בג"ץ פסל את החוק המאפשר לכלוא מסתננים למשך שלוש שנים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בג"ץ פסל את החוק המאפשר לכלוא מסתננים למשך שלוש שנים

בגצבוגדני

Recommended Posts

אירופה מוצפת מהגרים ומסתננים שמחלקים להם אזרחות כמו סוכריות.

זאת הבעיה מספר 1 באירופה, ועל כך יסכימו רוב האנשים על פי סקרים שנעשים לאחרונה.

אירופה היא ממש!!! אבל ממש!!!!! לא דוגמה איך להתנהל בנושא המסתננים/מהגרים.

מדינות שלמות שפעם היו בתחתית הסטטיסטיקות של אונס ופשיעה, הגיעו לראש הרשימה בעקבות הגירת מוסלמים גדולה.

צריך להיות עיוור או שקרן כדי להתעלם מהדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, יואב, אולי כדאי שאסביר למה קראתי לך "חלאה" קודם. להגדרתי, חלאה הוא אדם הרוצה לקדם אינטרס מבלי שאכפת לו כמה הוא פוגע בחברה בה הוא נמצא. אני חושב שרוב האנשים יסכימו איתי על הגדרה זו - אולי אפילו אתה. מה שרוב האנשים אינם מבינים, הוא שאותו אינטרס כלל לא חייב להיות "אישי" במובן המקובל - יכול בהחלט להיות שמדובר ברעיון כללי כלשהו שהוא מנסה לקדם, כי זה נראה לו "נכון", וכי אחרת הוא לא ירגיש טוב עם עצמו. אתה, כמו כל שמאלני טוב, דורש (בכפייה, אם צריך, באמצעות בג"ץ האהוב עליך) מהחברה בה אתה נמצא (נדיר שאותם שמאלנים דורשים זאת מעצמם ספציפית) לבצע הקרבות בשביל שתרגיש שהיית "בסדר".

הדבר היחיד שמבדיל, בהקשר הזה, חלאה "אידאולוגית" מחלאה "פושעת" במובן המקובל הוא הצדקנות, ההתנשאות והפטרונות שמלווים את דברי ומעשי החלאה האידאולוגית. "שחקו, ילדים, בדמוקרטיה", הוא אומר. "רק תשאירו לי לקבוע את כללי המשחק, אני כבר אדאג להגן עליכם מעצמכם ומההחלטות השגויות שבטפשותכם אתם עוד עלולים לקבל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אל תגיד לי שאתה מתפלא על מערכת המשפט שלנו. הרי משחררים שם פושעים בעסקות טיעון מגוחכות מידי יום ביומו. אם הממשלה תחליט סוף סוף לטפל בעניין כמו שצריך ולמצוא פתרונות, העניין הזה יסתיים. אני חושב שלכולם נוח המצב הזה, פרט לאזרחים ובמיוחד לאזרחים שגרים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למצוא פתרונות שבג"ץ לא יפסול, אתה מתכוון. זה אבסורדי שלבג"ץ יש זכות להגיד לממשלה מה לא לעשות, בעוד שאין הוא מחוייב להציע אלטרנטיבות - והאחריות עדיין מוטלת על הממשלה בסוף. בג"ץ ותומכיו מתנהגים כמו דיקטטור הדורש משר כלשהו בממשלתו לבצע משימה כלשהי, מונע ממנו את כל הכלים לכך, ואז תולה אותו כי הוא נכשל במשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק הערה.

אבל אל תגיד לי שאתה מתפלא על מערכת המשפט שלנו. הרי משחררים שם פושעים בעסקות טיעון מגוחכות מידי יום ביומו.

מצד אחד משחררים פושעים בעיסקת טיעון ומצד שני כולאים חפים מפשע להרבה הרבה שנים. אבל זה קשור יותר לפרקליטות (ולמשטרה)...

במשפטים עצמם עד כמה שזכור לי מדובר ב99% הרשעות (אבל יש מצב שאני מבלבל את הסטטיסטיקה עם משפט+עיסקאות).

כך שהם לא בדיוק "מקלים"...

בג"ץ זה סיפור אחר לגמרי... של אידאולוגיה ולא של ביצוע מקצועי טוב או רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול התנהלויות של המדינה משפט וחלק מהאזרחים ממש בושה וחלמה והכול מותר בשם הדמוקרטיה וזה אומרים גם אנשים שלא מבנים מה אומר ומה החוקים של דמוקרטיה וסתם צועקים ססמאות

קודם כול המסתננים ורובם פושעים שעברו על החוק המדינה וגם הם לא אזרחי המדינה כך שהחוק של מדינת לא צריך להיות בשבילם

כי בשבילם יש את חוק של לא אזרחי המדינה ובוא יש חוקים שמתאמים ספציפית לאתו נושא רק בגלל יפה הנפש בערבון מוגבל שיש בארץ

בית המשפט וארגוני שנאה לישראל בטענה של ארגון זכיות אדם שלהם לא אזרחים והפושעים יותר חשובים אין לחוק הזה שניים

ומפחדים להשתמש בוא ולשנות בהתאם למצב הקיים בושה זה לא דמוקרטיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...