צריכת זכרון כרטיס מסך bf3/bf4 multi - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת זכרון כרטיס מסך bf3/bf4 multi

none77

Recommended Posts

לאחרונה הרבה מתלבטים לגבי כמות הזכרון האם יש טעם מעל 2 וכו' אני רוצה למקד את זה לכותרת בלבד ע"י מדידה של משתמשים 1680/1050 high 64 שחקנים

gtx460 768*2 כמעט 100 אחוז

סה"כ רץ טוב, יש מפות עם גליצים קטנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שמתחילים כל הוויכוחים ( ויהיו ... ) כרגע לעכשיו אין שום "הוכחה אמיתית" לצריכה של יותר מ 2GB במשחקים ( במיוחד ברזולוציה שלך )

הכל בגדר ההנחה שכנראה ( וזה עדיין הנחה ) משחקים באופק עלולים לדרוש יותר

מניסיון שלי שהוא לא ברמה של המומחים כאן אני מסתמך לפי ההיסטוריה הלא רחוקה שגם אז אמרו שאין טעם ביותר כי גם היום אין משחקים שמנצלים 2GB וכ'ו וכ'ו

ובסופו של דבר תמיד המשחקים מגיעים לרמה של "קפיצה" ואז מי שקנה כרטיס בידיוק בתקופה לפני הקיפצה או קצת לפני די מתבאס כי יש הרגשה חבל שלא השקעתי קצת יותר ...

אם הייתי צריך לקנות כרטיס מסך כיום ( ואני צריך ... ) אישית הייתי הולך על יותר מ 2GB אם אין שום תיכנון ורצון לשידרוג עתידי בעוד שנה - שלוש ...

מי שיודע שיקנה כרטיס מסך בעוד שנה שנתיים עדיף לחסוך את התוספת כסף מעל 2GB ולקנות כרטיס יותר טוב בתקופה הזו ...

ונראה לי שזה די מסכם את רוב הוויכוחים שרצים היום בפורום ... אם לא כמובן אתם מוזמנים להמשיך אחרי D:

שיהיה בוקר וחג שמח לכולם !

נ.ב

אולי כדאי לעשות דיון מרוכז בקשר לעניין במקום להמשיך אותו במקומות שונים בפורום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלך הוא לא דוגמה טובה.

צריך כרטיס שאין מצב שיובל מבחינת כח עיבוד, ואז לבדוק מה מצב הזיכרון.

בכל מקרה, אני אתרום את הבדיקה הבאה לדיון

*שימו לב שזה לא בוצע בשרת 64 אנשים!

*שימו לב שחלק נכבד מאוד מהאפקטים והטקסטורות במשחק עדיין לא היה, כלומר היה לכרטיס הרבה פחות עבודה

*שימו לב שזה בוצע בגרסאת האלפא, כלומר יש עוד המון מקום לאופטמיזציה עם הדרייברים

bf4%20vram.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרת של 64 שחקנים afterburner מראה שימוש של מעל 2 ג'גה (יש לי 6970x2 כל כרטיס 2 ג'יגה וכידוע מערך לא מכפיל את כמות הזיכרון אז אין לי מושג למה זה המספר שהוא נותן)

ואגב קצת הופתעתי שהכרטיסים אצלי ממוקמים מעל המעבד בגרף שהפקודה מריצה בתוך המשחק , ידעתי שהמעבד חזק אבל לא הייתי בטוח שהכרטיסים הם צוואר הבקבוק ..

אולי אפשר לשקול שדרוג כרטיס בלי להחליף את השילוש במקרה שלי.

עריכה: שחכתי את ההגדרות... הכל על מקס' כולל פילטרים ושאר ירקות.. 1920 על 1200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אפשר לומר ש bf3 ברזו' של 1920 על 1200 במקסימום הגדרות שאפשר עם 64 שחקנים לוקח 1325 mb של גרפי , עכשיו שאלה מה קורה אם משחק בפועל צורך 2200 mb גרפי וכאמור אני משתמש בכרטיסים של 2 gb ככה שזה מעל מה שיש לכרטיס.. איך המשחק יתנהג במצב כזה ? ז"א נפילות fps ? טקסטורות שנטענות רק כשאני מתקרב לאיזור מסויים? משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא בדיוק, הבאתי לך לקרוא על ה.

בכל אופן, הכרטיסים לא מכילים את אותו המידע, בפועל יש לך 2GB, אין הכפלה.

ברגע שהכרטיסים במשחק שניהם שומרים את הטקסטורות, אחרי זה יש את החישובים שנעשים על שני הכרטיסים, אבל הזיכרון שהחישובים האלו מצריכים נשמר רק בכרטיס הראשי.

לכן השימוש גבוהה מ-1300MB, בדרך כלל גם מעל 1.5GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך CF של HD6970 ואתה רוצה לשדרג ? למה ?

זה מערך חזק מאד שמריץ מצויין כל משחק שתזרוק עליו.

ולפי התוצאות שלך רואים שכל הקשקשנים שטענו שב - BF3 צריך מעל 2GB ב - MP טעו כמובן והמשחק במצב הזה מגיע רק ל - 1.3GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...