רכישה קבוצתית: סוללות חיצוניות Anker (עד 20000mAh) - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית: סוללות חיצוניות Anker (עד 20000mAh)

DHWz123

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי משלוח פרט למקרים בהם מדובר בהבדל של דולרים בודדים אני תמיד מעדיף את הזול יותר.

לגבי הסוללה אני מעוניין באחת עוד לא החלטתי אם מדובר ב9000 או 12000 כי אני מחכה למחיר סופי.

על סמך המחיר באמזון כנראה שאני נוטה ל12000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין ב-4500mAh, יוצא לך באיביי 32 דולר כולל משלוח, במקרה הזה באמת הייתי ממליץ לך לקנות לבד.

עם זאת, אין לו את כל הדגמים, בפרט ה-9000mAh שלרבים כאן יש עניין בו.

יש לו את ה-12000 במחיר של $60 , ניתן להשיג מחיר יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להטעין לפטופ עם ה 12,000?

כן, אפשר להטעין כל דבר עם כל סוללה. לכול הסוללות יש יציאת , (או מספר יציאות, תלוי בדגם) וניתן לחבר עם כבל לכל מכשיר.

מעוניין בslim2 4500mah.

ספציפית לגבי הדגם הזה, הייתי במקומך חוסך וזמן ומזמין עצמאית מהמוכר באיביי. כמה הודעות אחרייך הלינק פורסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור... בהסכמתו של DHWz123 אני לוקח את הסיפור הזה לידיים שלי

מאוחר יותר אני אעלה טופס מסודר כמו שעשיתי עם הANKER האחרים

רק כמה "עובדות" על ה"צורת" העבודה שלי,

1. התשלום יבוצע דרכי, מבחינת ANKER אני הזמנה מרוכזת עם משלוח מפוצל (חברה... רוצים לחסוך עוד קצת? תתארגנו כמה אנשים ביחד שישלח לכתובת אחת)

2. האחריות על המשלוח היא של ANKER, אני רק אספק מספרי מעקב (מספרי USPS חסרי תועלת בארץ, הדואר ממיר למס' ישראלי. במידה וישלח מסין המס' יעבוד גם בארץ) שהם יעבירו לי.

מי שזה לא מתאים לו לא חייב להזמין

שאלתי אותם אם יש אפשרות לתשלום עצמאי, אין להם מערכת שתוכל לנהל את זה בצורה מסודרת ולסדר את ה"הנחה" במיוחד עם חשש שאם זה יפעל דרך קוד כלשהו זה ידלוף מחוץ לקבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן התשובה

טוב... קצת סדר

מחירים : קחו את אמזון ובחרו במוצר

זהו... עכשיו אתם יודעים מה המחיר של מה שתקנו פחות או יותר, ה"הנחה" שאפשר לעשות תכסה לרוב את מחיר משלוח לארץ (לא בכל סוללה) זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...