זקוק למאריך/מפצל USB איכותי (ורצוי עם הצמדת וואקום למשטח) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למאריך/מפצל USB איכותי (ורצוי עם הצמדת וואקום למשטח)

ha

Recommended Posts

כיום, חיבור משמש לכל דבר, החל מתקשורת נתונים עד אספקת מתח ולכן שולחן העבודה שלי נראה בהתאם... הייתי שמח למפצל שיאפשר לי להעביר את החיבורים הדרושים קרוב יותר אלי וימנע לי את הצורך לזחול למטה לשם חיבור/ניתוק. אני זקוק לדברים הבאים במפצל:

-תאימות מלאה ל WIN7 64 ביט. מפצלי ה הסיניים הזולים גרמו לי להמון בעיות זיהוי/תאימות בעבר.

-אספקת מתח חיצונית ולא מערוץ ה של המחשב כדי לא לחנוק אותו בזמן טעינת התקנים ולאפשר שימוש בערוץ ה USB לאספקת מתח גם שהמחשב מכובה.

-ללא תאורות/נצנוצים/קישקושים מיותרים, אני שונא לבזבז תשומת לב על שטויות.

-חיבור וואקום/אחר לשולחן העבודה. הייתי שמח להמנע מתוספת ברדק מיותר על השולחן...

-זמין בארץ. אם לא, אשמח ללינק ישיר למשווק בחו"ל השולח ישרות לארץ.

אשמח להמלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. רכזת ה- ניראית מעט מפלצתית עם 7(!) פורטים שעלולים להוות בעיה. רוחב הפס יתחלק בין הפורטים השונים וכן אספקת המתח (במקרה בו הספק החיצוני ו/או חיווט פנימי המאפשר זאת) צריכה להיות כ 7 אמפר. (מצבים בהם צריכת ההספק גבוהה יגרמו לבעיות תיפקוד)

במחשבה שנייה, הייתי שמח למארז חיצוני של 2*4 מוכלל (שתי כניסות מהמחשב).

הדבקה עם דו"צ אינה יעילה כל כך כי רכזת ה- תתלש מהמקום במקרה של משיכה בטעות ותשאיר שאריות, אני חושב ל"בנות" שולחן קטן מדיקט, להרכיב שלושה תופסני וואקום ולהבריג לרכזת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אבל אני מתכוון להשתמש במפצל בעיקר לטעינת התקנים חיצוניים ורוחב הפס חשוב לי פחות, לא ראיתי באתר היצרן את הזרם המקסימלי של המפצל וזה קריטי לישומים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...