דרושה חוות דעת| Dell Inspiron 17R SE - i5-3230M - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה חוות דעת| Dell Inspiron 17R SE - i5-3230M

elyasaf755

Recommended Posts

היי, אני מחפש מחשב נייד שיריץ את BF4 בצורה *חלקה* על הגדרות MED-LOW.

יש מצב שמישהו מוכר לי את המחשב הזה, ואני מעוניין לדעת האם המחשב הזה מתאים לדרישה שלי או לא, כדי שאני לא אקנה סתם.

המפרט הוא כזה:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Processor

3rd Generation Intel® Core™ i5-3230M processor (3M Cache, up to 3.20 GHz)

Operating System

Windows 8 64bit, English

Display

17.3in Full High Definition (1080p) LED Display with Anti-Glare

Memory3

6GB4 SDRAM at 1600MHz

Hard Drive

1TB Serial ATA (5400RPM)

Video Card

2GB Nvidia GT 650M 90W

Optical Drive

Optical Drive : 8x DVD+/-RW Optical Drive

Case Colour

Switch by Design Studio - Aluminium

Wireless

Intel® Centrino® Wireless-N 2230 Card (802.11n + BT 4.0)

Security Software

McAfee® SecurityCenter 15 Month Subscription

Primary Battery

Primary 6-cell

48W/HR LI-ION[/

COLOR]

Services and Support

1 yr Next Day In-Home Service

Advertised System Weight

Internal UK/Irish Qwerty Backlit Keyboard with Multi-touch Touchpad

3.28 kg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

יש סיכוי גבוהה לגבי ה-RAM שאני אשדרג ל-8GB אם אראה שזה לא יקר מידי.

אני חוזר לציין, הדרישות הגראפיות שלי לא בשמיים, הדרישה היחידה שלי היא שהמשחק יעבוד בצורה חלקה על גראפיקה של LOW-MED, בצורה שיהיה כיף לשחק בלי תקיעות ובלאגנים.

אשמח לשמוע את דעתכם!

תודה מראש,

שפרסמתי והמחשב הבא:

Asus g53jw-a1

מעבד i7 820QM

6 GB RAM DDR3

Nvidia 460M 1.5GB GDDR5

Windows 7 64Bit

ב2500 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ 2000 שקל, וזה בדיוק התקציב שלי למחשב בלי שום חריגה.

ואני יודע שעם תקציב כזה אני לא אצליח למצוא כמעט מחשב ניעד שיריץ את bf4, אבל זה מחשב שהוא נראה לי מעולה, רק השאלה אם הוא יריץ את bf4 חלק על הגדרות נמוכות עד בינוניות, כי זו התכלית שלשמה אני קונה את המחשב הנייד.

ושוב, לא נראה לי שאיכפת לי מהגודל כי בסה"כ אני לא אסחוב אותו הרבה. בד"כ הוא יהיה בבית. והסיבה שאני מחפש היא בגלל שהרבה פעמים אני שוהה מחוץ לבית.

תודה לכולם על התגובות, אך עדיין מחפש תשובה לשאלה הראשונה שלי.

יום טוב חבר'ה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק לעוד כמה זמן האחריות.

במחיר הזה אין תחרות...

מבחינת ביצועים:

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-650M.71887.0.html

את BF3 הוא יריץ סבבה, את 4 אני לא יודע איך הוא יריץ כי אין עליו עדיין מבחני ביצועים כי זה משחק חדש מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, על הגדרות הכי נמוכות בBF3

63 FPS ?

זה לא טוב למשחק BF4 ועוד אתה רוצה גם קצת מדיום.

דרשות מערכת זה בולשיט.המשחק יעלה אך מי אמר על 50 או 60 FPS ? אתה לא רוצה לגלות שבמולטי על הגדרות הכי חלשות תשחק על 35 FPS . זה ממש לא חלק.ואתה בתור שחקן מצוין זה מוריד :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. לא לקנות. הוא רוצה הרצה חלקה על הגדרות חלשות ,מה יתן לו מחשב שלא באמת נותן הרצה חלקה.

תחילה האם זה אכן כך שבהגדרות הכי חלשות על 650 מתקבל הציון הכללי (BF3)של 63 FPS ? רק אם זה כך -זה בעייתי לBF4 . אני לא ממליץ לו לשחק על 35 FPS .וזה הגדרות הכי חלשות . עצתי בחודש + שנשארו ליצאת BF4 אולי תארגן עוד קצת כסף. אוטוטו יש בטא ,זה לא באמת מדד מדויק לבדיקה -כי יש חוסר תאימות של ,יש סיכוי שהבטא תהיה גרסא ממש לא מתקדמת למשחק. אך ניתן לפחות לראות רקע -נראה אם יהיו ביצועים של 650 עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קצת כסף? בשביל לקבל מפרט דומה ויותר טוב קצת להכפיל פי 3 את התקציב (למחשב חדש)

אפשרות נוספת - להתקין לפני הקנייה את המשחק על המחשב ולבדוק איך הוא רץ עליו (יש לבדוק כאשר הוא מחובר לחשמל כי על המחשב עובד פחות טוב מבחינת ביצועים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל-תודה לשניכם על התגובות, אמנם לא קיבלתי את התשובה שאליה אני מצפה, אבל לפחות יש לי כיוון כללי, ובינתיים זה לנסות את מזלי ולקוות שהמחשב לא יימכר עד שהבטא תצא...

בכל אופן, אם מישהו יכול להגיד לי אם המשחק ירוץ לי על המחשב הזה בהגדרות אפילו הכי נמוכות אבל *חלק* אני אשמח לשמוע.

ובכללי, אשמח לשמוע עוד דעות/הצעות מכולם :)

תודה רבה ומועדים לשמחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...