אין תגובה במסך - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין תגובה במסך

saarxee

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזו חומרה יש לך במחשב - לוח, מעבד, , כרטיס מסך, ספק וכד'?

לי יש מחשב מבוסס 775 עם אחד המעבדים הכי חלשים מסדרת ה 2 Duo (ה E4300) כבר יותר מ-6 שנים ואני עדיין מאד מרוצה ממנו (ראה מפרט בצד). במהלך השנים הוספתי לו עוד (מ 2GB ל 6GB), והחלפתי חומרה שהתקלקלה (דיסק קשיח וכרטיס מסך - מ 8600GT ל 6570HD), אבל המחשב עובד בצורה מעולה. הסיבה היחידה שתגרום לי להחליף אותו כרגע היא אם משהו יתקלקל.

השאלות שצריך לשאול את עצמך הן מה הבעיה במחשב שלך? האם אתה מרוצה מהמחשב כמו שהוא (כשהוא עובד כמובן)? וכמה אתה מוכן להשקיע בתיקון?

אם אתה לא מרוצה מהמחשב - הנה ההזדמנות שלך לקנות מחשב חדש לגמרי.

אם אתה כן מרוצה מהמחשב:

אם הבעיה היא במעבד - תחפש מעבד משומש שמתאים ללוח, אבל אני מציע לא לשלם יותר מ 100-150 ש"ח.

אם הבעיה היא בלוח - גם כאן אתה יכול לחפש לוח משומש או לקנות חדש בסביבות ה 300-400 ש"ח, אבל זה לא ממש משתלם כי אפשר לקנות לוח חדש למעבדים מהדור הנוכחי ב 400-500 ש"ח.

אם הבעיה היא בספק - אתה יכול לקנות ספק טוב עכשו, להשתמש בו וכאשר תשדרג את המחשב פשוט תעביר אותו למחשב החדש.

בכל מקרה אל תזרוק את המחשב שלך כולו (ויש אנשים שפשוט זורקים את המארז עם כל מה שיש בו לפח :() - יש חלקים שאולי עדיין תקינים, וגם אם לא תשתמש בהם אולי יהיה אפשר למכור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לך? אתה מוזמן להגיב בדיונים אחרים.

ואיך בדיוק אני אבדוק??? בדקתי הכל! ואני מסביר לך שאין לי ספק אחר בבית ואין לי לוח אחר שמתאים. אז מה אעשה? אקנה חדש לחינם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש לוח אם ספייר של 775 עם מעבד וספק תקינים שאני לא עושה בהם שימוש.. אם תרצה אשמח לתת לך אותם לצורך בדיקות ואם יתגלה שהבעיה היא אכן ברכיב תקול כלשהו כמו ספק אשמח למכור לך את הרכיבים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...