הרבה יותר ולא הצדיקו את ההפרש במחיר.

כשייצא BF4 ננתח את הביצועים וצריכת הזיכרון שלו לעומק, כרגע הוא עוד לא יצא אז אין מה מה לקשקש/לחרטט על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו חושב שיש מפה יותר כבדה מ-gulf of oman שיגיד אבדוק גם בה את צריכת הזיכרון.

לפי דעתי - Seine Crossing, מפה צפופה ממש.

זה לא קשור למקרה שלך בכלל, אתה בכלל דיברת שיש לך בעיות על LOW (שם הוא בטוח צורך הרבה פחות ולא מגיע אפילו 1GB).

צריכת הזיכרון הזאת שנמדדה היא בטח על ULTRA ועם פילטרים.

GTX 560 TI אף פעם לא היה כרטיס HIGH END ולא אמור היה להריץ כל דבר ללא פשרות אז אין לך מה להתאכזב ממנו.

הסיבה שהוא היה מומלץ היא שהוא זול במעט מה - HD6950 (שהיה גם נדיר יותר) ושכרטיסים חזקים יותר (לא בהרבה) כמו GTX 570 ו - HD6970 עלו הרבה יותר ולא הצדיקו את ההפרש במחיר.

כשייצא BF4 ננתח את הביצועים וצריכת הזיכרון שלו לעומק, כרגע הוא עוד לא יצא אז אין מה מה לקשקש/לחרטט על זה.

אז אתה אומר שיכול להיות שנפלתי על מקרה ספציפי וזה לא משהו שחוזר על עצמו?

שלא תקבל ממני את הרושם הלא נכון, אני כאן כדי ללמוד מטעויות ואני פשוט דבק בעמדה שלי ורוצה להבין אם אני טועה.

למדתי תמיד להיות ספקן בידע שלי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו כבר בעניין של לבדוק צריכת במשחקי MP עמוסים אז למה לא לבדוק עם Planetside 2 ? מישהו משחק בו ?

מעט הבנצ'ים שראיתי מרמזים שהוא עשוי להיות כבד יותר מ - BF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 3570K על 4.5@.

אפדוק בלילה כמה מפות אחרות בתקווה שיהיו 64 שחקנים.

מה שמוזר בצריכת המעבד במולטי היא שעם כרטיס אחד אני עומד על 80-85% ניצול מעבד ועם שני הכרטיסים מגיע לאיזור ה-96% ניצול מעבד(לא הצלחתי להבין למה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכרטיס אחד בלוח אז הוא הצוואר בקבוק ואז מספיק רק 86% מעבד כדי שיעבוד איתו ובמצב של שני כרטיסים המעבד הוא הצוואר בקבוק כי הם חזקים ממנו ודורשים את כל הכוח שהוא יכול לתת? זה ניחוש פרוע....

עם מה אתה בודק את ניצול המעבד? מנהל משימות או תוכנה כלשהיא?

אצלי זה i7 960 @ 4.2 בתוכנה hwinfo אחוז הכולל של המעבד הוא 73% 64 שחקנים אבל אצלי אני חושב שהכרטיסים מגבילים כי הם לא חזקים כמו 2X7970 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להריץ בתוך המשחק את הפקודה שהזכירו כאן:

http://hwzone.co.il/community/threads/533437-תוכנה-לבדיקת-אחוזי-המעבד-של-הכרטיס-מסך-בזמן-אמת-של-משחק

( בהודעה ה 8 )

וראית שהגרף של המעבד נמצא יחסית מעל הגרף של הכרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי ואני כבר לא זוכר מה היה שם..

לא קשור ל-BF3 אבל דניס שים לב:

עכשיו סיימתי סדרת בדיקות לצריכת הזיכרון של הכרטיס בקרייסיס 3 על כמה סוגי פילטרים, כולם ב-1920X1080:

FXAA צריכה של 1864MB:

Ktz1BLT.png

MSAA X2 צריכה של 2012MB:

DFd6Akl.png

SMAA X4 צריכה של 1940MB:

MKPQsat.png

MSAA X4 צריכה של 2131MB:

7Fd0oHt.png

ואחרון הכבד מכל MSAA X8 עם צריכת של 2550MB:

bDs8w34.png

דרך אגב כל פעם הייתי צריך להכנס למשחק ולצאת+ לסגור ולפתוח את תוכנות הניטור כיוון שיש באג בקרייסיס שמפסילה לפסילה מעלה את צריכת הכרטיס(המשחק מקורי).

שורה תחתונה לקחת כרטיס עם 2GB לא הכי חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שיש בפרופיל שלי:

צריכת במ"ב:

מצב משחק יחיד עם הגדרות של ge ו60fps - הגדרות גבוהות , fhd.

bf3 - 1321

crysis 3 - 1422

fc3 - 1225

crysis 3 msaa x8 וההגדרות הגבוהות ביותר - 1630 - כמובן שלא שחיק (איזה 15 fps...:behead:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו כבר בעניין של לבדוק צריכת במשחקי MP עמוסים אז למה לא לבדוק עם Planetside 2 ? מישהו משחק בו ?

מעט הבנצ'ים שראיתי מרמזים שהוא עשוי להיות כבד יותר מ - BF3.

Planetside2 פעם אחרונה ששיחקתי בו - פשוט היה משחק שבור, לא כבד.

רץ לי על 10FPS על הגדרות הכי נמוכות עם 940BE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...