בדיקת קניה קבוצתית של Call of Duty: Ghosts - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בדיקת קניה קבוצתית של Call of Duty: Ghosts

simonsix

מעוניינים להשתתף בקניה קבוצתית של Call of Duty: Ghosts?  

27 הצבעות

1. 1. מעוניינים להשתתף בקניה קבוצתית של Call of Duty: Ghosts?

• מעונין בגרסת ה-PC
      20
    • מעונין בגרסת ה-PS3
      1
    • מעונין בגרסת ה- Xbox 360
      1
    • תנו לי לחשוב על זה כמה ימים
      5

Recommended Posts

המסורת היא כזו שמדי שנה אנחנו קונים ביחד את הכותר הבא בסדרת קול אוף דיוטי, נפגשים בדינזגוף סנטר ובודקים מי שרד את השנה האחרונה... :hat:

הת'ראד הזה נועד לבדוק את רמת הענין שלכם בקניה משותפת של המשחק Call of Duty: Ghosts ואני מדגיש- מדובר בגרסה פיזית של המשחק, לא הורדה דיגיטלית או איזה סידיקי מאתר כזה או אחר.

להבדיל משנים קודמות, וכדי להביא כמה שיותר קונים, הכנסתי את האופציה לגרסאות הקונסולה של המשחק.במידה ויהיו מספיק קונים, אחליט אם הקניה הקבוצתית כדאית. ככל שיהיו יותר קונים, כך המחיר יהיה יותר אטרקטיבי.

אז יש סקר למעלה, אם אתם בענין, תצביעו ותשפיעו!

--------------

עדכון המחירים:

גרסת מחשב- 269 ש"ח

גרסת קונסולה- 295 ש"ח.

-----------------

עריכה: ההרשמה עברה דירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לך שמעון והילה , אני שמח שפתחת את הסקר הזה ובעיקרון את הרעיון המרכזי של קנייה קבוצתית .

הקטע הוא כזה אני מכיר את הקהילה הזאת ויש פה אנשים מקצוות הארץ ויש להם בעיה להגיע (או לוז צפוף) .

אז אשמח לשאול כמה דברים בשבילי ובשביל כולם שעדין לא שאלו :

א. אפשרי לקנות עותק לא פיזי ( זאת אומרת רק cd key serial ) ?

ב. במידה ונחליט לקנות בקנייה קבוצתית באיזה מחיר אפשרי לעשות לכל שחקן ושחקן ? וכמה הנחה יש על כל כמות שחקנים מסויימת

לדוגמא (על כל קנייה של 10 אנשים יעשו לנו הנחה של 10% ) .

תודה רבה , מתן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיהיה נחמד מאוד להיפגש כך בקטנה ולקנות את המשחק שאנחנו נשחק בו ביחד במהלך השנה הקרובה ואפילו יותר.

אני בעניין וממליץ למי שעוד לא קנה מהסטים וחושב על זה שיחכה כי אין לו מה להפסיד המחיר במחירה קבוצתית אמור להיות טוב יותר ויותר קרוב למה שהסטים מציעים.

בכל מקרה עם העותק הפיזי אנחנו מקביל את הקוד שמכניסים לסטים וגם דיסק ומעטפת שאמורים להראות טוב וגם ממהרים התקנה..

יכול להיות מעניין במידה והמחיר יהיה אטרקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיהיה נחמד מאוד להיפגש כך בקטנה ולקנות את המשחק שאנחנו נשחק בו ביחד במהלך השנה הקרובה ואפילו יותר.

אני בעניין וממליץ למי שעוד לא קנה מהסטים וחושב על זה שיחכה כי אין לו מה להפסיד המחיר במחירה קבוצתית אמור להיות טוב יותר ויותר קרוב למה שהסטים מציעים.

בכל מקרה עם העותק הפיזי אנחנו מקביל את הקוד שמכניסים לסטים וגם דיסק ומעטפת שאמורים להראות טוב וגם ממהרים התקנה..

יכול להיות מעניין במידה והמחיר יהיה אטרקטיבי

צודק.

לנסוע עד תל אביב ולהפגש עם ילדים בני 12 13 זה פשוט חלום שמתגשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם נראה לי שאוותר על קניית COD השנה...אחרי הרבה שנים מאז COD 4,

פשוט נמאס לשלם 350 שקל על חבילות הרחבה כל הזמן.

אתה ראית בכלל טריילר של הדבר הזה? או לפחות, גרסאת ההכנה שלו? הדבר הזה הולך להיות שונה מהכל שאר ה-COD.

הם אשכרה לקחו כלב, הדביקו עליו חיישנים בשביל לקבל תנועות אמיתיות יותר.

זה הולך להיות שונה. ואל תשווה את BO לזה..

וMW, למרות שזה המשחקים האהובים עליי, היו משחקי המשך שנכון דיי הזכירו אחד את השני.

תן למשחק הזה סיכוי, הם שינו כ"כ הרבה, שכרו במאי שיכין להם עלילה, וחשבו רק על השחקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית, אני לא שילמתי על אף הרחבה מאז וכולל MW2

זה לא גרע מהחוויה של המולטי.

לגבי הכלב, נחמד אבל זה לא מה שיעשה את ההבדל

שוב, אתם ממהרים לשפוט ע"פ מה שהיה בעבר. הם שינו הרבה דברים. הוסיפו הרבה דברים. רמת ההשקעה שהם שמו במשחק הזה.. גבוהה הרבה יותר מאשר כל משחק שלהם שראיתי עד כה.

אבל אני חושבת שהסרטון שראיתי ידבר בעד עצמו.

אם יש לכם את הכוח לשפוט את GHOST ע"פ משחקי העבר, בטוח יש לכם כוח לראות את הסרטון הזה -

http://store.steampowered.com/app/209160/?snr=1_7_7_151_150_1

)לא הצלחתי למצוא את זה ביוטיוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתם ממהרים לשפוט ע"פ מה שהיה בעבר. הם שינו הרבה דברים. הוסיפו הרבה דברים. רמת ההשקעה שהם שמו במשחק הזה.. גבוהה הרבה יותר מאשר כל משחק שלהם שראיתי עד כה.

אבל אני חושבת שהסרטון שראיתי ידבר בעד עצמו.

אם יש לכם את הכוח לשפוט את GHOST ע"פ משחקי העבר, בטוח יש לכם כוח לראות את הסרטון הזה -

http://store.steampowered.com/app/209160/?snr=1_7_7_151_150_1

)לא הצלחתי למצוא את זה ביוטיוב)

אני מוכן להתערב ההפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...